Nuri Hakan Tataroğlu : Çirkin fakat çekici Güzel fakat itici Fakir fakat keyifli Zengin fakat hayıflı Ankara, 28.5.2016, Nuri Hakan Tataroğlu gezgin bezgin gurme halk ozanı araştırmacı şair fani bir fert

Anlamlı Sözler ok Nuri Hakan Tataroğlu demiş ki:
Çirkin fakat çekici
Güzel fakat itici
Fakir fakat keyifli
Zengin fakat hayıflı

Ankara, 28.5.2016, Nuri Hakan Tataroğlu gezgin bezgin gurme halk ozanı araştırmacı şair fani bir fert
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
azerice aşk sözleri süper sözler nasihat sözleri oturtan laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Türk Atasözleri ok Aç tavuk kendini buğday ambarında sanır.
Sert Sözler ok Eser Duygularımın Şiddetli Rüzgarı Sokaklarında Çıkma Sakın karşıma Duygularım Seni Ezicek Bunu Unutma.
Sponsorlu Bağlantılar
hani durmadan soruyosun ya beni ilk gördüğün anı anlat diye, seni ilk görüşüm yabancı bir ülkede ezanı duymak kadar etkileyiciydi.Hani durmadan soruyosun ya beni ilk gördüğün anı anlat diye, Seni ilk görüşüm yabancı bir ülkede Ezanı duymak kadar etkileyiciydi.
bir yaprak misali gibi dökülüyoruz ve soluyoruz, solmayan bir tek gerçek var o da acılarımız.Bir yaprak misali gibi dökülüyoruz ve soluyoruz, solmayan bir tek gerçek var o da acılarımız.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
millet uyurken sevdiğini düşünüyor, bense eve hırsız girse ne yaparım diye taktik geliştiriyorum. yalnızlık damarlarıma işlemiş.Millet uyurken sevdiğini düşünüyor, bense eve hırsız girse ne yaparım diye taktik geliştiriyorum. Yalnızlık damarlarıma işlemiş.
bi keresinde sevgilim olmuştu yarım saat sonra sen beni kesin aldatırsın diyip ayrılmıştı.Bi keresinde sevgilim olmuştu yarım saat sonra sen beni kesin aldatırsın diyip ayrılmıştı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) elbet birgün kahin: biter arkadaslar biter 20 senem gectı yillarim gıtti ömrum bitti ama ciktım bir umuttur yasamak (Sizden Gelenler) Mevlana: Sabırlı kuş bütün kuşlardan daha iyi uçar (Laf Sokucu Sözler) emrecan: BENİ SEWMEYENLERE SÖYLÜYORUM İYİKİ BENİ SEWMEMİŞSİNİZ ÇÜNKÜ ZATEN BENDE SİZİ SEWMİYORUM (Azeri Sevgi Sözleri) hakan: ben azerileri özlerini sözlerini her şeylerini çok seviyrem çok yakşiler (Oturtan Sözler) Meltem nihal: Arabayla yolda giderken eski sevgilimi gördüm yine yol verdim MUTLUYUM
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kapak sözler çılgın sözler karşılıksız aşk sözleri sevenler ıçin sözler
mani sözleri başarısızlık sözleri tasavvufi sözler minibüs sözleri laf sokan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen