oktay : Öyle birini sev ki . Ayrılık şarkınız Tabutun gıcırtısı olsun.

Büyüleyici Sözler ok oktay demiş ki:
Öyle birini sev ki .
Ayrılık şarkınız Tabutun gıcırtısı olsun.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
hiphop sözleri psikopat sözler özgürlük sözleri nasihat sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Nefret Sözleri ok Başkalarının sizden nefret etmesinin genelde sebebi, sizin gibi olmak isteyip de asla sizin gibi olamayacaklarını bildikleri içindir.
Ağır Abi Sözleri ok Biz Hapishanelerde Öğrendik Bağlamayı, Telleri Anlatır Sana Olan Aşkımı, Yaptıum Sana 4 Duavar Arasında Bir Şarkı, Şarkının Adı ; Bu hayat Sensiz Olmamalı.
Sponsorlu Bağlantılar
umutla baktığım yarınlarımı elimden almayı en iyi sen bilirsin.Umutla baktığım yarınlarımı elimden almayı en iyi sen bilirsin.
sevdim işte. sendeki imkansızlığı sevdim. sana sarılamamanın acısını sevdim. sırf sonunda sen varsın diye sana olan hasreti sevdim.Sevdim işte. Sendeki imkansızlığı sevdim. Sana sarılamamanın acısını sevdim. Sırf sonunda sen varsın diye sana olan hasreti sevdim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sabah 6ya kurduğum alarma 7:30da kalkan bi insanım. benden çok şey beklemeyin.Sabah 6'ya kurduğum alarma 7:30'da kalkan bi insanım. Benden çok şey beklemeyin.
bugün kadın kılığına girmiş bi makyaj takımı gördüm. bildiğin yürüyordu, ilginç.Bugün kadın kılığına girmiş bi makyaj takımı gördüm. Bildiğin yürüyordu, ilginç.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) Çok Fenayım :DD: Eski sevgiIim beni kıskandırmak için yeni sevgiIisi iIe fotoğraf çekip bana yoIIadı bende kızın babasına gönderdim birazda o kıskansın. :P (Manalı Sözler) hediyem olsun: Yediğin b*klarım hayatının şeref madalyası olarak omur boyu hediyem olsun (Fedakarlık Sözleri) vefia: Neyi kazanmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum ki her şeyi Rabbim belirler Rabbimin sevgisini kazanmaya bakalım diğer işler boş işler (Resimli Komik Sözler) avarka musulmanka: cox tesirlendim cox gozel super. BIR GUN SENINLE BIRLIKDE SIQARETI TERGIMEYE CALIWIRDIM INDI ISE SIQARETIMLE BIR OLUB SENI UNUTMAGA CALISIRAM.AMMA SENI HELEDE SEVIREM VEFASIZIM (Azerice Aşk Sözleri) nergiz: Beqemisem
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
orijinal sözler cezaevi sözleri dramatik sözler endonezya atasözleri
dostluk sözleri elveda sözleri unutulmaz sözler almanca sözler sms mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen