Aley derler: Boşverdim kardeş mutlu olsunlar. Yakışır ya hani *****

Can Yakan Sözler ok Aley derler demiş ki:
Boşverdim kardeş mutlu olsunlar. Yakışır ya hani *****
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
facebook sözleri çapkınlık sözleri yunan atasözleri ürkütücü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Delikanlı Sözler ok Düşmanımı bile affedecek kadar olgun biri olsam da; affettiğime bir daha güvenecek kadar aptal değilim.
Sitem Sözleri ok Senden bahsederken gözlerimin nasıl güldüğünü görseydin, kesin severdin.
Sponsorlu Bağlantılar
yağmurun güzeli, yüreğe yağandır.Yağmurun güzeli, yüreğe yağandır.
bazen öyle bir noktaya geliyorum ki, birçok şeyin adını koyamaz oluyorum. dost, düşman, aşk, öfkem ve neşem sanki hepsi birbirine karıştı. net olan bir şey var ki; kalbim yumuşadıkça insanlar daha bir acımasızlaşıyor.Bazen öyle bir noktaya geliyorum ki, birçok şeyin adını koyamaz oluyorum. Dost, düşman, aşk, öfkem ve neşem sanki hepsi birbirine karıştı. Net olan bir şey var ki; Kalbim yumuşadıkça insanlar daha bir acımasızlaşıyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kız instagramda kanlı gül fotoğrafı paylaşıyor 173 kişi beğeniyor, ben uzayda fotoğraf çekinsem 20 kişi beğenmez.Kız instagramda kanlı gül fotoğrafı paylaşıyor 173 kişi beğeniyor, ben uzayda fotoğraf çekinsem 20 kişi beğenmez.
-ben vampir olacağım anne. +kanı çok içme, gece yatağa işersin!-Ben vampir olacağım anne. +Kanı çok içme, gece yatağa işersin!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Mavişş: Nasılsıın Diyee Sormaaa Dumanlıyııım İştee Ayaklarım Yürüyor Tersine Kafam İsee Paristee.. (Bilinmeyen Sözler) samet: Senin yanın da olmadaığım gün sanayi de olduğum gündür. (Anlamlı Sözler) merve: insanlar sevdiğini söyleyemez ama aşık olduklarını belli ederler. (Resimli Güzel Sözler) Mevlut: çok güzel hepsi ellerinize sağlık.... Böyle bi site oluşturduğunuz içinde ayrıca teşekkürler.... (Anlamlı Sözler) ASLaNBeY: kırdığım kalplere pismanlık duyuyorum . Uğradığım iftiralara üzüntü . Giden sevdalara acı. Giden asklara goz yası . Bosa giden zamana isyan ..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ünlü sözler cesaret sözleri şoför sözleri gürcü atasözleri
günaydın mesajları giderli sözler ıran atasözleri kamyon arkası sözleri çerkez atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen