ığdırlı HİVDA: Ve çünkü hayat yazar sen oynarsin

Felsefi Sözler ok ığdırlı HİVDA demiş ki:
Ve çünkü hayat yazar sen oynarsin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
rap sözleri giderli sözler kurban bayramı mesajları mısır atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Fedakarlık Sözleri ok her insan fedakar olsa hayatta keşkeler kalmazdı.
Cuma Sözleri ok Lailahe illallah üç muradim var, biri cennet, bir irmak diyarini görmek. Aç cemalini göster diyarini.
Sponsorlu Bağlantılar
her cinayete kurban giden, katilini bilirmiş. ben de katilimi biliyorum ama her şeye ve herkese inat küllerimden yeniden doğuyorum artık!Her cinayete kurban giden, katilini bilirmiş. Ben de katilimi biliyorum ama her şeye ve herkese inat küllerimden yeniden doğuyorum artık!
aslında insanların gerçek yüzleri her zaman ortadaydı. sadece ben onlara geç baktım.Aslında insanların gerçek yüzleri her zaman ortadaydı. Sadece ben onlara geç baktım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hergün rüyanda sevdiğin kişiyi görüyorsan bu; sana evrenin sen onu ancak rüyanda görürsün deme şeklidir :)Hergün Rüyanda Sevdiğin Kişiyi Görüyorsan Bu; Sana Evrenin 'Sen Onu Ancak Rüyanda Görürsün' deme şeklidir :)
otobüste telde sevgilisine taksideyim aşkım diyen kızı kaptan müsait bi yerdeeee diye bağırarak rezil ettim. şuan indim yürüyorum pişman değilim.Otobüste telde sevgilisine 'taksideyim aşkım' diyen kızı 'kaptan müsait bi yerdeeee' diye bağırarak rezil ettim. Şuan indim yürüyorum pişman değilim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Akıllı Sözler) (Mustafa): Öğüt verecek insan değil örnek olacak insan ol (Kardeşlik Sözleri) orkun: Cok iyi bence harika sozlr (Sizden Gelenler) AZRA ÇİFTCİ: Hani ben KÖTÜYÜM TA senın gozude hiç düşünüyormusun sen KAÇ KURUSLUK ADAMSIN benım gzumde... :D:D:D:D (Havalı Sözler) ahmet: hava diyorsaniz pantolonum mavi para versene abi (Kaliteli Sözler) tah otluoglu: Herkez yolundaysa biz. kaldirimdan yururuz ;-)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mafya sözleri korkunç sözler dini sözler üzüntülü sözler
cezaevi sözleri enteresan sözler sıcak sözler aldatma sözleri yalnızlık sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen