peri: cox gozel sozler tsekür

Can Alıcı Sözler ok peri demiş ki:
cox gozel sozler tsekür
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
süper sözler umut sözleri bulgar atasözleri zaman sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hoş Sözler ok Bir gün 'Kendine iyi bak' dersem sakın inanma. Çünkü yalan söylemiş olurum. Çünkü ben daha iyi bakarım sana!
Romantik Sözler ok Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce
Sponsorlu Bağlantılar
her şeye kadir olan yüce allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! hayırlı ve bereketli ramazan bayramları dileğiyle.Her şeye kadir oLan Yüce ALLah, bizLeri, doğru yoLdan ve sevdikLerimizden ayırmasın! HayırLı ve bereketLi Ramazan BayramLarı diLeğiyLe.
unuturum diyorsun, unutabilecek misin? ben senden bir parçayım, söküp atabilecek misin? hadi kopart parmağını, kıyabilecek misin? ben senin koparttığın parmağından akan kan değil, geriye kalan acıyım, dayanabilecek misin?Unuturum diyorsun, unutabilecek misin? Ben senden bir parçayım, söküp atabilecek misin? Hadi kopart parmağını, kıyabilecek misin? Ben senin koparttığın parmağından akan kan değil, geriye kalan acıyım, dayanabilecek misin?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
türk olmak koş abi koş diyen arkadaşına ne oluyor lan? derken, koşmaya devam etmektir.Türk olmak 'koş abi koş' diyen arkadaşına 'ne oluyor lan?' derken, koşmaya devam etmektir.
ınsanların düzenli ilişkisi var. benim düzenli konuştuğum birisi bile yok. benim uykum bile düzenli değil.İnsanların düzenli ilişkisi var. Benim düzenli konuştuğum birisi bile yok. Benim uykum bile düzenli değil.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Araba Yazıları) Azrail: YollaR Uzun INce .... AlTİmda yiNE BMC (Ezici Sözler) Mehmet Ali: bide ben söyliyim sana facebook için güzel bir kapak fotoğrafı yapardım ama senden klozet kapağı bile olmaz... (Sizden Gelenler) Nehir: Korkmayıp zor yolu seçmem kendime güvendiğimden kaynaklıdır (Racon Sözleri) refika: sen delirtmedin beni boşuna vicdan azabı çekme hani kayseriliyim ya anlarsın prdn bi kayseriliyi anlayamazsın (Sitem Sözleri) azre: harika sitem sözleri olmuş. güzel sözleri var
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
anlamlı sözler endonezya atasözleri kötü sözler duygusal sözler
kısa aşk sözleri gürcü atasözleri mektup yazıları deli sözler renkli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen