aslı: çok beğendim

Arabesk Sözler ok aslı demiş ki:
çok beğendim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
ağır abi sözleri ıngiliz atasözleri nasihat sözleri dramatik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hz Ali Sözleri ok Her şey akla muhtaçtır, akıl da eğitime.
Son Sözler ok Bekle Cemşit abi ben bi dalıp çıkıcam.
Sponsorlu Bağlantılar
ömrüme bağlıyorum seni canla. ne olur yar beni kendine bağışla.Ömrüme bağlıyorum seni canla. Ne olur yar beni kendine bağışla.
çocukken elim sende oynardık, büyüdük aklım sendeye döndü bütün oyunlar.Çocukken 'elim sende' oynardık, büyüdük 'aklım sende'ye döndü bütün oyunlar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
benden ayrıldığını söyleyen sevgilime ojelerini mükemmel sürmüşsün, kilo da vermişsin dedim, yıldırım nikahıyla evlendik.Benden ayrıldığını söyleyen sevgilime 'ojelerini mükemmel sürmüşsün, kilo da vermişsin' dedim, yıldırım nikahıyla evlendik.
evde televizyonu en güzel açıyla gören koltuğu kaptıklarında bi hüzün alıyor içimi. soğuyorum hayattan.Evde televizyonu en güzel açıyla gören koltuğu kaptıklarında bi hüzün alıyor içimi. Soğuyorum hayattan.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kıskançlık Sözleri) Meryem: Hem kiskaniyorum,hem canimdan da cok seviyorum var mi daha ötesi LANN!! (Aile İçin Sözler) ümmü gezgin: gitti işte benim herşeyim babam gitti kardeşIik bitti herşeyim gitti şu an ağlıyarak içimi döküyorum ama çareyok hayat acı ve gerçek anne ve babanızın deyerini ne oIur iyi biIin geç kalmayın çok yanarsınız birde anna ve babanızdan bedduğa aImayın aIanIarı (Bilinmeyen Sözler) Sercan: GiDeNe DuR dİyEmEm KuRaLLaRıMa AyKıRı... Fantazi dünyam (Umursamaz Sözler) Gamze: Gee4cekten umrumda olsaydın.. Biyerlerde adın geçerdi (İsyankar Sözler) ASLIHAN: Umurumda Olsan aklımda olursun başkasının kollarında değil..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hiphop sözleri kamyon arkası yazıları padişah sözleri sempatik sözler
ısyankar sözler cömertlik sözleri damar sözler efsane sözler büyüleyici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen