Sinan: Bravo Size

Değişik Sözler ok Sinan demiş ki:
Bravo Size
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
galatasaray sözleri özlü aşk sözleri ölümsüz sözler alman atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Duygulu Sözler ok Bana seni tarif etmemi isteseler inan anlatamam çünkü dünyanın tüm dillerini bilsem bile buna gücüm yetmez
Karizma Sözler ok Sevmeye ?ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık?. ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr?T..
Sponsorlu Bağlantılar
alıştığın kişiyi kaybettiğin vakit; herkes gitmiş gibi hissediyorsun.Alıştığın kişiyi kaybettiğin vakit; herkes gitmiş gibi hissediyorsun.
özledim diye haykırmak varken, sadece gözyaşlarımda sakladım seni.Özledim diye haykırmak varken, sadece gözyaşlarımda sakladım seni.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sınavda hocayla göz göze gelince düşünüyormuş gibi yapanlar derneği kurmalı.Sınavda hocayla göz göze gelince düşünüyormuş gibi yapanlar derneği kurmalı.
dün gece ters dönmüş böcek gördüm banyoda. ayaklarını o kadar hızlı sallıyordu ki ben de gülüyor sandım sabaha kadar beraber güldük. sonra o gülmekten öldü :(Dün gece ters dönmüş böcek gördüm banyoda. Ayaklarını o kadar hızlı sallıyordu ki ben de gülüyor sandım sabaha kadar beraber güldük. Sonra o gülmekten öldü :(
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) CeReN..: gülüşlerim agırdır burdan bir gülcem gidip taa ordakine koyacak -,- (Ağır Sözler) h. sbri: çok ağır bu sözler hepsi birbirinden güzel olmuş emeyinize sağlık (Karşılıksız Aşk Sözleri) dertlıyamerezli: imkansızı bulunca yaşanan gerçek olunca goz yaşımmmm kurumuyoo (Kapak Laflar) cimbomluyuz: Laf sokma kapak olursun yalvarma köpek olursun birazcik delikanlı ol belki yanımda yer bulursun (Gözlerle İlgili Sözler) aşk: zor ise sev sevmiyorsa zorlama
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
deli sözler özlü sözler ıyi şanslar mesajları rus atasözleri
sempatik sözler candan sözler efsane sözler saçma sözler ıngiliz atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen