SANE NE: GÜZEL BİŞİ PAYLASŞIN

Düşündüren Sözler ok SANE NE demiş ki:
GÜZEL BİŞİ PAYLASŞIN
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
ürkütücü sözler özgürlük sözleri ıngilizce sözler cezaevi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kıl Sözler ok Koçum fazla Ses Çıkarma rahatsız Oluyorum.
Seni Seviyorum Sözleri ok Allah izin verirse eğer, uyanabildiğim her gün seni seviyor olacağım.
Sponsorlu Bağlantılar
dün bir kediye sırf senin gibi bakıyor diye süt verdim.. tırmaladı beni nankör! meğer huylarınızda benziyormuş!Dün Bir Kediye Sırf Senin Gibi Bakıyor Diye Süt Verdim.. Tırmaladı Beni Nankör! Meğer Huylarınızda Benziyormuş!
gecelerin kör karanlığına ışığımdın sen. denizlerde yön bulduran yıldızımdın sen. çöllerde serabım, kızgın kumlarda vahamdın sen. kör kuyularda yusuf ben oldum, mısırda züleyham dın sen.Gecelerin kör karanlığına ışığımdın sen. Denizlerde yön bulduran yıldızımdın sen. Çöllerde serabım, kızgın kumlarda vahamdın sen. Kör kuyularda Yusuf ben oldum, Mısırda Züleyha'm dın sen.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
10 cm topukluyla koşabilen bir varlığa, sen neyin imkansızlığından bahsediyosun. (:10 cm topukluyla koşabilen bir varlığa, sen neyin imkansızlığından bahsediyosun. (:
selam ben 10 tl yerine indirim yapılıp 9,90na satılan üründeki istenmeyen para üstü olan 10 kuruş. taliplerimi bekliyorum istemeye gelin.Selam ben 10 TL yerine indirim yapılıp 9,90'na satılan üründeki istenmeyen para üstü olan 10 kuruş. Taliplerimi bekliyorum istemeye gelin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) Ahmet: Herkez benim baka bildgime baka bilir ama hic kimse benim gordugumu goremez! (Serseri Sözler) by kalpsiz: Çok güzel söz (Özgürlük Sözleri) melek: süperrrrrrrrrrrrr (Rap Sözleri) Küfürbaz Gizemli rapçi: Kimse Kimseyi Dost gibi Görmeyecek Günün Birinde (Resimli Komik Sözler) kacak: Cok komik ya .süper:)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
bağışlama sözleri mani sözleri aldatma sözleri kıymetli sözler
araba yazıları efkarlı sözler geçmiş olsun mesajları sevgiliye uyku mesajları minibüs sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen