ESMA: insanı insan yapan giydiği kıyafet değil taşıdığı kalptir <3

Anlamlı Sözler ok ESMA demiş ki:
insanı insan yapan giydiği kıyafet değil taşıdığı kalptir <3
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
facebook sözleri barış sözleri süper sözler azerbaycan atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Gıcık Sözler ok Muhabbetine doyamadığınız birileri olsun hayatınızda, benim gibi.
Yürek Yakan Sözler ok Korkuyorum! Verdiğin sözleri tutamamandan değil, bana verdiğin sözleri gün gelipte bir başkasıyla yaşamandan.
Sponsorlu Bağlantılar
bazen, sana değer vermeyenlerin hayatından çekip gitmen gerekir. tek başına da mutlu olabileceğini herkese kanıtlamak için.Bazen, sana değer vermeyenlerin hayatından çekip gitmen gerekir. Tek başına da mutlu olabileceğini herkese kanıtlamak için.
ağlanacak halimize gülüyoruz deyip kızıyorlar ! oda birşeymi ! ben ölünecek halime yaşıyorum !Ağlanacak halimize gülüyoruz' deyip kızıyorlar ! Oda birşeymi ! Ben 'ölünecek halime yaşıyorum' !
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dışarı çıkarken makyaj yapıp, 2 saat saç düzleştiren kızın dramı yağmur yağdığında başlar.Dışarı çıkarken makyaj yapıp, 2 Saat saç düzleştiren kızın dramı Yağmur Yağdığında başlar.
hayatımda heyecanlı bir şeyler olsun diye cebimdeki 5 lirayı yere koyup sonra para bulmuş gibi sevinmek istedim, rüzgar parayı aldı götürdü.Hayatımda heyecanlı bir şeyler olsun diye cebimdeki 5 lirayı yere koyup sonra para bulmuş gibi sevinmek istedim, rüzgar parayı aldı götürdü.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sensizlik Sözleri) sezay: Sensizlik iste ötesi yok..... (Sevgi Sözleri) ali: sevgi bir dakikalık degil sevgi bir ömürlük bence (Atarlı Sözler) £mrah: Atarlı giderli yürüyüşünüze lafım yok. Amaa dikkat omuzun bana çarpmasın.. (Laf Sokucu Sözler) bayrammert: nasıl olcak (Laf Sokan Sözler) Gizli: Karabiber tuz g*t oldun sus
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
enteresan sözler azeri sevgi sözleri psikopat sözler duygulu sözler
ramazan bayramı mesajları kısa aşk sözleri duyulmamış sözler komik sözler ağır sözlü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen