peri: heqiqeten can alici sozler saq olun

Can Alıcı Sözler ok peri demiş ki:
heqiqeten can alici sozler saq olun
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
sağlık sözleri bağışlama sözleri ığneli sözler pişmanlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşk Espirileri ok Neymiş efendim öyle birden sevemezmiş. Vade farksız 12 taksit yapıyoruz, öyle sever misin? :)
Kısa Aşk Sözleri ok Öyle içten ki yüreğimin en derinindeki yerin; çıkarı yok, çıkası yok, çıkarasım yok.
Sponsorlu Bağlantılar
eyy rüzgar, sert esme! özlediklerimin kokusu geliyor yüreğime, gözlerim doluyorEyy rüzgar, sert esme! Özlediklerimin kokusu geliyor yüreğime, gözlerim doluyor...
birisiyle tanışıyorsun, hoşlanıyorsun, hep onunla konuşmak istiyorsun, onunla konuşurken salak gibi sırıtıyorsun, bir mesajıyla çığlıklar atıyorsun, cevap verirken defalarca kez düşünüyorsun, tanımaya başlıyorsun, sevmeye başlıyorsun, yakınlaşıyorsunuz ve sonra onunda diğerleri gibi gideceğini hatırlıyorsun. hevesin kaçıyor.Birisiyle tanışıyorsun, hoşlanıyorsun, hep onunla konuşmak istiyorsun, onunla konuşurken salak gibi sırıtıyorsun, bir mesajıyla çığlıklar atıyorsun, cevap verirken defalarca kez düşünüyorsun, tanımaya başlıyorsun, sevmeye başlıyorsun, yakınlaşıyorsunuz ve sonra onunda diğerleri gibi gideceğini hatırlıyorsun. Hevesin kaçıyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben çok yakışıklı biri olsaydım kızları çok kötü üzerdim. ama malesef yakışıklı olmadığım için kızlar beni üzüyor.Ben çok yakışıklı biri olsaydım kızları çok kötü üzerdim. Ama malesef yakışıklı olmadığım için kızlar beni üzüyor.
en sevdiğim arkadaş tipi: aradığında şak diye ulaşılan, her an yapılan anlık plana ayak uydurabilen hazırlanıp çıkıyorum diyen arkadaş tipi.En sevdiğim arkadaş tipi: aradığında şak diye ulaşılan, her an yapılan anlık plana ayak uydurabilen hazırlanıp çıkıyorum diyen arkadaş tipi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) A.d: Gözlerim Yollarda Seni Arar Oldu Allahtanki Muebbet Vermediler Bundan sonra adımlarına dikkat et kendini düşünmüyosan beni düşün be (Atarlı Sözler) Merve: Benim gözlerim aslinda kahverengi gunes bakinca ela sana bakinca fena (Oturtan Sözler) Gülfidan: Evet haklısın zeka fışkırıyor o yüzden hiç kalmamış ;) (Sizden Gelenler) Yiğit Metin Sevindik: Kimsecikler bilmez ama , sevdalandım dediğim gün , şair oldum ben. (Ağır Sözlü Sözler) Gamze: Ağır sözler çok güzel
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
tebrik sözleri şizofrenik sözler asker sözleri polis sözleri
ıçten sözler baba sözler ölümsüz sözler latin atasözleri dokunaklı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen