Mustafa hsn: Hiç ayrılamam derken... kavuşmak hayal oldu.

Dokunaklı Sözler ok Mustafa hsn demiş ki:
Hiç ayrılamam derken... kavuşmak hayal oldu.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
vefat mesajları başarısızlık sözleri kardeşlik sözleri kadir gecesi mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok Ben sadece çocukluğumda hiçbir şey düşünmeden erkenden uyuduğum gecelerimi özledim.
Sabır Sözleri ok Dağılmak yok dayanmak var. Dertler de sonsuz olmaz ya. Usanmak yok sabır var. Rüzgar da hep böyle esmez ya! (B.Gökçe)
Sponsorlu Bağlantılar
uzaklaşmak iyidir. birinden, bir şeyden. uzaklaşmak bazen, yakınlaşmaktan da iyi gelir.Uzaklaşmak iyidir. Birinden, bir şeyden. Uzaklaşmak bazen, yakınlaşmaktan da iyi gelir.
gözlerime yazıklar olsun! senin gülerek çektiğin fotolarına ağlayarak bakıyor.Gözlerime yazıklar olsun! Senin gülerek çektiğin fotolarına ağlayarak bakıyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kıza çıkma teklifi ettim, medeni cesaretimden ötürü ayakta alkışladı. bu tiple buna yeltenmen bile mucize deyip elimi sıktı, tebrik etti :)Kıza çıkma teklifi ettim, medeni cesaretimden ötürü ayakta alkışladı. Bu tiple buna yeltenmen bile mucize deyip elimi sıktı, tebrik etti :)
sabah o sıcacık yataktan çıkarken, kendimi 3 çocukla ortada bırakılmış gibi hissediyorum.Sabah o sıcacık yataktan çıkarken, kendimi 3 çocukla ortada bırakılmış gibi hissediyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) h y: "Kalbinizde ilk sıraya Allah'ı koymazsanız; hem Allah'ı kaybedersiniz, hem de ilk sıraya koyduklarınızı.." - Hz. Ömer (Sempatik Sözler) kadersiz: Anladığım Şey ; Sen Aramazsan , Kimse Seni Aramıyor. (Aşık Edici Sözler) melisa: Âşkı yaşayana güzel abi (Cezaevi Sözleri) neriman solmaz: Alah hepsine sabir versin (Sizden Gelenler) Bathsızbedevvi: Ölüm anında hayatım filim şeridi gibi geçerken gözümün önünden , seni gördüğümde gülümseyeceğim..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
almanca sözler arap atasözleri sensizlik sözleri dünya ıle ılgili sözler
23 nisan sözleri davetiye sözleri galatasaray sözleri kıl sözler dostluk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen