🌙IN@R: İstersen dünyanın en iyi insanı ol, başkasının hikayesinde hep en kötüsün. O yüzden kendini anlatma, bırak anlamak isteyen anlasın...

Dokunaklı Sözler ok 🌙IN@R demiş ki:
İstersen dünyanın en iyi insanı ol, başkasının hikayesinde hep en kötüsün. O yüzden kendini anlatma, bırak anlamak isteyen anlasın...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
romantik sözler kadınlar ıçin sözler uğurlu sözler hoş sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Emo Sözleri ok yoluma cok ask cıkar bnm daha birdaha aklımakoyduktan soraa banane sn kendi derdine yan acaba bulur muusn bi benn daha?..
Sitem Sözleri ok Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak? Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak? Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak?
Sponsorlu Bağlantılar
başını yastığa koyarsın da, kırıklarla dolu yorgun yüreğini hiçbir yere koyamazsınBaşını yastığa koyarsın da, kırıklarla dolu yorgun yüreğini hiçbir yere koyamazsın...
yıldızlar ne kadar çok olursa olsun, ben sadece bir tanesiyle dilek tutarım.Yıldızlar ne kadar çok olursa olsun, ben sadece bir tanesiyle dilek tutarım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
evden çıkarken markalı poşet aramak için harcadığımız vakti kitap okumaya harcasaydık, dünyanın en gelişmiş, kültürlü ülkesi olabilirdik.Evden çıkarken markalı poşet aramak için harcadığımız vakti kitap okumaya harcasaydık, dünyanın en gelişmiş, kültürlü ülkesi olabilirdik.
oturdum pembe pembe düşünüyorum. niye kara kara düşüneyim ki, renk kıtlığı mı var?Oturdum pembe pembe düşünüyorum. Niye kara kara düşüneyim ki, renk kıtlığı mı var?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ölüm Sözleri) samiye bakır: Bi Iaf var ya keI oIur sirma sacIi kor oIur badem gozIu oIur (Ağlatan Sözler) Sevdam sizim: Yasamin tek gercegi aci cekmektir sevipte sevilmemektir yani kisacasi yasayipta ölmektir bence (Sizden Gelenler) katiliniseven: hayat buysa üstü kalsin (Kırıcı Sözler) muho: Aşık oldum bir kere pişman oldum 1000 kere (Kapak Laflar) suskun kız: Unutmak okadar kolay olamazzz.... Haaaaadogruya sende hafıza kartı yoktu
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
tebrik sözleri can yakan sözler adalet sözleri platonik sözler
mevlana sözleri manalı sözler renkli sözler kamyon arkası yazıları doğum günü mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen