buket: Çokk guzll

Can Alıcı Sözler ok buket demiş ki:
Çokk guzll
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
rus atasözleri atarlı sözler efsane sözler hatıra sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Seni Seviyorum Sözleri ok Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye.
Cuma Mesajları ok Bugün unuttuğum kişileri hatırladığım gün değil, çok sevdiğim kişileri dua ile andığım özel bir gündür. Cumamız mübarek olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
bana gitmek için gelme, geleceksen ölümüne gel.Bana gitmek için gelme, geleceksen ölümüne gel.
ay durgun sularda yakamoza dönüşür. suskunluğum bu yüzdendir belki de.Ay durgun sularda yakamoza dönüşür. Suskunluğum bu yüzdendir belki de.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kaplumbağa olmak isterim, ne zaman istersen çek kafayı uyu. hem kira derdide yok oh miss. ama türkiyede olmam, ters çevirip kaçarlar.Kaplumbağa olmak isterim, ne zaman istersen çek kafayı uyu. Hem kira derdide yok oh miss. Ama Türkiye'de olmam, ters çevirip kaçarlar.
sokrates: kesinlikle evlen. karın iyiyse mutlu, kötüyse filozof olursun. nebahat teyze: kesinlikle evlen, bir yemek yapanın olur.Sokrates: Kesinlikle evlen. Karın iyiyse mutlu, kötüyse filozof olursun. Nebahat teyze: Kesinlikle evlen, bir yemek yapanın olur.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Şizofrenik Sözler) yasin: j.harrinin sözleri yok mu? Admin: Diğer sitemizde j.harris sözleri mevcuttur. (MeshurSozler.com) (Kötü Laflar) YaSiN26: gayet başarılı buldum. çalışmalarınızın böyle güzel devam etmesini dilerim. (Küsme Sözleri) kotuluk: Bazen küstugun insanla barismamalisin hemde seni bırak gittiğin zaman çünkü bilki o insan gerçekte seni sevmiyomuş (Platonik Aşk Sözleri) seyit: aşk gece 3 te msjlaşırken sini onu sevmediginden haberibile olmyan kalbin ritmini dan ettiren 3 kelimelik sözdür ( aşk) (Laf Sokan Sözler) ali: Bakışlarımın hedefi olma senide yalan ederim...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ağlatan sözler şizofrenik sözler orijinal sözler cömertlik sözleri
kıl sözler ıtalyanca aşk sözleri sensizlik sözleri damar sözler aşk espirileri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen