ığdırlı HİVDA: Ve çünkü hayat yazar sen oynarsin

Felsefi Sözler ok ığdırlı HİVDA demiş ki:
Ve çünkü hayat yazar sen oynarsin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
ınce sözler serseri sözler pişmanlık sözleri fenerbahçe sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sensizlik Sözleri ok İki kahve getirmişim masaya alışkanlıkla. Biri bana, biri de olmayan sana. Bir tüttü ki sensizliğin dumanı, sorma gitsin.
Mevlana Sözleri ok Ağızdan çıkan söz, yaydan fırlayan oka benzer. İkisini de geri getirmek mümkün değildir. Ok atılmadan önce iyi nişan alınmalı, söz söylenilmeden önce iyi düşünülmelidir.
Sponsorlu Bağlantılar
öpülen bütün nimetler arasında en güzeli senin yanakların.Öpülen bütün nimetler arasında en güzeli senin yanakların.
bazı insanlar, bazı insanlara şifâdır. rabbim, benim şifamı verdi. rabbim şifânızı versin.Bazı insanlar, bazı insanlara şifâdır. Rabbim, benim şifamı verdi. Rabbim şifânızı versin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
aynaya baktım ve dedim ki kendime: sen ne tatlı şeysin, seni üzenler zıkkımın kökünü yesin. :)Aynaya baktım ve dedim ki kendime: Sen ne tatlı şeysin, seni üzenler zıkkımın kökünü yesin. :)
denizkızı, denizanasına benzemiyor. demek ki baba tarafına çekmiş. ben biliyordum.Denizkızı, denizanasına benzemiyor. Demek ki baba tarafına çekmiş. Ben biliyordum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) öZnur: Beni anlayanlar anlar anlamayanlar gider kum oynar (Aşk Espirileri) şevval: Senden bişey isteyebilir miyim? - Tabi, iste. + Bana sarıl, yıllarca öylee kalalım. - ya çişim gelirse +Öküzssün işte öküz (Umursamaz Sözler) İsimdiz: İnsanlar da fotoğraf gibidir.Ne kadar büyütürsen, o kadar kalitesini düşürür. (Love Sözleri) ipek bağdaran: hayatı sen yaşa acısını ben çekerim mutluluğu sen tat ben kenarda ağlarım sen beni merak etme ben hep kenarda seni bekliyo olucam (Sizden Gelenler) burak aydın: Sana seni anIatsam kim bu kahpe dersin!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
harika sözler dünya ıle ılgili sözler çılgın sözler janjanlı sözler
orijinal sözler atatürk sözleri azeri sevgi sözleri jilet sözler cezaevi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen