Nuri Hakan Tataroğlu : Çirkin fakat çekici Güzel fakat itici Fakir fakat keyifli Zengin fakat hayıflı Ankara, 28.5.2016, Nuri Hakan Tataroğlu gezgin bezgin gurme halk ozanı araştırmacı şair fani bir fert

Anlamlı Sözler ok Nuri Hakan Tataroğlu demiş ki:
Çirkin fakat çekici
Güzel fakat itici
Fakir fakat keyifli
Zengin fakat hayıflı

Ankara, 28.5.2016, Nuri Hakan Tataroğlu gezgin bezgin gurme halk ozanı araştırmacı şair fani bir fert
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
baba sözler mektup yazıları kurtlar vadisi sözleri cuma sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Gözlerle İlgili Sözler ok Birinin gözlerinin içine dolu dolu bakmak, onun rüyalarına girme ihtimalini göze almaktır.
Fransızca Aşk Sözleri ok Aimer, C'est un soleil dans la vie, une etoile qui nous guide la nuit, une melodie sans bruit. Türkçe anlamı: Ask, Güneştir hayatta, yıldızdır gece bizlere yol gösteren, bir melodidir gürültüsüz.
Sponsorlu Bağlantılar
belki sana seviyorum demiyorum ama, her namazdan sonra rabbime uzun uzun senden bahsediyorum.Belki sana 'seviyorum' demiyorum ama, her namazdan sonra rabbime uzun uzun senden bahsediyorum.
sanki saklambaç oynuyoruz; aklımdan çıkarsan kalbime, kalbimden çıkarsan aklıma saklanıyorsunSanki saklambaç oynuyoruz; aklımdan çıkarsan kalbime, kalbimden çıkarsan aklıma saklanıyorsun...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sevgilisi para harcamasın diye yok aşkım ben aç değilim deyip aç gezen kız. gönlüm hep seni arıyor, neredesinnn sennn!=)Sevgilisi para harcamasın diye 'yok aşkım ben aç değilim' deyip aç gezen kız. Gönlüm hep seni arıyor, neredesinnn sennn!=)
tabağı ben kırsam sakar; annem kırsa nazar; babam kırsa orada tabağın ne işi var.Tabağı ben kırsam sakar; Annem kırsa nazar; Babam kırsa orada tabağın ne işi var.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Küçük Sözler) KÜBRA: guzel paylastım twıtter de :)) (Kötü Laflar) ahmet mutlu: kötülafları çok beyendim (Kamyon Arkası Sözleri) Erol: KEYFİ HİZMETE MAHSUSTUR (Güven Sözleri) FATİH, SAVAŞ, BURHAN: HAYATTA İKİ ŞEYE GÜVENİYORUM, BİRİ AYNAYA BAKTIĞIMDA GÖRDÜĞÜME, DİĞERİ İSE YUKARI BAKTIĞIMDA GÖREMEDİĞİME (Resimli Güzel Sözler) vedat: aşk bi dundurma gibidir yala yala elinde sapı kalır geyyfff gısacası :))
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
racon sözleri farklı sözler hasret sözleri hatıra sözleri
geyik laflar mani sözleri aldatma sözleri kardeşlik sözleri kadir gecesi mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen