ferat: harike ya. çok beyendim

Büyüleyici Sözler ok ferat demiş ki:
harike ya. çok beyendim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
zalim sözler başarı sözleri ıntihar sözleri oturtan laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Serseri Sözler ok ßiZ ZenGin CocUqu DeGıLIz PaRamZ OlsuN.ßiZ AnTalYa CocUqu DeGıLIz mNiTaMz OlsN BiZ İsT CocUquYz BrAKıNDa fArKmZ oLsUn
Espirili Sözler ok Bir gün köpeğim olursa adını PARA koyacağım; Para benim köpeğim olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
gecelerin kör karanlığına ışığımdın sen. denizlerde yön bulduran yıldızımdın sen. çöllerde serabım, kızgın kumlarda vahamdın sen. kör kuyularda yusuf ben oldum, mısırda züleyham dın sen.Gecelerin kör karanlığına ışığımdın sen. Denizlerde yön bulduran yıldızımdın sen. Çöllerde serabım, kızgın kumlarda vahamdın sen. Kör kuyularda Yusuf ben oldum, Mısırda Züleyha'm dın sen.
özlem neydi; sözlerini, gözlerini, sesini, gülüşünü, kokusunu özlemekti. peki ya hasret? ışte o bütünüyle sensin.Özlem neydi; sözlerini, gözlerini, sesini, gülüşünü, kokusunu özlemekti. Peki ya hasret? İşte o bütünüyle 'Sen'sin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ciddi ilişki bana göre değil. ben dayanamam, tutamam kendimi, gülerim! hehehehe :)Ciddi ilişki bana göre değil. Ben dayanamam, tutamam kendimi, gülerim! hehehehe :)
sabah alarmdan önce uyandım, alarma kadar öyle yatakta takılayım derken, alarm çalınca yeniden uykum geldi. hayatımın özetini dinlediniz.Sabah alarmdan önce uyandım, alarma kadar öyle yatakta takılayım derken, alarm çalınca yeniden uykum geldi. Hayatımın özetini dinlediniz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) emin abim: Elbet birgün güneş sanada doğacak Birgün sıra sana gelecek hakim bey (Azeri Sevgi Sözleri) Araz: Men bekaram. b3lede ozume guvenirem isteyen buyursun bakida qalanlar yalniz. (Güldüren Sözler) GÜZEL: NASIL VE GÜLDÜREN SÖZLER OLMUŞ :) (Resimli Komik Sözler) kader: Çok güzel teşekkür ederim gulmekten koptum resmen (Sizden Gelenler) brcu: Doğan her günün sabahında gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi aşk
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
facebook sözleri serseri sözler umursamaz sözler ayrılık sözleri
kısa aşk sözleri aldatma sözleri öğrenci sözleri dramatik sözler koyan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen