hırçın kız: yalan be abi bu dünya

Felsefi Sözler ok hırçın kız demiş ki:
yalan be abi bu dünya
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
ayrılık sözleri laf sokucu sözler polonya atasözleri taziye mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Endonezya Atasözleri ok Eğer kavga yapacaksan,kesinlikle kaskını çıkarmayacaksın.
Duygulu Sözler ok Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce
Sponsorlu Bağlantılar
en çok da ne zaman canım yanıyor biliyor musun? gerçekten sevilmediğimi düşündüğümde.En çok da ne zaman canım yanıyor biliyor musun? Gerçekten sevilmediğimi düşündüğümde.
kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam. rahatsız ediyorsa varlığım, ölürüm karşına çıkmam. rahatsız eden sevgim ise üzgünüm ona engel olamıyorum.Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam. Rahatsız ediyorsa varlığım, ölürüm karşına çıkmam. Rahatsız eden sevgim ise üzgünüm ona engel olamıyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
burç yorumlarına göre herkes esprili, zeki, çekici, kusursuz, mükemmel. çevremizdekiler ne peki, bilmediğimiz bi burç falan mı var?Burç yorumlarına göre herkes esprili, zeki, çekici, kusursuz, mükemmel. Çevremizdekiler ne peki, bilmediğimiz bi burç falan mı var?
babamı arıyorum açıyor ben seni arıyım deyip kapatıyor. 50 kuruş gitti baba zaten diyemiyorum, denmiyor işte..Babamı arıyorum açıyor 'ben seni arıyım' deyip kapatıyor. '50 kuruş gitti baba zaten' diyemiyorum, denmiyor işte..
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) üzgünüm.. seni seviyorum: Benim gözyaşlarım mı değersiz? Yoksa arkasından gözyaşı döktüğüm şerefsiz mi? (Umursamaz Sözler) Harika: Canın cehenneme umrumda bile degilsin (Aile İçin Sözler) anne: çok güzel bence anneye kibirlenmemeli onu sevmeli saygı duymalı diklenmemeliyiz (Cezaevi Sözleri) pinar: Sabret sevdigim; tipki papatyalarin bahari bekledigi gibi.. (Acı Sözler) buruk bozdağ: ikinci sözu çok beğendim % 100 katılıyorum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
edep sözleri mani sözleri ıntihar sözleri güzel laflar
akıllı sözler facebook sözleri ünlü sözler ıtalyanca aşk sözleri dünya ıle ılgili sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen