yaren: Hepsi de guzel

Büyüleyici Sözler ok yaren demiş ki:
Hepsi de guzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
saçma sözler endonezya atasözleri küsme sözleri büyüleyici sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Duyulmamış Sözler ok Kalbi olanın elbet hüznü vardır. Hüznü olanın elbette sığındığı Rabbi vardır.
Azeri Sevgi Sözleri ok Sen dunyaya surgun edilen bir meleksen ve men seni o qeder chox sevecemki, o cennetine geri done bilmeyeceksen
Sponsorlu Bağlantılar
ya sırtımıza alıp taşıyoruz, ya ayağımızın altına alıp çiğniyoruz, öğrenemedik bi türlü yan yana yürümeyi.Ya sırtımıza alıp taşıyoruz, ya ayağımızın altına alıp çiğniyoruz, Öğrenemedik bi türlü yan yana yürümeyi.
seni susuz, nefessiz sevdim ben! bulunmaz bir aşksın, sevdasın, bendeki bu kalpte uçamayan bir kuşsun, tutuyorum ellerimde. sen, sen var ya bu dünyada soluduğum havasın. kalbimde hapislediğim ömrümsün.Seni susuz, nefessiz sevdim ben! Bulunmaz bir aşksın, sevdasın, bendeki bu kalpte uçamayan bir kuşsun, tutuyorum ellerimde. Sen, sen var ya bu dünyada soluduğum havasın. Kalbimde hapislediğim ömrümsün.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bizim evde bi çamaşır makinesi var, çalıştığında benden çok geziyor.Bizim evde bi çamaşır makinesi var, çalıştığında benden çok geziyor.
sinir oluyorum köpeğe yabancı isimler takılmasından. benim gözümde bütün köpekler tomidir. tomi gel olum lafına gelmeyen köpek yok.Sinir oluyorum köpeğe yabancı isimler takılmasından. Benim gözümde bütün köpekler Tomi'dir. Tomi gel olum lafına gelmeyen köpek yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Laflar) hakan: çok beğendim bu sözleri. gerekli kişilerde gerekli şekilde kullamak gerek :) (Kardeşlik Sözleri) merve: Çok guzel beğendim kardeşlikle ilgili sözlerinizi. (Kadir Gecesi Sözleri) betül kaya: ALLAHın AşkıyIa Yan Bu Gece, MevIana Gibi Dön Bu Gece, Secdeye Varıp Huzura Erince, Şu Fakiride An Bu Gece. Kadir Geceniz Mübarek OIsun. (Sizden Gelenler) ilayda kılınç: hayatıma bir film kursalar sen sadece arasına giren reklamlardan olabilirsin (İğneli Sözler) gülNaz: bu tiple adliye önünden geçsen 10 ay yersin xD
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
espirili sözler özür mesajları atatürk sözleri ıhanet sözleri
sempatik sözler hz ali sözleri arabesk sözler amerikan atasözleri türkiye sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen