ömer : Dünya, kendisini yeni gelin gibi gösteren, cilveler eden, kokmuş bir kocakadındır.

Dokunaklı Sözler ok ömer demiş ki:
Dünya, kendisini yeni gelin gibi gösteren, cilveler eden, kokmuş bir kocakadındır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
teşekkür sözleri seni seviyorum sözleri zaman sözleri bilinmeyen sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özlü Aşk Sözleri ok Aşk Ateş Gibidir, Besinsiz Kalınca Erir Gider ( Lermontov )
İhanet Sözleri ok Sevgilim beni bu aşkta satma! Şayet satacaksan pahalıya sat ki; Bir daha ucuz insanlarda ucuz sevdalar yaşamayayım.
Sponsorlu Bağlantılar
o kadar çok özledim ki seni, cenazeme geleceğini bilsem, ölesim var sevgili.O kadar çok özledim ki seni, Cenazeme geleceğini bilsem, ölesim var Sevgili.
git yada kal benim için farketmez. çünkü zamanla anladım ki; varlığı, bir şey kazandırmayanın yokluğu da birşey kaybettirmez!Git yada kal benim için farketmez. Çünkü zamanla anladım ki; Varlığı, bir şey kazandırmayanın yokluğu da birşey kaybettirmez!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
fakirim demiyorum ama 3 yıl önce annemin balkonda büyüttüğü limon ağacını söküp doğum gününde sevgilime hediye etmiştim.Fakirim demiyorum ama 3 yıl önce annemin balkonda büyüttüğü limon ağacını söküp doğum gününde sevgilime hediye etmiştim.
tıraş olurken berberin örtüyü tutturması için iğneyi her taktığında acaba batacak mı diye korkmayan bizden değildir.Tıraş olurken berberin örtüyü tutturması için iğneyi her taktığında acaba batacak mı diye korkmayan bizden değildir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) DOĞUKAN BARIŞ: BUNUDA YAZ HAKİM AMCA UMUDA KELEPCE VURULMAZ . #OZAN #KALA #ELBET #BİRGÜN (Cuma Mesajları) şenğül: her günümüz cuma günü gibi olsun cumamız mübarek olsun (Kırıcı Sözler) Taylan: Senin seviyene inemem + aşagıdan yukarı çıkılmaz (Platonik Aşk Sözleri) seyit: aşk gece 3 te msjlaşırken sini onu sevmediginden haberibile olmyan kalbin ritmini dan ettiren 3 kelimelik sözdür ( aşk) (Gözlerle İlgili Sözler) Ahmet.K: Mevzu Derin.. Mesele Gözlerin.!!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yalan sözler portekizce atasözleri dua sözleri ağır sözlü sözler
cuma mesajları kandil mesajları tatlı sözler sabır sözleri gurbet sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen