Nuri Hakan Tataroğlu : Çirkin fakat çekici Güzel fakat itici Fakir fakat keyifli Zengin fakat hayıflı Ankara, 28.5.2016, Nuri Hakan Tataroğlu gezgin bezgin gurme halk ozanı araştırmacı şair fani bir fert

Anlamlı Sözler ok Nuri Hakan Tataroğlu demiş ki:
Çirkin fakat çekici
Güzel fakat itici
Fakir fakat keyifli
Zengin fakat hayıflı

Ankara, 28.5.2016, Nuri Hakan Tataroğlu gezgin bezgin gurme halk ozanı araştırmacı şair fani bir fert
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
umut sözleri üzüntülü sözler başsağlığı mesajları doğum günü mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kadınlar İçin Sözler ok Eğer bir kadın aşıksa, diğer erkeklerin hepsi ölüdür gözünde.
Kadınlar İçin Sözler ok Bi kadının yaptığı kıskançlık, sevgisiyle doğru orantılıdır...
Sponsorlu Bağlantılar
gülmek için soytarıya, ağlamak için vefasıza, yaşamak için hiç kimseye ihtiyacım yok benim. sevmek için yüreğe, kavga için cesarete, yazmak için kaleme ihtiyacım yok benim. yalan ile dolana, doğu ile batıya, kalbe günahkâr kullara ihtiyacım yok benim!Gülmek için soytarıya, ağlamak için vefasıza, yaşamak için hiç kimseye ihtiyacım yok benim. Sevmek için yüreğe, kavga için cesarete, yazmak için kaleme ihtiyacım yok benim. Yalan ile dolana, doğu ile batıya, kalbe günahkâr kullara ihtiyacım yok benim!
sana da yazıklar olsun be papatyam! bir seviyoru sığdıramadın onca yaprağının arasına.Sana da yazıklar olsun be papatyam! Bir 'Seviyor'u sığdıramadın onca yaprağının arasına.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir sabah zengin olarak uyandınız ne yaparsınız? yazıyor ne yapayım, tekrar yatarım. hazır zengin olmuşum.Bir sabah zengin olarak uyandınız ne yaparsınız? yazıyor... Ne yapayım, tekrar yatarım. Hazır zengin olmuşum.
diyorlar ki üniversiteye gidiyosun, nasıl sevgilin olmaz. ulan sanki kayıtta sevgili hediye ediyorlar.Diyorlar ki 'üniversiteye gidiyosun, nasıl sevgilin olmaz'. Ulan sanki kayıtta sevgili hediye ediyorlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) derya bozok sevdi: çok süper sayfanızı çok seviyorum her zamanda sayfanızı takip ediyorum (Korkunç Sözler) EDANUR: BENDE BİR SÖZ SÖYLEYEYİM: BU DÜNYADA İYİLİK YAPARSAN ÖBÜR DÜNYADA YANMASSAN BEN SENİ YAKARIM (Büyüleyici Sözler) Beyza Sefa: çok güzel sözler elinize sağlık (Karşılıksız Aşk Sözleri) leyla mustafa <3: İmkansizlik çok başka birşey yaaa hem de cokk :-( :-( :-( (İçten Sözler) murat ildeniz: Bir güneş parlıyorken Herkes Seni sevebilir. AMA gerçekten Seni Kimin umursadığını Fırtınalar Estiğinde anlarsın
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
davetiye sözleri akıllı sözler dramatik sözler aşk espirileri
mektup yazıları hz ali sözleri gözyaşı sözleri oturtan laflar japon atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen