Kralcocuk: Modasi gecmis sozler bunlar. 15 yasimda girdim bu siteye 23 8 yil olmus hayla ayni seyler

Etkileyici Sözler ok Kralcocuk demiş ki:
Modasi gecmis sozler bunlar. 15 yasimda girdim bu siteye 23 8 yil olmus hayla ayni seyler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Etkileyici Sözler tıkla!
avustralya atasözleri felsefi sözler efsane sözler neşeli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Efsane Sözler ok Honore de Balzac ? Bugünkü kanunlar, büyük sineklerin delip geçtiği, küçüklerinde takılıp kaldığı bir örümcek ağı gibidir.
Çılgın Sözler ok Bensiz oluyorsa, sensiz de olur!
Sponsorlu Bağlantılar
gönül aynası kişinin sözüdür, kalbinin güzelliği tatlı dilidir, ruhundaki sevgisi yüzünde nurdur, kişinin seveni sevgiyi bilendir.Gönül aynası kişinin sözüdür, kalbinin güzelliği tatlı dilidir, ruhundaki sevgisi yüzünde nurdur, kişinin seveni sevgiyi bilendir.
senin çelme taktığın yerden devam ediyorum hayata, varsın yara içinde kalsın dizlerim; yüreğim kadar acımaz nasıl olsa.Senin çelme taktığın yerden devam ediyorum hayata, varsın yara içinde kalsın dizlerim; yüreğim kadar acımaz nasıl olsa.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
her akşam çöp atmaya gidince, çöp kutusunun içinden aniden fırlayan şizofren kedi, seni seviyoruz.Her akşam çöp atmaya gidince, çöp kutusunun içinden aniden fırlayan şizofren kedi, seni seviyoruz.
evdekiler değerimi bilsin diye 2 haftadır eve gitmiyordum bugün bi uğruyayım dedim, babam sen ne ara dışarı çıktın, git 2 ekmek al gel! dedi.Evdekiler değerimi bilsin diye 2 haftadır eve gitmiyordum bugün bi uğruyayım dedim, babam 'Sen ne ara dışarı çıktın, git 2 ekmek al gel!' dedi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) medine: zor geliyorsa yaşam firar et paşam (Jilet Sözler) isimsiz girl: Ya osmanida onuruda seviyorum.... (İsyankar Sözler) kimmiş o HIYAR: hiç güzel değil (Neşeli Sözler) Nisanur ASLAN: sana çikma teklifi ediyorum ama benle çikacaksin (Resimli Güzel Sözler) Nurullah: İntihar haramdı bizde yüzumuzu astık
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
çin atasözleri nankörlük sözleri adalet sözleri cesaret sözleri
doğru sözler aşk sözleri acı sözler psikopat sözler bulgar atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen