Sinan: Bravo Size

Değişik Sözler ok Sinan demiş ki:
Bravo Size
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
kurban bayramı mesajları sensizlik sözleri ağır sözlü sözler kral sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ulvi Sözleri ok ziyaret saatinde başka koğuştaki arkadaşını ziyaret eden Ulvi
Kardeşlik Sözleri ok Dost dediğin deniz kenarındaki taşlara benzer, önce birer birer toplarsın, sonra yavaş yavaş atmaya baslarsın. Fakat bazılarını atmaya kıyamazsın, sen atmaya kıyamadıklarımdansın.
Sponsorlu Bağlantılar
varla yok arasında yaşanır bazı aşklar! kal demene hayat izin vermez, git demeye kalbin yol vermez.Varla yok arasında yaşanır bazı aşklar! Kal demene hayat izin vermez, git demeye kalbin yol vermez.
senin güldüğün, benim ise defalarca öldüğüm bir fotoğrafın var.Senin güldüğün, benim ise defalarca öldüğüm bir fotoğrafın var.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sokakta yürürken el ele tutuşanların %86sı el kanseri olduğunu biliyor musunuz? bilmezsiniz tabi çünkü kıskaçlıktan ben uydurdum :)Sokakta yürürken el ele tutuşanların %86'sı el kanseri olduğunu biliyor musunuz? Bilmezsiniz tabi çünkü kıskaçlıktan ben uydurdum :)
tezgahtara bu pantolon ne kadar? dedim. 90tl dedi. ama etiketinde size:32 yazıyo ? dedim. allahtan hızlı koşuyorum. :)Tezgahtara 'bu pantolon ne kadar?' dedim. '90tl' dedi. Ama etiketinde 'size:32 yazıyo ?' dedim. Allah'tan hızlı koşuyorum. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) onur akdoğan: hayat bir sınavsa adımı yazar çıkarım :( (Kısa Aşk Sözleri) tuğba: sevgi pazardan mal seçmeye benzemez... (Zaman Sözleri) seLma: en usta hırsız zamandır. senden sevdiklerini calar hayatını calar en önemliside seni senden calar farkına blle varmassın (Sizden Gelenler) Berke: Benim Kimseye Şekil Koyduğum Yok Ama Şeklim Birilerine Koyuyorsa Sorun Yok. (Aşk Acısı Sözleri) evin: Ask nedir bilirmisin sewgili Ask aci cekmektir Bir kere degil Bin kere ölmektir
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dertli sözler huzur sözleri aşk sözleri kardeşlik sözleri
hollandaca sözler mafya sözleri sevgi sözleri geçmiş olsun mesajları etkileyici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen