SANE NE: GÜZEL BİŞİ PAYLASŞIN

Düşündüren Sözler ok SANE NE demiş ki:
GÜZEL BİŞİ PAYLASŞIN
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
çekici sözler korkunç sözler ıltifat sözleri terk etme sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hatıra Sözleri ok Gurbette Olsamda kalbim Seninle Yalnız Kalsamda Hatıraların benimle.
Harika Sözler ok İki şey mühimdir; Bir, okyanus kadar bol haysiyet. İki, kale gibi dimdik şahsiyet.
Sponsorlu Bağlantılar
bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın, susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler.Bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın, Susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler.
bana kimse sen gibi baktı mı bilemem ama, ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.Bana kimse sen gibi baktı mı bilemem ama, ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kulağımda kulaklık var, dürtüp müzik mi dinliyorsun diyor. yok kuleden iniş izni bekliyorum.Kulağımda kulaklık var, dürtüp müzik mi dinliyorsun diyor. Yok kuleden iniş izni bekliyorum.
bazı kızlar hapsururken pikachu diye ses mi cıkarıyo, yoksa ben pokemon etkisinden kurtulamadım mı hala =)Bazı kızlar hapsururken pikachu diye ses mi cıkarıyo, yoksa ben pokemon etkisinden kurtulamadım mı hala =)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) AYŞE: BENİMSEN DEĞERİMİ DEĞİL SEN HADDİNİ BİL (Azeri Sevgi Sözleri) ayse: sevmek her kese nesib olur ama sevilmek yox (Mafya Sözleri) 06tutti: Şimdi Sana Seni Seviyorum Desem , Atan Bir Kalbin Yerine Kalkan Bir Götün Olacak O Yüzden Gerek Yokk BöyLe İyiyiz (Sizden Gelenler) Busra: Biz alıştik gidene yol vermeye arkazindan yapistir diyip kahkalarla gulmeye (Ağlatan Sözler) brtcn ask: Birgün sebepsiz yerde aklina geleyim güümse falan ama elinden bişey gelmesin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
fransızca aşk sözleri hüzünlü sözler dostluk sözleri kızılderili atasözleri
sempatik sözler sms mesajları küsme sözleri zaman sözleri komik sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen