yaren: ve dedim dayan kalbim deidki sen dayana biliyormusun da ben dayanyayım

Can Yakan Sözler ok yaren demiş ki:
ve dedim dayan kalbim deidki sen dayana biliyormusun da ben dayanyayım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
öfke sözleri süper sözler laf sokan sözler polis sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ürkütücü Sözler ok Bugün binbir düşünce içinde kendini oradan oraya sürüklerken, yarın soğuk gübreye, solucanlar için açık büfeye dönüşebileceğinin kanıtı işte.
Hz Ali Sözleri ok Mal ve çocuklar, dünya hayAtının zînetidirler. SAlih amel de, dünyadan Ahırete götürülen mahsûldür.
Sponsorlu Bağlantılar
hatalı olduğunuzu bile bile karşınızdakini suçlayarak vicdanınızı rahatlatabiliyorsanız çok şanslısınız. benim öyle vicdanım olsa çöpe atarım.Hatalı olduğunuzu bile bile karşınızdakini suçlayarak vicdanınızı rahatlatabiliyorsanız çok şanslısınız. Benim öyle vicdanım olsa çöpe atarım.
ben de bilirdim başkasını sevmeyi, ama kalbim tek sende kaldı be sevgili kuranda geçtiği gibi: helalin varken, harama el uzatma miѕali.Ben de bilirdim başkasını sevmeyi, ama kalbim tek sende kaldı be sevgili... Kuran'da geçtiği gibi: 'Helalin varken, harama el uzatma' miѕali.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
belki sana yemek yapamam ama, birlikte açlıktan ölebiliriz. :)Belki sana yemek yapamam ama, birlikte açlıktan ölebiliriz. :)
bazen keşke 3 tane ejderham olsaydı diyorum. bi tanesini mahallede gezdirip kızlara hava atardım. bi tanesi dedemi tuvalete götürüp getirir, diğeriyle de pikniğe gittiğimizde mangal falan yakardım.Bazen keşke 3 tane ejderham olsaydı diyorum. Bi tanesini mahallede gezdirip kızlara hava atardım. Bi tanesi dedemi tuvalete götürüp getirir, diğeriyle de pikniğe gittiğimizde mangal falan yakardım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kıl Sözler) Aysenim: Harika olmuş. Hem guldum hem beğendim. Hiçbir şey boşyere olmuyor. (Pişmanlık Sözleri) As Ma: seni bi defada görmek için neler vermezdim (Laf Sokucu Sözler) eraymmv kffmvc: yolda bir donek gordum yanina gittim bana dediki ben bayan bana dayan (Sizden Gelenler) kadir: Kıtlık ekmeğin paylaşılmasına yol açar, ekmeğin paylaşılması ise ekmekten daha tatlıdır. (Esprili Sözler) recepcep: + Baba bozuk paran varmi ? - Napcan + Tamir edicem
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özbek atasözleri hollanda atasözleri af dileme sözleri kutlama sözleri
gürcü atasözleri ramazan bayramı mesajları enteresan sözler almanca aşk sözleri büyüleyici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen