🌙IN@R: İstersen dünyanın en iyi insanı ol, başkasının hikayesinde hep en kötüsün. O yüzden kendini anlatma, bırak anlamak isteyen anlasın...

Dokunaklı Sözler ok 🌙IN@R demiş ki:
İstersen dünyanın en iyi insanı ol, başkasının hikayesinde hep en kötüsün. O yüzden kendini anlatma, bırak anlamak isteyen anlasın...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
çekici sözler özlü aşk sözleri baba sözler aile ıçin sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Araba Sözleri ok Kaderi ben mi yarattım?
Üzüntülü Sözler ok Seni yüreğimin derinlerine attım.Üzerine Çelik kapilar kapattım. beni öyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum. Sen cezani kendi kendine verdin.
Sponsorlu Bağlantılar
hayatın boyunca her zaman sevdiğim insanları kaybetmekten korkmuşumdur ve bazen soruyorum kendime, beni de kaybetmekten korkan biri var mıdır acaba?Hayatın boyunca her zaman sevdiğim insanları kaybetmekten korkmuşumdur ve bazen soruyorum kendime, beni de kaybetmekten korkan biri var mıdır acaba?
ne duraklarda bekle, ne de fincanlarda ara şimdi beni! öyle bir gittim ki senden; ne yollarına düşer bir adımım, ne de fallarından çıkar bir tek harfi adımın.Ne duraklarda bekle, ne de fincanlarda ara şimdi beni! Öyle bir gittim ki senden; ne yollarına düşer bir adımım, ne de fallarından çıkar bir tek harfi adımın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
cüzdanımı evde unutmuşum içeri ayakkabılarla girip emin adımlarla ilerlerken karşımda annem belirdi . gerisini hatırlamıyorum =)Cüzdanımı evde unutmuşum içeri ayakkabılarla girip emin adımlarla ilerlerken karşımda annem belirdi . Gerisini hatırlamıyorum =)
bazılarına zorla kahve içirip, 40 yılı kitleyesim var :)Bazılarına zorla kahve içirip, 40 yılı kitleyesim var :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Güldüren Sözler) salih: çok güzel (Mutsuzluk Sözleri) Fatime: Kimimizin kapısını çaldıki (Atarlı Sözler) filiz gÜLER: Valla hak edene lafimi sokarim yarasi olan gocunur yaraniza tuz bastirtmayin bana (Ayrılık Sözleri) ceren su: Bir insan sevdigine deger verdigi haIde gidiyorsa hic sevmemistir. (Kardeşlik Sözleri) Hakan Yavuz: SİZİN PARAYLA KURULACAK ORTAMINIZ, ßİZİM UĞRUNA ÖLÜNECEK DOSTLARIMIZ VAR ..!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıbretlik sözler sağlık sözleri neşeli sözler dramatik sözler
portekizce atasözleri kapak laflar arap atasözleri düşündüren sözler öğretmenler günü mesajı
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen