Sinan: Hayat başlar ve biter; Nasıl başlayıp nerede sona erdiği değil, İkisi arasına neler sığdırabildiğin önemlidir...

Anlamlı Sözler ok Sinan demiş ki:
Hayat başlar ve biter;
Nasıl başlayıp nerede sona erdiği değil,
İkisi arasına neler sığdırabildiğin önemlidir...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
can yakan sözler aşık edici sözler fransız atasözleri kırgınlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Elveda Sözleri ok İki tebessüm bir aşk ediyor da, binlerce gözyaşı döndüremiyor gideni.
İyi Geceler Mesajları ok Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan? Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerin
Sponsorlu Bağlantılar
unutma! güneş parlarken herkes seni sevebilir. ama gerçekten seni kimin umursadığını fırtınalar estiğinde anlarsın!Unutma! Güneş parlarken herkes seni sevebilir. Ama gerçekten seni kimin umursadığını fırtınalar estiğinde anlarsın!
kahvenden bir yudum bile almamışsın; korktun mu beni kırk yıl sevmekten?Kahvenden bir yudum bile almamışsın; Korktun mu beni kırk yıl sevmekten?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bizim erkeklerimiz de bilirdi elbet, süper kahraman olmayı! sağa sola uçup, zıplamayı! ama işin içinde tayt var. racona ters. :)Bizim erkeklerimiz de bilirdi elbet, süper kahraman olmayı! Sağa sola uçup, zıplamayı! Ama işin içinde tayt var. Racona ters. :)
kızların kedilerde ne bulduğunu anlamıyorum. kılsa kıl, bıyıksa bıyık, hayvanlıksa hayvanlık hepsi erkeklerde de mevcut yani :)Kızların kedilerde ne bulduğunu anlamıyorum. Kılsa kıl, bıyıksa bıyık, hayvanlıksa hayvanlık hepsi erkeklerde de mevcut yani :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) meral: Biz kimsenin kopeği olmadık kımsenin kopeğiylle muhattap olmadık. (Harbi Sözler) Hakan Ank.: Bazılarının götü tavanda geziyor, Dikkat edin de avize girmesin (Dokunaklı Sözler) 🌙IN@R: İstersen dünyanın en iyi insanı ol, başkasının hikayesinde hep en kötüsün. O yüzden kendini anlatma, bırak anlamak isteyen anlasın... (Resimli Güzel Sözler) yusuf: helal olsun muhteşemsiniz :) (Hayat Sözleri) verse: kötu olɑn hɑyɑt degıl kötu olɑn bu hɑyɑtın ıcınde yɑsɑyɑn ınsɑnlɑr sɑhte dostlɑr dostluk bıle pɑrɑ olmuş cebınde vɑrsɑ eger kı yoksɑ selɑm vermeyen okɑd
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
nefret sözleri hayat sözleri ıhanet sözleri bencillik sözleri
özlü sözler terk etme sözleri ıntihar sözleri ılginç sözler ünlü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen