Düşlerinin sessizliği--: iki seçenek var insan oğlu Ya gelsin sevsin yada bırakıp aniden gitmesin

Felsefi Sözler ok Düşlerinin sessizliği-- demiş ki:
iki seçenek var insan oğlu
Ya gelsin sevsin yada bırakıp aniden gitmesin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
hint atasözleri polis sözleri kadınlar ıçin sözler meksika atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ramazan Bayramı Mesajları ok Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun,Bayramınız mübarek olsun.
Cep Mesajları ok Yolumda ismin yazılı Cep telefonumda Mesajların Saklı, Hatıraların Kalbimde, resmine Bakarak Avuturum kendimi bebeğim
Sponsorlu Bağlantılar
hayatla yalnız savaşan bir anneye rütbe verilseydi acaba gökyüzündeki yıldızlar, omzunu doldurmaya yeter miydi?Hayatla yalnız savaşan bir anneye rütbe verilseydi acaba gökyüzündeki yıldızlar, omzunu doldurmaya yeter miydi?
sensiz hiçbir yerin tadı yok. hiçbir şey mutluluk vermiyor. her şey sanki düzelmek için senin gelmeni bekliyor.Sensiz hiçbir yerin tadı yok. Hiçbir şey mutluluk vermiyor. Her şey sanki düzelmek için senin gelmeni bekliyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ulan bu kızlar sessiz sessiz nasıl hapşırıyorlar anlamıyorum, ben bi hapşırıyorum 2 alt kattaki komşum çok yaşa diye bağırıyor.Ulan bu kızlar sessiz sessiz nasıl hapşırıyorlar anlamıyorum, ben bi hapşırıyorum 2 alt kattaki komşum 'çok yaşa' diye bağırıyor.
-okulda bileklik takmak yasak bilmiyor musun? +biliyorum hocam zaten evde takıp geldim.-Okulda bileklik takmak yasak bilmiyor musun? +Biliyorum hocam zaten evde takıp geldim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kızgınlık Sözleri) rabia: yako öldüm uffff fena (Cesaret Sözleri) batuhan ergun: Beni rüyanda bile öldürsen uyandığında özürdilemek zordunda kalırsın (Bilinmeyen Sözler) önemi yok: Ben senin yanından geçtim sen kendinde geçtin (Sabır Sözleri) demet özkök: AIlah bir kapiyi kapatir diger kapiyi acar yeter ki sabretmesini bileIim... (Cezaevi Sözleri) tosyali kemo: Sevmek Güzeldir, Sevdiren ise Daha Güzeldir. Tosyali kemo
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
deli sözler değişik sözler delikanlı sözler baba sözler
kral sözler hiphop sözleri renkli sözler nankörlük sözleri aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen