yaren: Hepsi de guzel

Büyüleyici Sözler ok yaren demiş ki:
Hepsi de guzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
19 mayıs sözleri özür mesajları hatıra sözleri ağlatan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Nefret Sözleri ok Nefret ettiğim her şeyden uzak kalmayı tercih etseydim, şu an nefes alıyor olmazdım.
İnce Sözler ok 'Ben böyleyim işine gelirse' diyen kim varsa daha sonradan 'Nasıl istersen öyle olurum' diye geri dönüyor. Valla çok keyifli bir şey.
Sponsorlu Bağlantılar
artık dertlerimi hiç kimseye anlatmıyorum. çünkü, biliyorum ki hiç kimseden fayda gelmez. kendi yaralarımı tek başıma sarmaya alıştım ben. en yakınlarım bile derman olamazken ne beklenir ki elden.Artık dertlerimi hiç kimseye anlatmıyorum. Çünkü, biliyorum ki hiç kimseden fayda gelmez. Kendi yaralarımı tek başıma sarmaya alıştım ben. En yakınlarım bile derman olamazken ne beklenir ki elden.
hayatıma yön veren 2 klavuzumu açıklıyorum: paşa gönlüm ve burnumun diki.. ;))Hayatıma yön veren 2 klavuzumu açıklıyorum: Paşa gönlüm ve burnumun diki.. ;))
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kış güzel mevsim ya; biri sen kilo mu aldın? derse, yok içimde kazak var, yok çorap var, yok o var, yok bu var diyebiliyorsun.Kış güzel mevsim ya; Biri 'sen kilo mu aldın?' derse, yok içimde kazak var, yok çorap var, yok o var, yok bu var diyebiliyorsun.
arkamdan beni kovayalan köpeğe karşı bir anda durdum ve ben onu kovalamaya başladım. nasıl da korktu hayvancağızArkamdan beni kovayalan köpeğe karşı bir anda durdum ve ben onu kovalamaya başladım. Nasıl da korktu hayvancağız...
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) ahmett Reİs: Rakı yanındakiyIe içiIse de, kadeh akIındakine kaIkar. (Sitem Sözleri) şengül mehmet: zaten hersey ilk ten belli oluyor ama biz gormek istemuyoruz (Kızgınlık Sözleri) Emre: nasil desem bilmiyorum ? mesela adimi duydugunda kursaginda kalsin MUTLULUK!!! (Duyulmamış Sözler) Nigar: Guzel hesitate anlamadim (Aile İçin Sözler) gulum: ahhh kaske hep yanimizda kalabildeler. anne baba o. kadar kiymetli bir Varlik kii yerini dunyalar. bile.dolduramaz. baba ne. biliyormusunuz. baba caninda caaan kaninda kan kisin yazin ilk baharin .baban giderse ne olur biliyormusunuz. baban giderse canin geder kanin gideer ruhun gider mevsimlerin gider hicc baharlar olmazz her taarafin buz kesilir durur. yasadinmi oldunmu farkedemezsin . baban giderse deegerin gider siginacak dagin gider bayram gider seylan gider.oopulecek elin geder derdine yananin gider cocuk.kalmis yanin gider. baban gidersee ruhun gider herseyin gider. yasam biter. canli olu gibi yasarsin. o da yasamak denirsee.. canim babam seni hic unutmadim. sen gozlerimden kalbime tasindin.hic.gitmedin ki.onceden baktigim biryerdeydin simdi gorduyum heryerde.. anne baba hakki odenmez
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
japon atasözleri küsme sözleri latin atasözleri güzel laflar
orijinal sözler özel sözler başarısızlık sözleri delikanlı sözler ağlatan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen