yaren: ve dedim dayan kalbim deidki sen dayana biliyormusun da ben dayanyayım

Can Yakan Sözler ok yaren demiş ki:
ve dedim dayan kalbim deidki sen dayana biliyormusun da ben dayanyayım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
atarlı sözler oturtan sözler ığneli sözler duygusal sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kurban Bayramı Mesajları ok Tüm arkadaşların Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim Her şey gönlünüzce olsun!
Mevlid Kandili Mesajları ok Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, hayırlı kandiller.
Sponsorlu Bağlantılar
o kadar çok sahte gülücük atıyorum ki, gerçekte nasıl güldüğümü unuttum.O kadar çok sahte gülücük atıyorum ki, gerçekte nasıl güldüğümü unuttum.
benim gökyüzüm hiçbir zaman mavi olmadı, hep siyahtı.Benim gökyüzüm hiçbir zaman mavi olmadı, hep siyahtı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
borç verdiğim birinden parayı geri alınca seviniyorum. öyle bedavadan para gelmiş gibi hissediyorum. halbuki para benim para ya.Borç verdiğim birinden parayı geri alınca seviniyorum. Öyle bedavadan para gelmiş gibi hissediyorum. Halbuki para benim para ya.
karısını öldürüp yeni yaptırdığı evin temeline gömen adamdan şok itiraf : evi benim üzerime yap dedi.Karısını öldürüp yeni yaptırdığı evin temeline gömen adamdan şok itiraf : 'Evi benim üzerime yap dedi'.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) serap: El haya vel iman hayası olmayanlardan iman beklenmez (Karşılıksız Aşk Sözleri) maviş: Bu gün bir sokak başında durdum öylece sigara ve ben vardım sadece seni gördüm onunla birlikte inanki dedim kendime git sevdigini söyle ama biliyorum yine benimle dalga geçecegine ama sen nekadar istemesende ben hop söylüyorum seni çok seviyormmmmm (Kızgınlık Sözleri) Emre: nasil desem bilmiyorum ? mesela adimi duydugunda kursaginda kalsin MUTLULUK!!! (Resimli Komik Sözler) mira: cok guzel (Umursamaz Sözler) Ayca: Hadi dostum daha iyisini yapabilirsin hadi daha güzeli başarabilirsin daha iyi laflar bekliyorum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
renkli sözler ıspanyolca atasözleri azerbaycan atasözleri yararlı sözler
aile ıçin sözler kızgınlık sözleri hatıra sözleri hiphop sözleri kadir gecesi mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen