ferat: harike ya. çok beyendim

Büyüleyici Sözler ok ferat demiş ki:
harike ya. çok beyendim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
sihirli sözler ıspanyolca atasözleri ışçi bayramı mesajları kapak laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ölümsüz Sözler ok Alışkanlık, anahtarı kaybolmuş bir kelepçedir.
Duygusal Sözler ok Geniş insanlar değildik, bize dünyayı dar ettiler.
Sponsorlu Bağlantılar
yüreğim, toparlan gidiyoruz. kalakalmak yakışmadı bize. bir adım atalım hadi. yâr deyip susalım, yardandır deyip razı olalım.Yüreğim, toparlan gidiyoruz. Kalakalmak yakışmadı bize. Bir adım atalım hadi. Yâr deyip susalım, Yar'dandır deyip razı olalım.
kalp kırılsa da sever diyenlere, sen hiç kırık bardaktan su içtin mi? dediler. benim de onlara cevabım -sen bardak kırık diye, sudan vazgectin mi..'Kalp kırılsa da sever' diyenlere, Sen hiç kırık bardaktan su içtin mi? dediler. Benim de onlara cevabım -Sen bardak kırık diye, sudan vazgectin mi..
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
napıyosun diye soruyo, yatıyorum diyorum. uyuycak mısın? diyor. yok güneşlenmek için yattım, biraz esmerleşip havuza girecem.Napıyosun diye soruyo, yatıyorum diyorum. Uyuycak mısın? diyor. Yok güneşlenmek için yattım, biraz esmerleşip havuza girecem.
gelinle damat tamam da, düğün pastası salona girince pastayı niye alkışlıyorlar.Gelinle damat tamam da, düğün pastası salona girince pastayı niye alkışlıyorlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) hayatsız maho: Gündüzler sizin olsun gecelerin tribi bizimdi (Ağlatan Sözler) deniz: Nazar olsam degmem o derece yani (Mutluluk Sözleri) gabriel: Neye sahip olduğun değil, sahip olduğunla ne kadar mutlu olduğun önemlidir (Yalnızlık Sözleri) serin durmaz: konuşacak kimsenin oImaması o kadar büyük eksikIik, birde bazı şeyIer varki değiI payIaşmak kendine biIe itiraf edemiyorsun (Ezici Sözler) hfahri: Çok iyi bu lafları kullanicam
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hollanda atasözleri süslü sözler sağlık sözleri erkekler ıçin sözler
süper sözler ıyi geceler mesajları zalim sözler farklı sözler mevlid kandili mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen