Yamur: Cok guzelll yaaa cok beyendimm

Çapkınlık Sözleri ok Yamur demiş ki:
Cok guzelll yaaa cok beyendimm
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çapkınlık Sözleri tıkla!
adalet sözleri özlü aşk sözleri espirili sözler anlamsız sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Uyuz Sözler ok Kadın hakkı yoktur bütün hakkılar erkektir.
Ulvi Sözleri ok Ulvi lan senin koluna serum lastiği bağlar sana serum içiririm
Sponsorlu Bağlantılar
ben hiç seni kırmadım ki. hep boynumu büktüm, sen üzülme diye.Ben hiç seni kırmadım ki. Hep boynumu büktüm, sen üzülme diye.
özlediğim sevgi aşk değil, görünce doyduğum hazzı özledim. gençliği, güzelliği, maziyi değil kalbimde bıraktığın közü özledim.Özlediğim sevgi aşk değil, görünce doyduğum hazzı özledim. Gençliği, güzelliği, maziyi değil... Kalbimde bıraktığın közü özledim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ölüm sebebim gece müzik dinlemek için taktığım kulaklığın boynuma dolanması sonucu olmazsa, ben de hiçbir şey bilmiyorum. :)Ölüm sebebim gece müzik dinlemek için taktığım kulaklığın boynuma dolanması sonucu olmazsa, ben de hiçbir şey bilmiyorum. :)
-bize gelsene ev boş bugün. +aslı yok ben babasıyım. geliyorum-Bize gelsene ev boş bugün. +Aslı yok ben babasıyım. Geliyorum
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kısa Aşk Sözleri) meryem: Amaç o insanın doğru insan oIduğuna kanaat getirdikten sonra sevmektir ışte o zaman sana ömür oIur (Kötü Laflar) ahmet mutlu: kötülafları çok beyendim (Aile İçin Sözler) ALİ EKINCIOGLU: CENNET E EN LAYIK OLAN ANNEM VE ANNELERDIR (Sizden Gelenler) ezgi: Sevildiğini gördün şimdi unutulduğunu izle (Sevgiliye Güzel Sözler) Yalazalp: Bunu seviyorum ben. Değerli abonemiz!! Sizi çoook seven sizsiz yaşayamayan birisinden sevgi öpücüğü aldınız. Kabul etmek için gülümsemeniz yeterli :)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ışçi bayramı mesajları ağır sözlü sözler 23 nisan sözleri özlem sözleri
mani sözleri ıngilizce sözler hollanda atasözleri harika sözler kadir gecesi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen