ığdırlı HİVDA: Ve çünkü hayat yazar sen oynarsin

Felsefi Sözler ok ığdırlı HİVDA demiş ki:
Ve çünkü hayat yazar sen oynarsin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
edep sözleri başsağlığı mesajları ısyan sözleri motivasyon sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özgürlük Sözleri ok Özgürlük, yalnız kalabilmeye denir. İnsanlardan uzaklaşabiliyorsan, onlara hiçbir muhtaçlığın, paraya ihtiyacın, sürüye uyma içgüdün, aşka, şana, şöhrete hevesin ya da merakın yoksa özgürsündür.
Orijinal Sözler ok Hayat bir tiyatro salonudur.Parası olanlar iyi yerlerde otururlar. ( S. Maugham )
Sponsorlu Bağlantılar
boyum uzun değil ama sana sarılabilmek için saatlerce parmak uçlarımda durabilirim.Boyum uzun değil ama sana sarılabilmek için saatlerce parmak uçlarımda durabilirim.
aklına gelmediğimi biliyorum. aklımdan çıkmadığını bilmiyorsun.Aklına gelmediğimi biliyorum. Aklımdan çıkmadığını bilmiyorsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çalmayı bilmediği halde odasının bir köşesinde gitar bulunduran kişiye türk denir.Çalmayı bilmediği halde odasının bir köşesinde gitar bulunduran kişiye 'Türk' denir.
annem sinirlendiğinde senin de aynı senin gibi çocuğun olsun bak gör diyor. torunu olunca vereceğim ona o bakacak haberi yok, canım benim.Annem sinirlendiğinde 'senin de aynı senin gibi çocuğun olsun bak gör' diyor. Torunu olunca vereceğim ona o bakacak haberi yok, canım benim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşk Sözleri) erhan: Hayatta 3 şey sevdim seni kalbimi ve ümitlerimi seni sevdim beni sevdin dye kalbimi sevdim seni sevdi diye ümitlerimi sevdim bizi yanlız bırakmadı diye@-}-- (Laf Sokucu Sözler) hande: valla leb demeden leblebiyi anlamışsınız (Cezaevi Sözleri) ceren: Sevgilim sevdigim kokum kmrum seni cok seviyorum bugun 38 gun oldu allah kimsenjn ozgurlunu elinden almasjn allab herkesi kurtarsin seni seviyorum ahmet hepte sevicem (Umursamaz Sözler) Bacaksiz;): gelenin altina mider, gidenin ustune sunger (Koyan Laflar) sanane: Yanıyk
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
bilgisayar sözleri atarlı sözler özel sözler ılginç sözler
türkmen atasözleri kandil mesajları ramazan bayramı mesajları çekici sözler sitem sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen