SANE NE: GÜZEL BİŞİ PAYLASŞIN

Düşündüren Sözler ok SANE NE demiş ki:
GÜZEL BİŞİ PAYLASŞIN
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
erkekler ıçin sözler serseri sözler sağlık sözleri dünya ıle ılgili sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Rap Sözleri ok Rapin Çocukları Gece Yolcuları Akşam Savaşçıları Sözlerin Ustaları işte o Bizis Rap'in Ustaları!
Baba Sözler ok KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!
Sponsorlu Bağlantılar
ve sen güzel çocuk, bir gülüşünle geçmişimdeki bütün üzüntüleri bitirdin.Ve sen güzel çocuk, bir gülüşünle geçmişimdeki bütün üzüntüleri bitirdin.
o yokken hayır sevmiyorum, unuttum! deyip, onu görünce elin ayağın birbirine dolanıyorsa; aşıksın işte.O yokken 'hayır sevmiyorum, unuttum!' deyip, Onu görünce elin ayağın birbirine dolanıyorsa; aşıksın işte.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sabahları nasıl bu kadar enerjik oluyorsunuz, benim öğle yemeğine kadar beynim çalışmıyor.Sabahları nasıl bu kadar enerjik oluyorsunuz, benim öğle yemeğine kadar beynim çalışmıyor.
+bana bakıp saatlerce öyle kalabilir misin? -niye, sen matematik testi misin?+Bana bakıp saatlerce öyle kalabilir misin? -Niye, sen matematik testi misin?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kıl Sözler) Aysenim: Harika olmuş. Hem guldum hem beğendim. Hiçbir şey boşyere olmuyor. (Neşeli Sözler) sülbiye: İnsan sevdiğinin arkasından yol almalı (Ağır Abi Sözleri) Hamiyet: Varsa hatam söyleyin tekrarlıyam (Umursamaz Sözler) yorgun: Topla topla bes para etmezsin... (Laf Sokucu Sözler) yagmur: iyimiş bu laf sokucu sözler ;)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
bomba sözler özlem sözleri laf sokan sözler ıran atasözleri
etkileyici sözler nasihat sözleri doğru sözler kral sözler kamyon arkası yazıları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen