Düşlerinin sessizliği--: iki seçenek var insan oğlu Ya gelsin sevsin yada bırakıp aniden gitmesin

Felsefi Sözler ok Düşlerinin sessizliği-- demiş ki:
iki seçenek var insan oğlu
Ya gelsin sevsin yada bırakıp aniden gitmesin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
araba sözleri azerbaycan atasözleri huzur sözleri kıymetli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağır Abi Sözleri ok Çıraklığını bilmediğin işin, ustalığını yapma bana!
Erkekler İçin Sözler ok Adam dediğin kadınına kol kanat gerecek. Uzaktan bile gölgesiyle yetecek... Yeri geldiğinde sevecek, yeri geldiğinde üslubunca konuşmasını bilecek.
Sponsorlu Bağlantılar
hüzünlü gönlün hikayesi kısa olur. ne oldu derler hiç dersin biter.Hüzünlü gönlün hikayesi kısa olur. 'Ne oldu' derler 'Hiç' dersin biter.
hayatıma girerken ben farklıyım, beni başkalarıyla kıyaslama, tanı diyenleri yolcu ederken; sen de onlar gibisin diyerek uğurluyorum. aslında kimsenin farkı yok kimseden. farkı kimi biraz daha becerikli yalan söylüyor, kimi biraz daha iyi oynuyor.Hayatıma girerken 'ben farklıyım, beni başkalarıyla kıyaslama, tanı' diyenleri yolcu ederken; sen de onlar gibisin diyerek uğurluyorum. Aslında kimsenin farkı yok kimseden. Farkı kimi biraz daha becerikli yalan söylüyor, kimi biraz daha iyi oynuyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
üzüm üzüme baka baka kararıyorsa ilk üzüm nasıl karardı ya? 3 saattir bunu düşünüyorumÜzüm üzüme baka baka kararıyorsa ilk üzüm nasıl karardı ya? 3 saattir bunu düşünüyorum...
erkek: gözlerin ne renk? kız: bal senin? erkek: pekmez ama güneşte kaymak, fotoğrafta da incir reçeli.Erkek: Gözlerin ne renk? Kız: Bal senin? Erkek: Pekmez ama güneşte kaymak, fotoğrafta da incir reçeli.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kurban Bayramı Mesajları) ebru: çok güzel ödevime çok yardımcı oldunuz (Neşeli Sözler) Vahded: Bugün seni hic özlemedim, yolunu da gözlemedim. Gözleme deyince, olsada yesek lan. Yanında da ayran oh mis (Umursamaz Sözler) OsnanOsman: çok ta tın yani (Sizden Gelenler) orhan: hayat bir yarıştır biz de bu hayatın yarışçılarıyız (Kıskançlık Sözleri) Rıdvan: Serayi kiskanirim askimmm
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıbretlik sözler ışçi bayramı mesajları cesaret sözleri zalim sözler
havalı sözler gurur sözleri ıngiliz atasözleri dini sözler ıtalyan atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen