oktay : Yasa dışı bir AşKTı Benimkisi. Mülteci bir çocuğun Paris HayaLLeRi gibi.

Büyüleyici Sözler ok oktay demiş ki:
Yasa dışı bir AşKTı Benimkisi.
Mülteci bir çocuğun Paris HayaLLeRi gibi.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
anneler günü mesajları edep sözleri ıçten sözler ağır sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kısa Aşk Sözleri ok Herkes bir şeyler biriktirir, kimi cebinde ,kimi dilinde, kimi de yüreğinde...
Damar Sözler ok Gözlerime bakıp da yapılan sahte bir gülücük yerine, Yüzüme karşı gösterilen gerçek bir nefreti tercih ederim !
Sponsorlu Bağlantılar
gitmek unutmak değildir sen bunu çok iyi biliyorsun. aklımda gözlerin varken sen buna gitmek mi diyorsun?Gitmek unutmak değildir sen bunu çok iyi biliyorsun. Aklımda gözlerin varken sen buna gitmek mi diyorsun?
çok yorgunum be gönül. çok kırgın, belkide çok bıkkın. ne seni teselli edecek söz kaldı kalemimde, ne yangınını söndürecek yaş kaldı gözümde. çok yorgunum be gönül, çok yorgunÇok yorgunum be gönül. Çok kırgın, belkide çok bıkkın. Ne seni teselli edecek söz kaldı kalemimde, ne yangınını söndürecek yaş kaldı gözümde. Çok yorgunum be gönül, çok yorgun...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yabancılar türkçeyi yanlış konuşunca çok tatlı; biz ıngilizceyi yanlış konuşunca köylü oluyoruz :)Yabancılar Türkçeyi yanlış konuşunca çok tatlı; biz İngilizceyi yanlış konuşunca köylü oluyoruz :)
merdivenlerden düştüğümü gören ve buna rağmen düştün mü? diye soran arkadaşıma: yok, düşmedim, benim iniş tarzım böyle.Merdivenlerden düştüğümü gören ve buna rağmen 'düştün mü?' diye soran arkadaşıma: Yok, düşmedim, benim iniş tarzım böyle.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) Resul Güneş: Tüm Ceza Evi Makumlarına SesLeniyorum Elbet Birgün Ve Birgün Mutlaka Üzülmeyen kARDEŞLERİM Birgün Mutlaka <3 (Aşk Espirileri) MayaBu: +Adın ne? -Su. +50 kuruş versem benim olurmusun? -Gerizekalı (Karşılıksız Aşk Sözleri) Hatice: Hayat zor kardeslerim hemde cok zorr sevsen bir dert sevmesen bir dert onu baskasıyla yaslandıramam bn yaa onu cok seviyom bn (Laf Sokucu Sözler) selin: bravo o kadar komiktiki gülmeyi unuttum... (Oturtan Sözler) şemmale safinaznur: Allah sabir versun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kırıcı sözler candan sözler sempatik sözler zaman sözleri
ıftar mesajları galatasaray sözleri özlem sözleri akıllı sözler neşeli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen