Fatma : Çoook güzel :)

Duygulu Sözler ok Fatma demiş ki:
Çoook güzel :)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
seni seviyorum sözleri başarı sözleri ısyankar sözler aşık edici sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kaliteli Sözler ok Ne ölmek nefessiz kalmaktır nede yaşamak nefes almaktır. Yaşamak; sevilmeyi hak eden birine yaşamını harcamaktır.
Şirin Sözler ok Beyaz Bir güvercinin Kanat Çırpışındaki özgürce uçabilmenin verdiği Azimle Sevdim Seni Aşkım..
Sponsorlu Bağlantılar
akıllı bir erkek, dünyanın en güzel kadınını sevmez. o, dünyasını güzelleştiren kadını severAkıllı bir erkek, dünyanın en güzel kadınını sevmez. O, dünyasını güzelleştiren kadını sever...
kalan ömre inat, mutlu yaşamak bir sanat. sevgiye, dostluğa aç kol kanat, gerisi inan bana teferruat.Kalan ömre inat, mutlu yaşamak bir sanat. Sevgiye, dostluğa aç kol kanat, gerisi inan bana teferruat.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
aşk acısı da neymiş? sen hiç perdeyi taktıktan sonra bir tane atladığını fark ettin mi?Aşk acısı da neymiş? Sen hiç perdeyi taktıktan sonra bir tane atladığını fark ettin mi?
telefondan facebooka girip diskoda arkadaşlarla kopmak yazan ergen, kız kardeşinden gelen çık artık şu tuvaletten yorumuyla krize girdi.Telefondan facebook'a girip 'Diskoda arkadaşlarla kopmak' yazan ergen, kız kardeşinden gelen 'çık artık şu tuvaletten' yorumuyla krize girdi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) Muslum: Gidene dur demem ! Gitmek maksatsa asfalt bile dokerim.. (Psikopat Sözler) fato: süper ya cidden (Korkunç Sözler) yadigar: Sen beni silecek kadar adam san bende seni silecek kadar hatunum.. pasam (Umursamaz Sözler) poyraz: Umrumda degılsın (tarz degılsın 👎🏼) (Ramazan Bayramı Mesajları) taner25: Değerli insanların ramazan bayramını kutlar,tüm günlerinin bayram neşesinde geçmesini dilerim.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
başarı sözleri kötü sözler mevlid kandili mesajları kıl sözler
kandil mesajları spor sözleri trabzonspor sözleri ığneli sözler süslü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen