peri: heqiqeten can alici sozler saq olun

Can Alıcı Sözler ok peri demiş ki:
heqiqeten can alici sozler saq olun
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
sms mesajları şirin sözler geyik laflar arap atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Efkarlı Sözler ok Geride de bırakamıyorsun, geleceğinde de göremiyorsun bazen.
Galatasaray Sözleri ok Sana Ne Söylesem Az Aslanım Seni Sevdik Bu Alemde Manitalarımızı Bıraktık Evlerde Seninle Çıktık Tiribunlere Sensiz geçmez Bir Anim biLe Cim Cim Cim Bom Bom Bom CimBomBoOm
Sponsorlu Bağlantılar
herkes, giden sevgilinin ardından yanıldığım derken, ben hep sana yandığımsın diye seslendim. sen de biliyorsun ki bu yüreği taşıyan, yaktığından çok yandı.Herkes, giden sevgilinin ardından 'Yanıldığım' derken, ben hep sana 'Yandığımsın' diye seslendim. Sen de biliyorsun ki bu yüreği taşıyan, yaktığından çok yandı.
peltekleşti sevgiler; seni yerine , teni sever oldular.Peltekleşti Sevgiler; 'Seni' yerine , 'Teni' sever oldular.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün sevgilimle kankamı öpüşürken yakaladım 1 nisaaan diye bağırdılar ilk başta gülüp geçtim sonra hatırladımki bugün 4 nisan.Bugün sevgilimle kankamı öpüşürken yakaladım 1 Nisaaan diye bağırdılar ilk başta gülüp geçtim sonra hatırladımki bugün 4 nisan.
kız belediye plajına, instagram da efekti vere vere miami sahiline dönüştürmüş.Kız belediye plajına, instagram da efekti vere vere miami sahiline dönüştürmüş.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) uğur koyuncu: çok beğeniyorum bu sayfayı. her zaman komik ve yeni güzel sözler ekleniyor. (Ağlatan Sözler) Tugba Lina: Zordur.. bi zamanlar herseyin olani bugun hicbirseyin olarak gormek... - Tugba Lina (Yürek Yakan Sözler) ilkut: Beni özetleyen en güzel yazilar ellerinize yureginize saglik (Umursamaz Sözler) Dila: Umrumun kulakları tıkalı. (Ağır Abi Sözleri) dilek: ÇOK BEĞENDİMMM kimseye kendini zorla sevdiremessin...gitmem gerekiyorsa arkama bile bakmam giderim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mutsuzluk sözleri ılginç sözler kardeşlik sözleri janjanlı sözler
süslü sözler amerikan atasözleri büyüleyici sözler ışçi bayramı mesajları laf sokucu sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen