Zekeriya: Çokgüzel şiir söz

Eski Sözler ok Zekeriya demiş ki:
Çokgüzel şiir söz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
ıçten sözler kırgınlık sözleri fedakarlık sözleri ısyan sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ulvi Sözleri ok Bandın ucunu kaybedip bi daha bulamayan Ulvi
Sıcak Sözler ok Sen gülünce şuranda iki çukur oluyor ya; ölünce beni oraya gömsünler.
Sponsorlu Bağlantılar
şimdi, şurada oturup saatin tiktak sesini dinlemek yerine, göğsüne yatıp kalbinin atışını duymak vardı.Şimdi, şurada oturup saatin tiktak sesini dinlemek yerine, göğsüne yatıp kalbinin atışını duymak vardı.
seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşam, üstü yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşam, üstü yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
zenginler gibi kafamız bozulduğunda son model arabamızı alıp deniz kenarında efkarlanamadık be, varsa yoksa kapıyı çarp yatağa atla :)Zenginler gibi kafamız bozulduğunda son model arabamızı alıp deniz kenarında efkarlanamadık be, varsa yoksa kapıyı çarp yatağa atla :)
farklı şarkılarda, farklı farklı duygulara girip çıktıkça yalama olacakmışım gibi hissediyorum.Farklı şarkılarda, farklı farklı duygulara girip çıktıkça yalama olacakmışım gibi hissediyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Umursamaz Sözler) dinle: Kalbime umrumdamısın diye sorucakken ne soracağımı unutmuş insanım ben. (Laf Sokucu Sözler) enes: fazla bakma hayatttan soğudum az daha bakarsa sende soğursun (Sizden Gelenler) YUSUFREİS: ŞÖFÖRSEN BAS GAZA AŞIKSAN VUR SAZA ARKADA KALACAKSAN ÇEK SAĞA (Küsme Sözleri) Asu Naz: Sana küs değilim sadece kırgınım ama bu değilmidir zaten en çok sarsanda ilişkiyi, arkadaşlığı. (Havalı Sözler) Ozi021: Varsa şeklini meydana bekleriz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mektup yazıları zaman sözleri sinir sözler ışçi bayramı mesajları
23 nisan sözleri kazakistan atasözleri evlilik sözleri atatürk sözleri af dileme sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen