Aley derler: Boşverdim kardeş mutlu olsunlar. Yakışır ya hani *****

Can Yakan Sözler ok Aley derler demiş ki:
Boşverdim kardeş mutlu olsunlar. Yakışır ya hani *****
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
güzel laflar seni seviyorum sözleri ışçi bayramı mesajları unutulmaz sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hiphop Sözleri ok Aşk denen illet çorak arazide tilki misal kurnaz bekçi
Orijinal Sözler ok Ne Cennetten Bir Gül Koparıp Cehenneme Dikebilirsin, Nede Cehennemden Bir Kor Alıp Cenneti Yakabilirsin.
Sponsorlu Bağlantılar
ömür, ağaç dalında savrulan bir yapraktır; ne kadar genç olursan ol sonun kara topraktır.Ömür, ağaç dalında savrulan bir yapraktır; Ne kadar genç olursan ol sonun kara topraktır.
ben seni yazdıklarıma sığdıramadım, hayatıma aldım direk lütfen uslu dur.Ben seni yazdıklarıma sığdıramadım, hayatıma aldım direk... Lütfen uslu dur.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
otobüste bir teyzenin telefonunda 3 kere medineye varamadım çaldı. şoför dayanamadı, şimdi medineye gidiyoruz. :)Otobüste bir teyzenin telefonunda 3 kere Medine'ye varamadım çaldı. Şoför dayanamadı, şimdi Medine'ye gidiyoruz. :)
yılın ilk sivrisineğini öldürdüm kanınıda alnıma sürdüm. savaş başlasın artık.Yılın ilk sivrisineğini öldürdüm kanınıda alnıma sürdüm. Savaş başlasın artık.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Umursamaz Sözler) Umrumda değil: İnsanlar bana biraz milleti dinle dediler ya da öyle bir şeydi pek dinlemedim umrumda deildi (Unutulmaz Sözler) göktuğ sude alakuş: inanılmaz güzel sözler vat (Sizden Gelenler) TeRaNe: Akıllılık her şey için yararlıdır, hiçbir şey için yeterli değildir. H.F.AMIEL (Amerikan Atasözleri) hasan: harika olmuş hep arıyodum abd atasözlerini (Azeri Sevgi Sözleri) aska: Nermanla men xosbextik sizede arzulayiram
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
rap sözleri yararlı sözler saçma sözler 19 mayıs sözleri
sevgiliye güzel sözler değerli sözler ıçten sözler kurtlar vadisi sözleri minibüs sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen