hırçın kız: yalan be abi bu dünya

Felsefi Sözler ok hırçın kız demiş ki:
yalan be abi bu dünya
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
şoför sözleri kaliteli sözler ağır sözler pişmanlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dua Sözleri ok Rabbim, daima zorumu kolay eyle, sağlığımı daim eyle. Amin.
Özlü Aşk Sözleri ok Hani birisi vardır; canın sıkılınca derdini ona söylersin, moralin bozuk olunca onunla gülersin, ne kadar kötü olursan ol onun yanında kendini iyi hissedersin. İşte ne kadar kötü olursam senin yanında huzur bulduğum tek yersin.
Sponsorlu Bağlantılar
kalpten kalbe giden bir yol varmış.. bir varmış bir yokmuş.Kalpten kalbe giden bir yol varmış.. Bir varmış bir yokmuş.
sus! orucumu bozacaksın. o kadar tatlı geliyor ki yalanların, yemeden duramıyorum.Sus! Orucumu bozacaksın. O kadar tatlı geliyor ki yalanların, yemeden duramıyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
saçmalama ya o benim yakın arkadaşım, aramızda bir şey olamaz. (evlendiler)Saçmalama ya o benim yakın arkadaşım, aramızda bir şey olamaz. (Evlendiler)
durmadan psst napıosun, pstt naber, pstt diyen arkadaşım var. arkadaş arkadaş değil, oda spreyi sanki. :)Durmadan 'Psst napıosun', 'pstt naber', 'pstt' diyen arkadaşım var. Arkadaş arkadaş değil, oda spreyi sanki. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Laflar) Seda CANLI: 1.SÖZ Benimle dans etme yürümeye hasret bırakırım.... 2.SÖZ Herkez hevesini almak için sever ben nedesimi almak için seviyorum<3 (Laf Sokucu Sözler) ebru: kendime yakışanı severim. Herkese yapışanı değil (Sizden Gelenler) kumsal: düşünmeyede değmez lan sen kimsin son noktayı koyarsın bırakta biz koyak (Sizden Gelenler) HAMDULLAH: KİM DEMİŞ SARHOŞLUK KÖTŪ BİŞEY DİYE ? ßEN HERŞEYİMİ AYIKKEN KAYBETTİM..! (Koyan Laflar) zeyno feyza: Aklı olanın Bi laftan anlayacağı, olmayanın bir kerede yollanacağı sözler cidden..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ramazan bayramı mesajları araba sözleri sms mesajları korkunç sözler
sıradan sözler minibüs yazıları ölüm sözleri duygulu sözler dürüstlük sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen