aysin : Guzel sozzler

Can Alıcı Sözler ok aysin demiş ki:
Guzel sozzler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
mısır atasözleri özgürlük sözleri günaydın mesajları mevlid kandili mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Damar Mesajlar ok Ne Mesajlarla ölçülür Bu Sevdam, Ne Alışılmış Sözlerle Gösterilir Bu Güzelliğin, Kara Gözlü Dilberim Sensin benim tek Sevdiğim?
Duygusal Sözler ok Kalp affeder ama, aynı yerden sızlamaya devam eder.
Sponsorlu Bağlantılar
bir insan ne kadar merhametliyse, o kadar çok kazık yerBir insan ne kadar merhametliyse, o kadar çok kazık yer...
beni bana emanet ettiğin gibiyim, ne gözlerime göz değdi ne yüreğime ateş. seni acılarımın içinde canım gibi saklıyorum.Beni bana emanet ettiğin gibiyim, ne gözlerime göz değdi ne yüreğime ateş. Seni acılarımın içinde canım gibi saklıyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dün yırtık pantolon aldım, çok hoş bir şeydi. dışarı çıktım, iki saat sonra eve geldim ve babaannem pantolonu yırtılmış bu diye dikmiş.Dün yırtık pantolon aldım, çok hoş bir şeydi. Dışarı çıktım, iki saat sonra eve geldim ve babaannem pantolonu 'yırtılmış bu' diye dikmiş.
değer verdiğini anlayan kaçıyor. sanki borç para isteyeceğiz, sanki giderken çöpü dök diyeceğiz, sanki git iki ekmek al diyeceğiz.Değer verdiğini anlayan kaçıyor. Sanki borç para isteyeceğiz, sanki giderken çöpü dök diyeceğiz, sanki git iki ekmek al diyeceğiz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cuma Sözleri) mert: Güzel cuma mesajları (Atarlı Sözler) merve su: ben yaşadım yeteri kadar artık herkes ederi kadar (Aşık Edici Sözler) google: Hiç Sevgilim Olmadı Duvarları Sevmeye Başladım 16 Yaşındayım Ben Bu Sözlere Bakarak Ağlıyorum :( (Sitem Sözleri) meral güçlü: Ben sana harammıydımki, sen helalin olarak onu seçtin.. (Kapak Laflar) besiktasliiiii:): +hocam sinavlari okudunuzmu? -baska sinifinkini okudum - odevler yapildimi bakim. +baska hicaninkini yapik;)))
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
alman atasözleri başsağlığı mesajları can yakan sözler özlem sözleri
minibüs yazıları aşık edici sözler galatasaray sözleri süper sözler dokunaklı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen