oktay : Yasa dışı bir AşKTı Benimkisi. Mülteci bir çocuğun Paris HayaLLeRi gibi.

Büyüleyici Sözler ok oktay demiş ki:
Yasa dışı bir AşKTı Benimkisi.
Mülteci bir çocuğun Paris HayaLLeRi gibi.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
yürek yakan sözler azerice aşk sözleri harbi sözler sevenler ıçin sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Zehir Sözler ok Ağır geliyorsa konuştuklarım, demek ki boş değilmiş söylediklerim!
Yürek Yakan Sözler ok Gazzeli bir çocuk dedi ki: Hatrımı sormuyor insanlık. Bombalar dile gelir di: Cenneti müjdeliyorum korkma ufaklık.
Sponsorlu Bağlantılar
ölümü boş ver, kefenim sen kokacak mı onu söyle sevgilim?Ölümü boş ver, kefenim sen kokacak mı onu söyle sevgilim?
sana yolculuk yapmak istiyorum. kes yüreğine giden bir bilet can kenarı olsun.Sana yolculuk yapmak istiyorum. Kes yüreğine giden bir bilet 'CAN' kenarı olsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
erkek adam ağlamazmış, niye ulan bizim gözlerimizin faturası ödenmedi de suyunu mu kestiler?Erkek adam ağlamazmış, niye ulan bizim gözlerimizin faturası ödenmedi de suyunu mu kestiler?
bit olsam saçlarında dolaşsam, yesem yesem doymasam. sonra ister duş al boğulayım, ister iki tırnağının arasında cıtlat kurbanın olayım. :)Bit olsam saçlarında dolaşsam, yesem yesem doymasam. Sonra ister duş al boğulayım, ister iki tırnağının arasında cıtlat kurbanın olayım. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) İBRAHİM AKDAĞ: HAYAT ÖLÜME SORMUŞ İNSANLAR BENİ ÇOK SEVERKEN NEDEN SENDEN NEFRET EDİYORLAR ÖLÜMDE HAYATA DEMİŞ SEN TATLI GÜZEL BİR YALANSIN BEN İSE ACI BİR GERCEGİM (Güldüren Sözler) noyan bahar: Küçükken sakIambaç oynarken oyunun ortasında eve gider sakIanirdim. Yemek feIan yer geIirdim.Herkez haIa beni arıyor oIurdu (Anlamlı Sözler) ASLaNBeY: kırdığım kalplere pismanlık duyuyorum . Uğradığım iftiralara üzüntü . Giden sevdalara acı. Giden asklara goz yası . Bosa giden zamana isyan .. (Kötü Sözler) Cebrail Şeker: Sevmek sucsa cezam idam olsun cezam idamsa cellatım sevdiğim olsun. (Korkunç Sözler) prenses: Varliqin olay yokluqun olayyy :)))
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hoş sözler harika sözler çılgın sözler güldüren sözler
kıymetli sözler espirili sözler romantik sözler azerbaycan atasözleri efsane sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen