peri: cox gozel sozler tsekür

Can Alıcı Sözler ok peri demiş ki:
cox gozel sozler tsekür
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
gurbet sözleri özbek atasözleri dua sözleri afrika atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Yalnızlık Sözleri ok DAYANMAK ZOR YALNIZLIGINA AKSAMLARIN, UNUTMAK MUMKUN DEGIL SENI BIR SARKI GIBI AGIR AGIR ILERLEYEN BU ZAMAN ICINDE, HER AN BIR SARHOSLUKTUR SENSIZLIGIN VERDIGI.
İngiliz Atasözleri ok Her felaket, çaresiyle gelir.
Sponsorlu Bağlantılar
gülüyorum diye mutlu sanıyorlar beni ama kimse kalbimin feryadını duymuyor be anneGülüyorum diye mutlu sanıyorlar beni ama kimse kalbimin feryadını duymuyor be anne...
ışin özü şu ki, gece uyumadan önce düşündüğümüz son insan, bizim için en çok anlam ifade eden insandır.İşin özü şu ki, gece uyumadan önce düşündüğümüz son insan, bizim için en çok anlam ifade eden insandır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
neymiş efendim arkadaş kalmak istiyormuş, ulan zaten benim arkadaşım var, sevgilim yok.Neymiş efendim arkadaş kalmak istiyormuş, ulan zaten benim arkadaşım var, sevgilim yok.
güvendiğim dağlara kar yağarsa zirveye çıkar leğenle kayarım yapacak bir şey yok yani.Güvendiğim dağlara kar yağarsa zirveye çıkar leğenle kayarım... Yapacak bir şey yok yani.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) mustafa: Sizin havanizi attiginiz yerde benim ruzğârim eser... (Ağır Abi Sözleri) rehetsizzz: İnsanlar tasqele olmuş breminn (Kötü Laflar) talha: değmeyen birbirine dönüp bakmam ben. adamsa notunu hayvansa otunu verir giderim (Ağır Abi Sözleri) Amedly21: sokaklarda olmasada lüxs bir yaşam bizdeki qülüşler kimsede yoq paşam (Seni Seviyorum Sözleri) Özkan: Seni seviyorum Ö♡A
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sağlık sözleri renkli sözler yürek yakan sözler kamyon arkası yazıları
yolculuk tatil sözleri başsağlığı mesajları kapak laflar galatasaray sözleri spor sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen