Kralcocuk: Modasi gecmis sozler bunlar. 15 yasimda girdim bu siteye 23 8 yil olmus hayla ayni seyler

Etkileyici Sözler ok Kralcocuk demiş ki:
Modasi gecmis sozler bunlar. 15 yasimda girdim bu siteye 23 8 yil olmus hayla ayni seyler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Etkileyici Sözler tıkla!
dini sözler ıngilizce aşk sözleri özel sözler ağır sözlü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Türk Atasözleri ok Çok bilen çok yanılır.
Küçük Sözler ok Hani bazı şehirler vardır ya 10'ondan sonra sokak ta kimsecikler olmaz. İşte senden sonrası On'dan sonrası.
Sponsorlu Bağlantılar
bazı insanlar matruşka gibidir; açtıkça içinden başka biri çıkar ve küçülür.Bazı insanlar matruşka gibidir; Açtıkça içinden başka biri çıkar ve küçülür.
bazı insanların değeri hiç eksilmeyecek ve biz o insanların gözünde asla hak ettiğimiz değeri bulamayacağız.Bazı insanların değeri hiç eksilmeyecek ve biz o insanların gözünde asla hak ettiğimiz değeri bulamayacağız.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kanka gülüşü varya neyse bi sigara daha ver kardesim . +başlarım aşkına! 1 senedir benden otlanıyon çakal :@Kanka gülüşü varya... Neyse bi sigara daha ver kardesim . +Başlarım aşkına! 1 senedir benden otlanıyon çakal :@
adamda ki lükse bak sevgilisinin elini tutmuyo, lan benim sevgilim olsa çalmasınlar diye alarm taktırırım.Adamda ki lükse bak sevgilisinin elini tutmuyo, lan benim sevgilim olsa çalmasınlar diye alarm taktırırım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Asuman hedef: akıl bir ağaç meyvesi de dürüstlük kim dedi (Laf Sokucu Sözler) kaan^NIIM: SENİ SEVDİM SANA TAPTIMM SAKIN İNANMA ŞAKA YAPTIMM =)) (Resimli Güzel Sözler) oya: Super bi site (Yürek Yakan Sözler) ÖZLEM: SEVMEKMİ ONEKİ BİRİ ANLATSİN BANA (Gözyaşı Sözleri) öznur tok: Magrifet. can icin sevgiIi aramak degiI sevgiIin icin can tasimaktir
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
damar sözler spor sözleri korkunç sözler yürek yakan sözler
çin atasözleri kıymetli sözler sıcak sözler acımasız sözler ılginç sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen