sevgi: deli kadInI sevmek cesur adam isidir Ya seveceksin adam gibi yada cekip gideceksin onurlu bir adam gibi Ya azizim bir yalan bin dogruyu gòtúrúr Ben dogruydum ve gittim sen simdi yalanlarInla avun

Dertli Sözler ok sevgi demiş ki:
deli kadInI sevmek cesur adam isidir
Ya seveceksin adam gibi yada cekip gideceksin onurlu bir adam gibi
Ya azizim bir yalan bin dogruyu gòtúrúr
Ben dogruydum ve gittim sen simdi yalanlarInla avun
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
laf sokucu sözler sihirli sözler nefret sözleri bomba sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Unutulmaz Sözler ok Havayı geldiği gibi, rüzgarı estiği gibi, kadını olduğu gibi kabul edin. Alfred de Musset
Orijinal Sözler ok Kendini çözemeyen kişi, kendi dışında hiç bir sorunu çözemez!
Sponsorlu Bağlantılar
öyle yoruldum ki, karanlık bir gece yola çıkıp dönmesem bir daha, kaybolsam! hep anılarda kalsam diyorum.Öyle yoruldum ki, karanlık bir gece yola çıkıp dönmesem bir daha, kaybolsam! Hep anılarda kalsam diyorum.
sevdim işte. sendeki imkansızlığı sevdim. sana sarılamamanın acısını sevdim. sırf sonunda sen varsın diye sana olan hasreti sevdim.Sevdim işte. Sendeki imkansızlığı sevdim. Sana sarılamamanın acısını sevdim. Sırf sonunda sen varsın diye sana olan hasreti sevdim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün yine yüreğimin götürdüğü yere gideyim dedim; 2 liralık idda oynayıp geri geldim, ufkum fakir.Bugün yine yüreğimin götürdüğü yere gideyim dedim; 2 liralık idda oynayıp geri geldim, ufkum fakir.
sayın kalp; her halta karısıp üzülmeyi bırak artık. senin görevin kan pompalamak. kendine dön. saygılarımla. beyın.:)Sayın KALP; Her halta karısıp üzülmeyi bırak artık. Senin görevin kan pompalamak. Kendine dön. Saygılarımla. BEYİN.:)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aile İçin Sözler) kubra: Annemi çok seviyorum nolur onlara sesinizi bile yukseltmeyin kıymetini bilelim annem babam herseyim bnm (Romantik Sözler) hüsnü: Bazen o kocaman kalpte bile yer olmuyo ya iste o koyuyo insana yahu (Sizden Gelenler) SERCANN: Hayatı "ŞEREFİN,NAMUSUN VE VİCDANIN ile kazanırsın,eğer bu üc şeyi kaldıracak kapasiten yoksa hayatın YÜKÜNÜ kaldırırsın... (Sizden Gelenler) AmaçsızOyuncu: Sadece gülüşümü yakala,ofkem çok ağır gelir sana (Kırıcı Sözler) aysel: Hani senin varlığın fifi yokluğun tın ya benim varlığım olay yokluğum koyar!!!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
acımasız sözler dertli sözler karizma sözler akıllı sözler
gıcık sözler ayrılık sözleri değişik sözler çapkınlık sözleri efsane sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen