lizoo: bayım sen vaazgeçilmez değilsin sadece fobimsin

Can Alıcı Sözler ok lizoo demiş ki:
bayım sen vaazgeçilmez değilsin sadece fobimsin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
farklı sözler amerikan atasözleri kibar sözler can alıcı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dünya İle İlgili Sözler ok Dünya, hepimizin bekleme salonu. Sonra daha geniş bir meydana alınacağız.
Facebook Sözleri ok Susmak 'Ya Sabır' diyebilmektir. Öyle bir Dua'dır ki yürekte çınlar. Konuşsam dilim yanar. Sussam kalbim.
Sponsorlu Bağlantılar
diyorlar ki; üzülme biri gider biri gelir. ıtirazım yok giden sen olursun; gelen azrail.Diyorlar ki; üzülme biri gider biri gelir. İtirazım yok... Giden 'sen' olursun; gelen 'Azrail'.
bazı insanların değeri hiç eksilmeyecek ve biz o insanların gözünde asla hak ettiğimiz değeri bulamayacağız.Bazı insanların değeri hiç eksilmeyecek ve biz o insanların gözünde asla hak ettiğimiz değeri bulamayacağız.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
en büyük korkum; evdeki çöpleri atarken mahallede hoşlandığım kızın beni o halde görmesidir.En büyük korkum; evdeki çöpleri atarken mahallede hoşlandığım kızın beni o halde görmesidir.
az önce bakkaldan gazoz aldım tarihi 4 ay geçmiş adama gösterdim başka verdi. bunun 2 ay geçmiş bunu al dedi. bir yerlerde hala iyi insanlar var.Az önce bakkaldan gazoz aldım tarihi 4 ay geçmiş adama gösterdim başka verdi. Bunun 2 ay geçmiş bunu al dedi. Bir yerlerde hala iyi insanlar var.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kardeşlik Sözleri) EmirhaN: Kardeşlik Ağızda Yaşanan Birşey Değildir Kardeşlik Kalbe Değen Bıçak Ucunun Acısına Adırmadan O Kişinin Yanına Gidebilmektir Kardeş Dediğin Sen Benim Kankamsın Demek Değildie Ölüme Bile O Kişi İle Girmektir Kardeş Kardeş Ağızla Değil Kalple Seçilir Unutma (Doğru Sözler) utqu: Sevmediğimiz birinin yüzüne karşı seninle konuşmak istemiyorum demek çok zevkli (Bomba Sözler) Tülly Aydin: Madde Gibiyim .. Uçuruyorum (Tülly) (Kızgınlık Sözleri) ayka: Sensiz cox darıxıram ca....... Seni senden cox ama cox sevirem. (Atarlı Sözler) Bse: Senin yaptıgın atar benım hayatıma renk katar ;)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
tatlı sözler kaliteli sözler kırıcı sözler atarlı sözler
nankörlük sözleri atatürk sözleri ağır abi sözleri aşık edici sözler ınce sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen