lizoo: bayım sen vaazgeçilmez değilsin sadece fobimsin

Can Alıcı Sözler ok lizoo demiş ki:
bayım sen vaazgeçilmez değilsin sadece fobimsin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
giderli sözler 23 nisan sözleri polonya atasözleri avustralya atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Büyüleyici Sözler ok küLüsTür bu ruHun özZrü yoqqi bnde!
Laf Sokan Sözler ok Eski sevgilim bana tekrar dönse, önceden yaptığım hataları yapmam. Cidden çok pişmanım. Keşke gelse de, bu sefer mutlu etmek yerine kahretsem.
Sponsorlu Bağlantılar
acı diner, gözyaşı da özlem bile azalabilir de bir tek anılar kalır yerli yerinde.Acı diner, gözyaşı da... Özlem bile azalabilir de bir tek anılar kalır yerli yerinde.
suç benim değil ki; şiir kokuyordu bakışların. yazmamak gözlerine ihanet olurdu.Suç benim değil ki; Şiir kokuyordu bakışların. Yazmamak gözlerine ihanet olurdu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün iş görüşmesinde 5 yıllık hedefimi sordular, dünyayı ele geçirmek dedim. kovdular. vizyon yok adamlarda, umarım batarlar.Bugün iş görüşmesinde 5 yıllık hedefimi sordular, dünyayı ele geçirmek dedim. Kovdular. Vizyon yok adamlarda, umarım batarlar.
şimdi hesapladım da; peder bey okuluma, dersaneme ve birçok şeye 100.000$lardan fazla masraf etmiş. ölü yatırıma örnek olarak beni işlesinler derslerde.Şimdi hesapladım da; peder bey okuluma, dersaneme ve birçok şeye 100.000$'lardan fazla masraf etmiş. Ölü yatırıma örnek olarak beni işlesinler derslerde.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ülkücü Sözleri) murat aran: harika tek kelimey len cok begendim (Bilinmeyen Sözler) aytil: ağzın başka kulağın başka söylüyorsa napıcaksın susucaksın (Gıcık Sözler) alsu: +Yeni yapılmış resme ne denir? -Nevresim (Seni Seviyorum Sözleri) sena: sevmeyi bilmeyen gozler aglamayida bilmezler (Sizden Gelenler) 72 batman: her insan kendine yakışanı yapar çünkü kalite asla tesadüfte değildir
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özür mesajları davetiye sözleri jilet sözler ağlatan sözler
baba sözler cesaret sözleri yunan atasözleri kırgınlık sözleri araba yazıları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen