Sinan: Bravo Size

Değişik Sözler ok Sinan demiş ki:
Bravo Size
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
hüzünlü sözler özenli sözler küçük sözler hollanda atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hayat Sözleri ok Ben yüzümü ışığa döndüm, oradan sevgi alıyorum. Etrafımda dönen dolaplara hiç mi hiç aldırmıyorum. Yargılamıyorum, hiç bir şeyi, hiç kimseyi. Yalnızca şefkat duyarak gülüp geçiyorum. Şimdi ben yaşamdan keyif alıyorum. Yaşadığım her şey eğlenmeme sebep oluyor. Bunu yapabildiğim için kendimle gurur duyuyorum.
Yararlı Sözler ok İnsanların kirletemediği tek şey vardır, o da iyilerin kalbindeki vicdandır.
Sponsorlu Bağlantılar
ne bileyim ki be sevgili öyle baktın ki gözlerime; ınan sevmek değil, ölmek geldi içimden.Ne bileyim ki be sevgili... Öyle baktın ki gözlerime; İnan sevmek değil, ölmek geldi içimden.
ıçim yanıyor bu sevgiden, yanıyorum sen bilmeden. kül olurum, geçersin üzerimden; o külün ben olduğunu bilmeden.İçim yanıyor bu sevgiden, yanıyorum sen bilmeden. Kül olurum, geçersin üzerimden; o külün ben olduğunu bilmeden.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kız, fular takıp cool olayım derken aynasına havlu bağlanmış gelin arabasına dönmüş.Kız, fular takıp cool olayım derken aynasına havlu bağlanmış gelin arabasına dönmüş.
boynuna fular takınca, aynasına havlu bağlamış düğün arabasına dönüyorsun.Boynuna fular takınca, aynasına havlu bağlamış düğün arabasına dönüyorsun.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Baba Sözler) Azra demir: Soylemek isteyipte soyliyemedigim cok sey var kiminin yuzune kiminin gelmisine gecmisine (Aşk Acısı Sözleri) aysenur: Çok seviyorum seni çok biliyorum hiç affetmeyeceksin gülünü ama ben seni hep beklicem hep :( (Laf Sokucu Sözler) esma: çok manyak bu sözler harika ya (Zalim Sözler) aysen şahin: Sen yaralarsin ama yaralarimi da sararsin hem oldurursun hem hayata baglarsin.. (Karizma Sözler) demel: Mademki yüzme bilmiyordun neden çıktın ağaca
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kamyon arkası yazıları portekizce atasözleri özel sözler barış sözleri
dertli sözler bulgar atasözleri trabzonspor sözleri kapak sözler kötü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen