peri: cox gozel sozler tsekür

Can Alıcı Sözler ok peri demiş ki:
cox gozel sozler tsekür
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
kutlama sözleri serseri sözler hasret sözleri ölümsüz sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Atarlı Sözler ok Kaleyi sattım, filler isyanda, vezir intihar etti. Bu arada atları da serbest bıraktım! Çevremdeki piyonlardan zaten medet ummadım... Şimdi şah olduğunu düşünen varsa buyursun hamle yapsın!
Harika Sözler ok Varlık içinde yokluk dedikleri 'Sen' olmalısın.
Sponsorlu Bağlantılar
bilerek bıraktığın namaza kaza deme..! arabanın önüne atlayana kaza geçirdi değil, intahar etti derler ,unutma..! hayırlı cumalar.Bilerek bıraktığın namaza kaza deme..! Arabanın önüne atlayana 'kaza geçirdi' değil, 'intahar etti' derler ,unutma..! Hayırlı CUMALAR.
biz gözlerimize değil yüreğimize yazarız sevgiliyi. ondandır hasretimiz ve bekleyişimiz.Biz gözlerimize değil yüreğimize yazarız sevgiliyi. Ondandır hasretimiz ve bekleyişimiz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
+anne gidiyorum buralardan, evi terk ediyorum. -hazır çıkıyorken dışarıya, çöpü de götür oğlum.+Anne gidiyorum buralardan, evi terk ediyorum. -Hazır çıkıyorken dışarıya, çöpü de götür oğlum.
kabul edin kızlar; göz kırparak selam veren erkekler çok çekici. :)Kabul edin kızlar; göz kırparak selam veren erkekler çok çekici. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağlatan Sözler) onur: Sevmek insanı mutlumu ediyor acımı çektiriyor belli değil BN soğudum sevmekten bi sevdim vardı hep döneklik yaptı o yüzden kimseye güvenmeyin Allah kadrinizi ne zaman yazdıysa ozamn mutlu olursunuz (Güldüren Sözler) melek: öğrencinin biri dersi kaynatmış fakat ders taşıp ocağı söndürmüş (Güven Sözleri) Fatma YILMAZ: dostIuktada evIiIikte de herşeyden önce güven önemIidir güven oIursa bir yuvanın temeIi sagIam oIur oImazsa temeIi baştan zaten yarım kaIır (Günaydın Mesajları) pakize: tüm bu masajımı okuyan herkese hayırlı sabahlar diliyorum. sizleri çok ama çok seviyorum. (Cuma Mesajları) hsyn: şu zor günlerde hepimizin cuması mübarek olsun.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
akıllı sözler zalim sözler neşeli sözler ezici sözler
polonya atasözleri padişah sözleri koyan laflar latin atasözleri terk etme sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen