hayat: ailemi çok seviyorum iyiki varlar

Aile İçin Sözler ok hayat demiş ki:
ailemi çok seviyorum iyiki varlar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
can alıcı sözler çapkınlık sözleri ılginç sözler mafya sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Erkekler İçin Sözler ok Erkekler kadınlara oranla, duyguları ve hisleriyle daha çok hareket ederler. O nedenledir ki kavgaları en çok erkekler yaparlar.
Kırgınlık Sözleri ok Dal rüzgarı affetse bile dal kırılmıştır bir kere.
Sponsorlu Bağlantılar
kim bilir belki de derinden sevmenin hakkıdır solundan imtihan.Kim bilir belki de derinden sevmenin hakkıdır sol'undan imtihan.
kulaklığımın ardında yeni bir dünya var. sadece bana ait olan.Kulaklığımın ardında yeni bir dünya var. Sadece bana ait olan.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
başınızı yastığa koyunca aklınıza o geliyorsa, yastıksız uyuyun. (:Başınızı yastığa koyunca aklınıza o geliyorsa, yastıksız uyuyun. (:
hergün rüyanda sevdiğin kişiyi görüyorsan bu; sana evrenin sen onu ancak rüyanda görürsün deme şeklidir :)Hergün Rüyanda Sevdiğin Kişiyi Görüyorsan Bu; Sana Evrenin 'Sen Onu Ancak Rüyanda Görürsün' deme şeklidir :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Gözlerle İlgili Sözler) mik: Mavisimi özledim ... (Sizden Gelenler) EDASK: gece gündüzü kovalerken gündüz geceyi kovalıyor ikiside bilmiyor bir birini kovaladını ben seni kovalıyorum sen beni kovalıyomusun baze dursam yakalarmı diye düşünüyorum.. (Korkunç Sözler) aziz: Herkes farkIı bir pencereden bakar hayata, buna saygım var. Ama bazı insanIarın camını çerçevesini indiresim var! (Love Sözleri) hüseyin: aradığım güzel aşk sözlerini buldum (Sinir Sözler) Yavaş semtin hızlı çocuğu :) ;): -Zaman büyük bir öğretmendir. Ne yazıkki tüm öğrencilerini öldürür.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hüzünlü sözler unutulmaz sözler kötü laflar ışçi bayramı mesajları
vefat mesajları başarısızlık sözleri öğrenci sözleri mevlid kandili mesajları galatasaray sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen