Berivan : hiçbir erkek sevdiği kadına, kıza yalan söylemez

Erkekler İçin Sözler ok Berivan demiş ki:
hiçbir erkek sevdiği kadına, kıza yalan söylemez
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Erkekler İçin Sözler tıkla!
küçük sözler fransızca aşk sözleri yeni yıl mesajları hollandaca sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Gözlerle İlgili Sözler ok Benim tek limanım senin gözlerin biliyorsun. Şimdi söyle, Yanlızlığıma mı demir atayım, yoksa gözlerinin kıyısına mı yanaşayım?
Edep Sözleri ok Edeb kaidelerinin en alt derecesi, bir kimsenin, cehaletini sezdiği yerde durup, onu gidermesidir.
Sponsorlu Bağlantılar
sen hiç sevdin mi? yok yok! yeni aldığın ayakkabıyı sevmek gibi değil. yeni doğmuş bebeğini kucağına alıp koklamak gibiSen hiç sevdin mi? Yok yok! Yeni aldığın ayakkabıyı sevmek gibi değil. Yeni doğmuş bebeğini kucağına alıp 'koklamak' gibi...
belki sıkıca sarılabileceğimiz bir sevgilimiz olmadı, belki yalnızız. ama bilinsin ki, adam gibi sevdiğimizdendir yalnızlığımız.Belki sıkıca sarılabileceğimiz bir sevgilimiz olmadı, belki yalnızız. Ama bilinsin ki, adam gibi sevdiğimizdendir yalnızlığımız.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
güzel kız görünce göbeğimi içime çekerim. güzel kızlar da beni görünce kafasını farklı yöne çevirir.Güzel kız görünce göbeğimi içime çekerim. Güzel kızlar da beni görünce kafasını farklı yöne çevirir.
renkli göz denilince, akla mavi ya da yeşil geliyor. kahverengi ve siyah renk değil, kamyon tekerleği çünkü.Renkli göz denilince, akla mavi ya da yeşil geliyor. Kahverengi ve siyah renk değil, kamyon tekerleği çünkü.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Güven Sözleri) edham aşur: yaren seni svyrm (Farklı Sözler) ZEYNEP: SÖZLER EHHH (Resimli Komik Sözler) semanur kaNDİL: Bunlarda lafmi be siz yunusemre orta okuluna gelin ekinozu böyledir iste celaliyiz yiyenim (Karşılıksız Aşk Sözleri) Elnur: Nekadar guclu olursan ol ask acicina dayanamassin (Dramatik Sözler) özlem: Sen yoksun yanimda biliyorum resmine bakip agliyorum herseye ragmen seni çok ama çook seviyorum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
atatürk sözleri korkunç sözler fenerbahçe sözleri ıltifat sözleri
edep sözleri sıcak sözler gürcü atasözleri hüzünlü sözler korkunç sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen