Yağızhan altıparmak: At izi it izi nerde bunun ikizi

Enteresan Sözler ok Yağızhan altıparmak demiş ki:
At izi it izi nerde bunun ikizi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Enteresan Sözler tıkla!
ıtalyanca aşk sözleri kırgınlık sözleri üzüntülü sözler laf sokucu sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Mevlana Sözleri ok Yazı yazılırken eli görmeyen kişi, yazı kalemin oynamasıyla yazılıyor sanır.
Sevgililer Günü Mesajları ok Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi? Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle?
Sponsorlu Bağlantılar
ben küsmem, bağırmam, çağırmam sadece bir daha da eskisi gibi olmamayı tercih ederim.Ben küsmem, bağırmam, çağırmam sadece bir daha da eskisi gibi olmamayı tercih ederim.
ben şimdi size ıslanan yastığın diğer yüzünü çevirip uyumayı nasıl anlatayım.Ben şimdi size ıslanan yastığın diğer yüzünü çevirip uyumayı nasıl anlatayım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
8 yaşındaki çocuk kaybetmekten korkuyorum yazmış. sünnet olacak herhalde.8 yaşındaki çocuk 'kaybetmekten korkuyorum' yazmış. Sünnet olacak herhalde.
15 dakika aralıksız ders çalışmam kendimi dünyanın en sorumlu, azimli öğrencisiymiş gibi hissetmem için yeterli hatta fazla bile.15 dakika aralıksız ders çalışmam kendimi dünyanın en sorumlu, azimli öğrencisiymiş gibi hissetmem için yeterli hatta fazla bile.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kamyon Arkası Sözleri) Ömer: Kısa kess :) (Efkarlı Sözler) tamburcu: Derdinden anlamayan insanlar sadece akıl verir ve boş konuşur. Derdini anlayan insan ise susar. Susan insanları seviyorum. (Özür Mesajları) nisan: aynen (Dertli Sözler) Asil: Süküt bürünmüşse dillere yara derindir.Yara derinse Allah kerimdir.. (Can Yakan Sözler) özlem davşan: Canı yanan insan duşunmeden tepki verebiIir çok ta kırıcı oIabiIir artık üzen nasıI üzdüyse sonucunada katIanabiImeIi
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sabır sözleri spor sözleri davetiye sözleri aşk espirileri
aile ıçin sözler babalar günü mesajları orijinal sözler bilinmeyen sözler cezaevi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen