hayat: ailemi çok seviyorum iyiki varlar

Aile İçin Sözler ok hayat demiş ki:
ailemi çok seviyorum iyiki varlar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
laf sokucu sözler trabzonspor sözleri hatıra sözleri espirili sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hoş Sözler ok Eğer iyi bir kalbin varsa; Çok yardım seversin, çok güvenirsin, çok merhametlisin, çok seversin ve çok acı çekersin.
İntikam Sözleri ok kır kalbimi gönlün olsun al herşeyimi gözün doysun şimdi başka aşklardayım bu da sana kapak olsun Cadi Kız
Sponsorlu Bağlantılar
bir daha karşıma çıkma! ya ezer geçerim, yada güler geçerim!Bir daha karşıma çıkma! Ya ezer geçerim, yada güler geçerim!
kulağına küpe olsun diye söylemiyorum. aklına geldiğimde kulakların değil yüreğin çınlasın.Kulağına küpe olsun diye söylemiyorum. Aklına geldiğimde kulakların değil 'Yüreğin' çınlasın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kadınların inanma oranı; duyduklarına: %1. gördüklerine: %2. duyup görmelerine rağmen kafasında kurduklarına: %97Kadınların inanma oranı; Duyduklarına: %1. Gördüklerine: %2. Duyup görmelerine rağmen kafasında kurduklarına: %97
hayatımda ilk defa waffle yicem. adam gelmiş diyor ki beyefendi içinde ne olsun. şu tipe baksana ne getirsen wafle diye yicem zaten ne soruyon.Hayatımda ilk defa waffle yicem. Adam gelmiş diyor ki 'beyefendi içinde ne olsun'. Şu tipe baksana ne getirsen wafle diye yicem zaten ne soruyon.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) Batmanli: Emeqine saqlik basarilarin devamini dilerim... (İğneli Sözler) günel: alisti ben enayi yerinme konulmaya ... dokunmuya eskisi kadarda (Zalim Sözler) temel: unuttum gitti o zalımın kızını (Cezaevi Sözleri) fawaz el ali: 8 elbet biter insallah araplarin seyhi (Sizden Gelenler) 😑: Aşktan korksaydık dizi izlemezdik
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
öfke sözleri laf sokucu sözler mevlana sözleri sıradan sözler
davetiye sözleri geçmiş olsun mesajları özel sözler üzüntülü sözler cezaevi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen