ferat: harike ya. çok beyendim

Büyüleyici Sözler ok ferat demiş ki:
harike ya. çok beyendim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
özlü sözler aile ıçin sözler orijinal sözler kötü laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevenler İçin Sözler ok Vazgeçme diyor içimden bir ses. Nefesin kesilinceye kadar değil umudun kesilinceye kadar koşmaya devam et diyor. Şu dilinden düşürmediğin aşk şarkılarını kendine değil o'nun kulağına fısılda artık. Defalarca okuyup aynı hüznü yaşadığın şiirleri o'na oku. Uzaklardan bakmayı bırak gözlerine dokun.
Gurur Sözleri ok Seni Kirlenmiş Sokakların Çamurlu Caddelerin kenarında Bıraktım Gururunla Başbaşa.
Sponsorlu Bağlantılar
yine gözlerin geldi oturdu gözümün bebeğine bir türkü tutturdum ki ağıtları göğü delen: evvelim sen oldun, ahirim sensin.Yine gözlerin geldi oturdu gözümün bebeğine... Bir türkü tutturdum ki ağıtları göğü delen: 'evvelim sen oldun, ahirim sensin.'
üşüdüğümüzde camı kapatmak kadar kolay olsaydı keşke, sevilmediğimizi anladığımızda o kişiye yüreğimizi kapatmak.Üşüdüğümüzde camı kapatmak kadar kolay olsaydı keşke, sevilmediğimizi anladığımızda o kişiye yüreğimizi kapatmak.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
babam bir gece üçlü koltukta uyuya kalmasa üçlü koltuk gelip babamın yanına kıvrılır yatar herhalde.Babam bir gece üçlü koltukta uyuya kalmasa üçlü koltuk gelip babamın yanına kıvrılır yatar herhalde.
ulan adam aylarca peşinizde koşup seviyorum diyo inanmıyorsunuz. falcı sinek kadar fincanda baş harfini görünce heyecanlanıyosunuz valla pes.Ulan adam aylarca peşinizde koşup 'seviyorum' diyo inanmıyorsunuz. Falcı sinek kadar fincanda baş harfini görünce heyecanlanıyosunuz valla pes.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Laflar) kürşat dinçer: bana hava atcam diye kendini fazla kasma, damarındaki kanın bile bana hasta (Kırgınlık Sözleri) serap: Geri dönmesini bilmeyen kırgınlık ... (Havalı Sözler) gökmen: Biz sôzleri değil yaşamayı severiz ZAZA (Ağır Sözler) ismail: Benimle kurduğun hayalleri başkasıyla yaşayacak ucuzsan bende seni gördüğüm de tanımayacak kadar pahalıyım (Ağır Abi Sözleri) ayan abla: Aşk tepeye benzer manzarasi iyidir ama tirmanmasi olmasa
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
polis sözleri nefret sözleri neşeli sözler ıngiliz atasözleri
ınce sözler sinir sözler latin atasözleri kral sözler arap atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen