Yağızhan altıparmak: At izi it izi nerde bunun ikizi

Enteresan Sözler ok Yağızhan altıparmak demiş ki:
At izi it izi nerde bunun ikizi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Enteresan Sözler tıkla!
aile ıçin sözler ıyi şanslar mesajları acımasız sözler sensizlik sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kıskançlık Sözleri ok Sevdiği kadar sevilen insan, seni ne kadar kıskanıyorum bir bilsen.
Emo Sözleri ok hayranım kasına gösüne MASALLAHH
Sponsorlu Bağlantılar
öyle yorgun ki hislerim. artık sana karşı bir şey hissetmeye bile dermanı yok.Öyle yorgun ki hislerim. Artık sana karşı bir şey hissetmeye bile dermanı yok.
o giderken bir yara bırakır. sonrakiler de o yarayı tatlı tatlı kaşır, önce acır, sonra yanar sonra kaldığı yerden kanar.O giderken bir yara bırakır. Sonrakiler de o yarayı tatlı tatlı kaşır, önce acır, sonra yanar sonra kaldığı yerden kanar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
elma=vitamin , vitamin=güç , güç=başarı , başarı=para , para=sevgili , sevgili=stres , stres=kanser , kanser=ölüm. elma isteyen ?:)Elma=Vitamin , Vitamin=Güç , Güç=Başarı , Başarı=Para , Para=Sevgili , Sevgili=Stres , Stres=Kanser , Kanser=Ölüm. Elma isteyen ?:)
bazen kendimi; çayın yanındaki, yanlışlıkla çaya bulanan küp şekerler kadar gereksiz hissediyorum.Bazen kendimi; çayın yanındaki, yanlışlıkla çaya bulanan küp şekerler kadar gereksiz hissediyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) ceren: Ben içimden geldigi gibi davranıyorum sen ise işine geldigi gibi (Ağlatan Sözler) Sevdam sizim: Yasamin tek gercegi aci cekmektir sevipte sevilmemektir yani kisacasi yasayipta ölmektir bence (Anlamlı Sözler) gunel: eskimis sanki bu sozler artik. (Kırgınlık Sözleri) çirkin: Kırıldiğınızda en guzel cevap susmaktir.. (Sizden Gelenler) Gshakankale: Biri benim hayatımı kentsel dönüşüme sokabilir mi..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kamyon arkası yazıları racon sözleri hollanda atasözleri tasavvufi sözler
hiphop sözleri azerice aşk sözleri efsane sözler geyik laflar orijinal sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen