SZI: yanımda kalmayı başarabilenin,yüreğinden kalkıp da gitmem asla..

Değişik Sözler ok SZI demiş ki:
yanımda kalmayı başarabilenin,yüreğinden kalkıp da gitmem asla..
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
çerkez atasözleri mektup yazıları zalim sözler son sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kaliteli Sözler ok Biz sevdikmi 'Bismillah' deyip niyetlenir, Allah'ın izniyle severiz.
Yolculuk Tatil Sözleri ok Dosdoğru bir yolda hiç aksamadan su gibi gidip gelmen dileğiyle, iyi yolculuklar.
Sponsorlu Bağlantılar
ağacın yaprakları gibi döküldük seninle ayrı yerlere. oysa ne hayaller kurmuştuk aynı dalın üzerinde.Ağacın yaprakları gibi döküldük seninle ayrı yerlere. Oysa ne hayaller kurmuştuk aynı dalın üzerinde.
yersiz yeminlere kendini alıştırmaktansa, yemin gerektirmeyecek kadar doğru konuşmak en güzeli .Yersiz yeminlere kendini alıştırmaktansa, yemin gerektirmeyecek kadar doğru konuşmak en güzeli .
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dalgıç olsam tüpsüz 20 metre dalışta aklıma komik bir şey gelir gülerek boğulurum :)Dalgıç olsam tüpsüz 20 metre dalışta aklıma komik bir şey gelir gülerek boğulurum :)
adam foto çekiyor arkada ünlü futbolcular, oyuncular falan var. ben foto çekiyorum arkada dedem burnunu karıştırıyo.Adam foto çekiyor arkada ünlü futbolcular, oyuncular falan var. Ben foto çekiyorum arkada dedem burnunu karıştırıyo.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Üzücü Sözler) Merve: Kural basit vazgeçtin an vazgeçilmez olursun NUMAN (Aşk Sözleri) Sen Git Ben Geliyom: Sormayın KoLumdaki KesikLeri Sahte İnsanLarın Gerçek Esirleri. (Cezaevi Sözleri) mehmet: silivrı acık ceza evıne gırdım sonra tutanak yıyerek kapalı 4 kogusuna gırdım ve sonunda cıktım allah kımseyı dusurmesın dusurmesın dıyoruz ama nasıl olacak bu iş dunyada karısına bacısına laf atan sarkıntılık yapan cok ne yapacaksın gıdıp te sarılıp afferım mı dıyeceksın hayat kahpe olmus ben cezaevınde bunu anladım (Saçma Sözler) sanchez: saçmalamak hayattir (Sizden Gelenler) ...!: Yüreğinde sözü olanın dilinde sesi olur...!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yunan atasözleri kadınlar ıçin sözler sıradan sözler ölüm sözleri
kapak sözler barış sözleri ıtalyanca aşk sözleri ısyankar sözler af dileme sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen