Beyza Sefa: çok güzel sözler elinize sağlık

Büyüleyici Sözler ok Beyza Sefa demiş ki:
çok güzel sözler elinize sağlık
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
ağır sözler motivasyon sözleri nankörlük sözleri bomba sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Karşılıksız Aşk Sözleri ok Sen bir şeyler anlatıyorsun, ben iç sesimle lafını kesip sesinden öpüyorum, sen bilmiyorsun.
Cep Mesajları ok Seni Severken Hiç Yorulmadım Bunu Unutma! SeninLe öLene kadar Aşkınla Savaşacağım!
Sponsorlu Bağlantılar
eğer bir insanı gerçekten unutmak istiyorsan; onunla yaşadıklarını değil, onun sana yaşattıklarını hatırla.Eğer bir insanı gerçekten unutmak istiyorsan; Onunla yaşadıklarını değil, Onun sana yaşattıklarını hatırla.
ınsanlar kaça ayrılır bilemem ama, beni çekemeyen ortadan ikiye ayrılsın!İnsanlar kaça ayrılır bilemem ama, beni çekemeyen ortadan ikiye ayrılsın!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
fakiriz demiyorum ama 3 sene önce bizim eve giren hırsız kapı kolu bozuk olduğu için evde kilitli kaldı. polisi arayıp kendini ihbar etti.Fakiriz demiyorum ama 3 sene önce bizim eve giren hırsız kapı kolu bozuk olduğu için evde kilitli kaldı. Polisi arayıp kendini ihbar etti.
kızın telefon kabında kendi ismi yazıyor, duvar kağıdında kendi fotoğrafı var. bi insan nasıl bu kadar kendini sever, ben aynaya bakamıyorum :)Kızın telefon kabında kendi ismi yazıyor, duvar kağıdında kendi fotoğrafı var. Bi insan nasıl bu kadar kendini sever, ben aynaya bakamıyorum :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) emir: beni verme eller al götür yüreğine göstermme kimseye (Başarısızlık Sözleri) su: Bende bir kere başarısızdım ama dün gece düşünDüm ve temız bir sayfa açtım kendime ve artık şuan genel cerrhahım (Nefret Sözleri) AŞK MAHKUMU: Bir Tek Gerçek vardır Oda Ölümdür (Dokunaklı Sözler) ebru: UNUTMA!! nasıl sensizliği ben yaratmadımsa, tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak...? (Güldüren Sözler) fatmanur: bayıldımmmmmmm sizlere teşkekkür ederim.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mevlana sözleri baba sözler düşündüren sözler vefat mesajları
sevgililer günü mesajları damar sözler ıntihar sözleri sıcak sözler çin atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen