peri: heqiqeten can alici sozler saq olun

Can Alıcı Sözler ok peri demiş ki:
heqiqeten can alici sozler saq olun
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
rus atasözleri ülkücü sözleri anneler günü mesajları anlamsız sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Duyulmamış Sözler ok Çok aşkım var sende bekleyen. 'Hüzün' düşüyor iskeleden doğuda akşam. Ömrümü toparlasam bir 'vuslat' etmiyor. Hangi aşığa sorsam cevabi hazan. Leyla 'ihanet' diyor, Mecnun imtihan.
Atarlı Sözler ok Tabi ki benden başkasının olabilirsin. Mesela kara toprağın!
Sponsorlu Bağlantılar
herkes bir şeyler koparıyor, kimisi gelirken, kimisi giderken.Herkes bir şeyler koparıyor, kimisi gelirken, kimisi giderken.
o canımı yakmayı çok severdi, ben ise canım yana yana onu sevmeyi.O canımı yakmayı çok severdi, ben ise canım yana yana onu sevmeyi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
otobüste açık cam varsa soğuktan donsam bile kapatmaya yeltenmem. kapatamaz da rezil olursam diye düşünür, efendi gibi üşümeye devam ederim.Otobüste açık cam varsa soğuktan donsam bile kapatmaya yeltenmem. Kapatamaz da rezil olursam diye düşünür, efendi gibi üşümeye devam ederim.
ne demek çok kabasın? benim dedem köyde ilk pardon diyen insan.Ne demek çok kabasın? Benim dedem köyde ilk 'Pardon' diyen insan.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kısa Aşk Sözleri) boncuk: uzatmaya gerek yok sen olmayınca yapamıyorum (Dokunaklı Sözler) Nursel: Ve giderken son sözü elveda oldu, benim son sözüm gözyaşlarım oldu:(((( (Ağlatan Sözler) ali: ALLah NASİP ETMEYECEGİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZMIş (Günaydın Mesajları) uykusuz böcü: Sabah erkenden uyanan insana sorulacak en saçma bi soru varsa o da "Uykunu aldın mı?" sorusudur. Hee aldı stokladı bile, 1 hafta yeter. (Sizden Gelenler) Kader: Gözyaşı ile bitecek kadar karamsar sevmedim seni, ben seni umutlarıma katıp hayaller kurarak sevdim...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
günaydın mesajları anlamlı sözler ıtalyan atasözleri duygusal sözler
polonya atasözleri fenerbahçe sözleri duygulu sözler koyan sözler racon sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen