buket: Çokk guzll

Can Alıcı Sözler ok buket demiş ki:
Çokk guzll
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
aşk espirileri dostluk sözleri minibüs sözleri avustralya atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kızılderili Atasözleri ok Üç barış vardır: Birinci barış, en önemli barıştır. İnsan ruhundadır o. İnsan, kainatla ve kainatın bütün güçleri ile olan ilişkisini, beraberliğini farkettiğinde, kainatın merkezinde Büyük Ruh'un durduğunu ve bu merkezin her yerde, her birimizin içinde olduğunu farkettiğinde birinci barış sağlanmıştır. Bu gerçek barıştır, diğerleri sadece bunun akisleridir. İkinci barış iki fert arasında olan barıştır. Üçüncü barış ise iki millet arasında yapılır. Fakat hepsinden önce, anlamalısınız ki 'gerçek barış' dediğim birinci barış, insanın ruhundaki barış yoksa ne fertler ne de milletler arasında barış olabilir.2 Ağustos 2007
Efkarlı Sözler ok Şu aleme sığmayan gönlüm bir kalbin içine kapandı kaldı.
Sponsorlu Bağlantılar
bana biraz sarıl, soğuktan ölsem de ısınmış gibi yapacağım.Bana biraz sarıl, soğuktan ölsem de ısınmış gibi yapacağım.
gidiyorum sevdiğim, ardımda sana bulutlar dolusu yağmurlar bırakarak. damla damla her yağmur yağdığında, ardından dökülen göz yaşlarımı hatırlayacağını umarak.Gidiyorum sevdiğim, ardımda sana bulutlar dolusu yağmurlar bırakarak. Damla damla her yağmur yağdığında, ardından dökülen göz yaşlarımı hatırlayacağını umarak.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bu sabah sevgilimle mükemmel bi kahvaltı yaptık, her şey mükemmeldi çok mutluyduk sonra alarm çaldı ve okula gittim.Bu sabah sevgilimle mükemmel bi kahvaltı yaptık, her şey mükemmeldi çok mutluyduk sonra alarm çaldı ve okula gittim.
belinde kireçlenme olan dedeme calgon kireç önleyici içirdim. şimdi çok daha iyi, ağrısı falan geçti sanırım, sesi soluğu da çıkmıyor.Belinde kireçlenme olan dedeme calgon kireç önleyici içirdim. Şimdi çok daha iyi, ağrısı falan geçti sanırım, sesi soluğu da çıkmıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) Efecan Acar: Sevmek Güzeldir , Ama Aşık Olmak deildir .. (Kızgınlık Sözleri) eylül: harika valla begendim bu sözleri al o gerizekalıya oturt tam yakışır da neyse... Site şahane Admin: Teşekkür ederiz :) (Cuma Mesajları) özkan: çok teşekürler çok güzel (Saçma Sözler) hüdai: Ekmek doğrama tahtasının yeri musluğun arkasıdır trt 1 hep birinci kanalda olmak zorundadır ve senin yanına en çok ben yakışırım (Sinir Sözler) Ayt ulan delikadir: Hişt bebek
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
çerkez atasözleri gürcü atasözleri delikanlı sözler ıngilizce aşk sözleri
janjanlı sözler manalı sözler dokunaklı sözler sms mesajları nefret sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen