hayat: ailemi çok seviyorum iyiki varlar

Aile İçin Sözler ok hayat demiş ki:
ailemi çok seviyorum iyiki varlar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
atatürk sözleri cep mesajları doğum günü mesajları afrika atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İftar Mesajları ok Gül'ü toprağında, Yağmuru bulutunda, Huzuru Kalbinde, iftarı Ramazanda, Mesajlarımı Dostlarımla Paylaşmak ve Nice Mübarek günlerde bir arada olmak dileğiyle.
Dini Sözler ok Hiç kimse, diğer bir kimsenin kulu değildir. (Hz. Ali (r.a))
Sponsorlu Bağlantılar
sevdigim! ıçime öyle bir ateş düşürdün ki, kalbimin terleri akıyor gözlerimden.Sevdigim! İçime öyle bir ateş düşürdün ki, kalbimin terleri akıyor gözlerimden.
kalbimi; içinde sen yazılan kağıtlara sarıp. maveradan esen rüzgarlara salacağım. dönüp dolaşıp seni bulacak; biliyorum. arafta seni bekliyorum.Kalbimi; içinde sen yazılan kağıtlara sarıp. Mavera'dan esen rüzgarlara salacağım. Dönüp dolaşıp seni bulacak; biliyorum. Arafta seni bekliyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün iş görüşmesinde 5 yıllık hedefimi sordular, dünyayı ele geçirmek dedim. kovdular. vizyon yok adamlarda, umarım batarlar.Bugün iş görüşmesinde 5 yıllık hedefimi sordular, dünyayı ele geçirmek dedim. Kovdular. Vizyon yok adamlarda, umarım batarlar.
çikolatayı mı yoksa sevgilini mi daha çok seviyorsun? diye sorsalar, çikolatayı derim. sevgilim olsa sevgilimi derdim.'Çikolatayı mı yoksa sevgilini mi daha çok seviyorsun?' diye sorsalar, çikolatayı derim. Sevgilim olsa sevgilimi derdim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karşılıksız Aşk Sözleri) azra: Ben onu 8 yıldir seviyorum onu dusunmedigim bi saniye bile yok ama beni sevmiyo okadar canim yaniyoki nefes alamiyorum sanki onu cok seviyorum bir gun anlicak ve pisman olucak biliyorum (Laf Sokan Sözler) Metin: O laflar sana kapak olsun Fena oturttum helal olsun Tipin yokki seklin olsun Hadi canim yolun acik olsun (Sizden Gelenler) ispannyol: İnsanlık bir bedel ödemeden ilerlemiyor. -Gabriel Garcia Marquez (Mutluluk Sözleri) adalet akkoç: Sahip oIdukIarımIa mutIuyum, fazIasına gerek yok. (Karizma Sözler) mekansiz can: Bir yar sevdum uzaklarda
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cumhuriyet bayramı mesajları hollanda atasözleri üzücü sözler güldüren sözler
felsefi sözler rap sözleri duyulmamış sözler kapak laflar ayrılık sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen