lizoo: bayım sen vaazgeçilmez değilsin sadece fobimsin

Can Alıcı Sözler ok lizoo demiş ki:
bayım sen vaazgeçilmez değilsin sadece fobimsin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
gözyaşı sözleri sağlık sözleri ıran atasözleri sevgi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Unutulmaz Sözler ok İnsanların kötü olduğunu görmek beni şaşırtmıyor ama bu yüzden hiç utanmadıklarını görünce hayretler içinde kalıyorum. Goethe
Ağlatan Sözler ok Giderken hakkını helal et dedin ya, kalsan ömrümü feda edecektim!
Sponsorlu Bağlantılar
ayakların yere sağlam bastığı sürece herkes dostundur. lakin ufak bir sarsıntı savurur herkesi! bazen düşmelisin görmek için gerçek yüzlerini.Ayakların yere sağlam bastığı sürece herkes dostundur. Lakin ufak bir sarsıntı savurur herkesi! Bazen düşmelisin görmek için gerçek yüzlerini.
gözümüzden düşürdüklerimiz, kalbimizden düşmüyordu her zaman. çünkü insan gözüyle değil, kalbiyle seviyordu.Gözümüzden düşürdüklerimiz, kalbimizden düşmüyordu her zaman. Çünkü insan gözüyle değil, kalbiyle seviyordu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tüp bitince sallayan adam, pil bitince ısıran eleman, keçeli kalem bitince içine kolonya döken çocuk, bence birleşmenin tam zamanı.Tüp bitince sallayan adam, pil bitince ısıran eleman, keçeli kalem bitince içine kolonya döken çocuk, bence birleşmenin tam zamanı.
bi keresinde ucuz diye saç sakal 5 lira yazan berbere gittim, adam kafamı cam sil şişesiyle ıslatmıştı.Bi keresinde ucuz diye saç sakal 5 lira yazan berbere gittim, adam kafamı cam sil şişesiyle ıslatmıştı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Komik Sözler) zahide: Alışverişte önce alıp sonra düşünen canlıya kadın denir. (Sizden Gelenler) aleyna: yüreğinde sevgi içinde vicdan olmayan birinden:sevgi ve insanlık beklemek ,tavuğa çikolata yedirip kinder süpriz yumurta beklemek gibidir.. (Nasihat Sözleri) YUSUF: çok etkilendim. güzel nasihatler var. (Geyik Laflar) şenol20: + Aşkım pırt yaptım ((: - Ne pırtı Iann top patIadı sandım orucu bozdum! (Rap Sözleri) zeliha: Sadece bir an biIe yanımda oIman için, OIabiImen için neIer vermezdim. Ama yoksun, Ve beIki de hiç oImayacaksın.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
enteresan sözler alman atasözleri azeri sevgi sözleri zalim sözler
geyik sözler sevgiliye uyku mesajları koyan sözler muhteşem sözler yalnızlık sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen