nur: Hemde çoook özledim gönül gözümle..

Özlem Sözleri ok nur demiş ki:
Hemde çoook özledim gönül gözümle..
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
hint atasözleri mafya sözleri platonik aşk sözleri elveda sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Türk Atasözleri ok Buğday başak verince orak pahalanır.
Teklif Sözleri ok KOPRU YAPTIRIYORUM GOZLERINDEN GOZLERINE YARDIM EDERMISIN, NAKIL YAPTIRIYORUM KALBINDEN KALBINE BENI DINLERMISIN, SENI GORDUM COK BEGENDIM BENIMLE GEZERMISIN, SANA ARKADASLIK TEKLIF EDIYORUM KABUL EDERMISIN.
Sponsorlu Bağlantılar
kırıldığında insanlarla arana mesafe koyman gerekir. hissediyorlarsa yanına geleceklerdir, gelmiyorlarsa doğru mesafeyi buldun demektir.Kırıldığında insanlarla arana mesafe koyman gerekir. Hissediyorlarsa yanına geleceklerdir, gelmiyorlarsa doğru mesafeyi buldun demektir.
ellerimdeki izleriniz bir cinayetin delili olabilir. mesela, gözlerimin dalıp gittiği yerde sizi bulabilirler bayım.Ellerimdeki izleriniz bir cinayetin delili olabilir. Mesela, gözlerimin dalıp gittiği yerde sizi bulabilirler bayım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hamileyken sigara içerseniz, beyindeki kalıcı hasardan dolayı çocuğunuz ev içinde atletli ve güneş gözlüğü ile poz verebilir.Hamileyken sigara içerseniz, beyindeki kalıcı hasardan dolayı çocuğunuz ev içinde atletli ve güneş gözlüğü ile poz verebilir.
çok uzun zamandır sevgilim yok ilk hoşlandığıma evlenme teklifi etmem umarım.Çok uzun zamandır sevgilim yok ilk hoşlandığıma evlenme teklifi etmem umarım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşık Edici Sözler) Aykan: Birini seviyorsan ilk önce sevgini hak edecek. Seni hakedecek. (Laf Sokucu Sözler) Betül: Hiç güzel değil iğrenç (Kapak Laflar) derya: size laf koyayım mı laf koyulmaz sokulur (Sizden Gelenler) Karamanlı Hilali Seven: Herkez Seni İsraf Ediyor Ben Senin Zerrene MUHTAÇKEN. (Koyan Sözler) iskelet: söylemek istediklerinizi yüzlerine değilde niye buraya söylüyorursunuz. anlamadım yoksa sizdemi korkaksınız?
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
minibüs yazıları harika sözler ülkücü sözleri sert sözler
şizofrenik sözler ağır sözlü sözler ıhanet sözleri tatlı sözler felsefi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen