ESMA: insanı insan yapan giydiği kıyafet değil taşıdığı kalptir <3

Anlamlı Sözler ok ESMA demiş ki:
insanı insan yapan giydiği kıyafet değil taşıdığı kalptir <3
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
çerkez atasözleri cuma sözleri edep sözleri rus atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Efkarlı Sözler ok Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damlasini tutmaya çalis.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadiklarinsa,benim sana olan sevgimdir.
Koyan Sözler ok Reçetene yol yazdım dostum, sabah akşam alırsın!
Sponsorlu Bağlantılar
kimseye küsmüyorum artık, darılmıyorum, gücenmiyorum, gönül koymuyorum ne küsecek kadar değer veriyorum ne darılacak kadar hayatımda yer. ne gücenecek kadar güveniyorum ne de gönül koyacak kadar seviyorum.Kimseye küsmüyorum artık, darılmıyorum, gücenmiyorum, gönül koymuyorum... Ne küsecek kadar değer veriyorum ne darılacak kadar hayatımda yer. Ne gücenecek kadar güveniyorum ne de gönül koyacak kadar seviyorum.
bazen sözcükler dudaktan dökülemediği için gözlerden dökülür.Bazen sözcükler dudaktan dökülemediği için gözlerden dökülür.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kendi kendime konuşurken çok mutlu oluyorum. sözümü kesen yok, araya giren yok, cevaplarıda ben seçiyorum ohh miss gibi.Kendi kendime konuşurken çok mutlu oluyorum. Sözümü kesen yok, araya giren yok, cevaplarıda ben seçiyorum ohh miss gibi.
çirkin değilim ama yakışıklı da değilim. ortada bir yerde kalmışım. ne çirkin şansından yararlanabiliyorum ne de yakışıklılıktan. :dÇirkin değilim ama yakışıklı da değilim. Ortada bir yerde kalmışım. Ne çirkin şansından yararlanabiliyorum ne de yakışıklılıktan. :D
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Barış dalar: Mutlu olduğumuz anı hatırlamak, hep mutlu olacakmışız anlamına gelmez. Çünkü zaman küçük bir 'tebessümün' son bulması kadar kısadır... İşte mutluluk bu yüzden paha biçelemez bir duygudur... (Sizden Gelenler) TERS'O BAŞKAN: Kizma Be babo dünyayLa Uyuşmuyodu Kafam Bende Uyuşturdum (Aile İçin Sözler) ümmü gezgin: gitti işte benim herşeyim babam gitti kardeşIik bitti herşeyim gitti şu an ağlıyarak içimi döküyorum ama çareyok hayat acı ve gerçek anne ve babanızın deyerini ne oIur iyi biIin geç kalmayın çok yanarsınız birde anna ve babanızdan bedduğa aImayın aIanIarı (Candan Sözler) serdar tatlı: Can can dedigin ne ki benin birtene oIsun yürekten oIsun (Sizden Gelenler) baran: kendini mutlu hissediyorsan merak etme birazdan geçer
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özlem sözleri ılginç sözler psikopat sözler doğum günü mesajları
doğum günü mesajları manalı sözler arnavut atasözleri anneler günü mesajları ramazan bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen