buket: Çokk guzll

Can Alıcı Sözler ok buket demiş ki:
Çokk guzll
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
ürkütücü sözler platonik sözler akıllı sözler espirili sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Yalnızlık Sözleri ok ANLATSAM DERDIMI KIMSE ANLAMAZ, PERISAN HALIME GOLGEM ACIMAZ, OLSEMDE ARDIMDAN BIR KUL AGLAMAZ, BIR DOST ARIYORUM BULAMIYORUM!
Espirili Sözler ok Tren öpün seni Zeki Müren
Sponsorlu Bağlantılar
seni sevmeye başladığım gün nasıl olsa kaybedecek hiçbir şeyim yok demiştim. oysaki kendimi hiç hesap etmemişim.Seni sevmeye başladığım gün nasıl olsa kaybedecek hiçbir şeyim yok demiştim. Oysaki kendimi hiç hesap etmemişim.
ömrünü verecekmiş gibi hayatınıza girenler, ömrünüzü alır gider.Ömrünü verecekmiş gibi hayatınıza girenler, ömrünüzü alır gider.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
nice öğrenci, test şeklindeki sınavlarda yıllardır tahmin ve dua yöntemini kullanıyor.Nice öğrenci, test şeklindeki sınavlarda yıllardır 'tahmin ve dua' yöntemini kullanıyor.
tabağı ben kırsam sakar; annem kırsa nazar; babam kırsa orada tabağın ne işi var.Tabağı ben kırsam sakar; Annem kırsa nazar; Babam kırsa orada tabağın ne işi var.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İnce Sözler) Önder Ceylan: Çok sevdiğimden değiI, zor sevdiğimden. (Ölümsüz Sözler) ÖZLEM: BEN ONU ÖLÜMÜNE SEVDİM DE O BUNU GÖRMEDİ YADA GÖRMEZDEN GELDİ SEVİYORUMMM LAYYYYN SENİ BİLSENDE BİLMEDENDE.. ..... (İhanet Sözleri) sündüz ünlü: Sen yıllarını verirsin ama O seni 2günlük kendini bilmeyen karektersizle değişir çünki kendide aynı karekterin sahibidir aşk diye birşey yok kandırmayalım kendimizi (Koyan Sözler) aksu: Seni unuttum sanma senle sadece şerefin kadar konuşuyorum (Şizofrenik Sözler) berkant: Sözler çok kıyak
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ağlatan sözler almanca aşk sözleri beşiktaş sözleri kamyon arkası yazıları
kibar sözler yeni yıl mesajları akıllı sözler mutsuzluk sözleri love sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen