oktay : Vapur denize ,martılar gökyüzüne, Gülüşüne güneş ve sen en çook Benim YaNıma yakışırSın.

Büyüleyici Sözler ok oktay demiş ki:
Vapur denize ,martılar gökyüzüne, Gülüşüne güneş ve sen en çook Benim YaNıma
yakışırSın.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
türkmen atasözleri cömertlik sözleri sempatik sözler gözyaşı sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Efkarlı Sözler ok Diyorlar ki; o kadar sözü nasıl yazıyorsun? Diyorum ki; o kadar vefasız var ki etrafta, hepsine bir cümle yaz, şair olursun!
Harbi Sözler ok Hayaller, duvarların içinden geçebilir, kilometrelerce uzağa ulaşabilir, hızla yayılabilir ve sonsuza kadar yaşayabilirler. Geçemeyecekleri, ulaşamayacakları ve yaşayamayacakları tek yer ön yargılarla dolu beyinlerdir!
Sponsorlu Bağlantılar
bir yağmur damlasıyım, toprağa değil avuçlarına düşmek isteyen.Bir yağmur damlasıyım, toprağa değil avuçlarına düşmek isteyen.
ne ömrün kıymetini bildik, ne de gönlün. geri kalansa sadece hüzün.Ne ömrün kıymetini bildik, ne de gönlün. Geri kalansa sadece hüzün.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sevgili bulurum diye yabancı dil kursuna başlayan arkadaşım, 6 dil öğrendi hala yalnız.Sevgili bulurum diye yabancı dil kursuna başlayan arkadaşım, 6 dil öğrendi hala yalnız.
sanki sivrisineğin manitasına yan gözle baktık; topuktan ısırmış beni lavuk!Sanki sivrisineğin manitasına yan gözle baktık; topuktan ısırmış beni lavuk!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dostluk Sözleri) ayşegül21: çok doğru sözIer ama bunun için önce bir dostunun oIması gerek (Aşk Acısı Sözleri) yasin: seni seviyorum rümeysa baylav (Koyan Sözler) Arif bilir: Bu gemileri yakanlar bir gün yüzerek geri dönecekler instagram:arif bilir (Ağır Sözlü Sözler) mazhar: güzel sözler aynennn (Nankörlük Sözleri) nurTen: arkadaş ne olursan ol da, ama nankör olma. sözleriniz çok harika.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
şirin sözler ayrılık sözleri emo sözleri dünya ıle ılgili sözler
facebook sözleri arap atasözleri ıftar mesajları ulvi sözleri elveda sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen