Düşlerinin sessizliği--: iki seçenek var insan oğlu Ya gelsin sevsin yada bırakıp aniden gitmesin

Felsefi Sözler ok Düşlerinin sessizliği-- demiş ki:
iki seçenek var insan oğlu
Ya gelsin sevsin yada bırakıp aniden gitmesin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
galatasaray sözleri günaydın mesajları tebrik sözleri sıradan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Nefret Sözleri ok Kimseye nefret beslemiyorum. Lakin, hayatları boyunca çekecekleri her acıyı sevinçle karşılayacağım kesin.
Ağır Abi Sözleri ok Güçlüysen mutlaka bir dönem zayıftın, korkusuzsan eminim bir ara korkuların vardı ve eğer yeterince zekiysen daha önce aptal yerine koyuldun.
Sponsorlu Bağlantılar
yanımda durmayı başarabilenin, yüreğinden kalkıp da gitmem asla!Yanımda durmayı başarabilenin, yüreğinden kalkıp da gitmem asla!
benim en kötü hikayemi, en güvendiğim insanlar yazdı.Benim En kötü hikayemi, En güvendiğim insanlar yazdı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
lisede bi arkadaş vardı ama nasıl abaza. kızın birinin ayağı burkulmuş, kıza suni tenefüs yapmaya çalışmıştı. müdür dinlene dinlene dövmüştü :)Lisede bi arkadaş vardı ama nasıl abaza. Kızın birinin ayağı burkulmuş, kıza suni tenefüs yapmaya çalışmıştı. Müdür dinlene dinlene dövmüştü :)
şöyle kılıçlı kalkanlı gladyatörlü bir dönem de yaşamak vardı. arenada mızrakla ölmek varken tansiyondan şekerden falan ölürsem üzülürüm.Şöyle kılıçlı kalkanlı gladyatörlü bir dönem de yaşamak vardı. Arenada mızrakla ölmek varken tansiyondan şekerden falan ölürsem üzülürüm.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kısa Aşk Sözleri) cemre karagüz: "O uyuduysa benim için gün bitmiştir." DiyebiIeceğiniz biri oImaIı hayatınızda... (Umursamaz Sözler) S....t: Baktın hayatın tadını çıkaramıyorsun; tadını kaçıranı, hayatından çıkar (Ağır Abi Sözleri) 72 hese: Kimsenin sevgisine ihtuyacim yok herkes hadini bilsin yetr (Koyan Sözler) Furkan yks: Sen bir geri bir ileri ama hayatti tam vites ileri!!! (Laf Sokucu Sözler) kaan^NIIM: SENİ SEVDİM SANA TAPTIMM SAKIN İNANMA ŞAKA YAPTIMM =))
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ölüm sözleri ürkütücü sözler güldüren sözler 23 nisan sözleri
tatlı sözler oturtan laflar bilgisayar sözleri huzur sözleri ağlatan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen