Yağızhan altıparmak: At izi it izi nerde bunun ikizi

Enteresan Sözler ok Yağızhan altıparmak demiş ki:
At izi it izi nerde bunun ikizi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Enteresan Sözler tıkla!
ışçi bayramı mesajları üzüntülü sözler ezici sözler aşk acısı sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Küçük Sözler ok Gel demiyorum, ama bekliyorum.
Sitem Sözleri ok Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.
Sponsorlu Bağlantılar
bir gün ağırlık çökerse üzerine, o benim vebalimdir bunu sakın unutma!Bir gün ağırlık çökerse üzerine, o benim vebalimdir bunu sakın unutma!
dışarıda yolunu kaybeden değil; yüreğimdeki yerini kaybeden sevgili utansın!Dışarıda yolunu kaybeden değil; Yüreğimdeki yerini kaybeden sevgili utansın!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kokuyor mu diye kontrol etmek için ayağını burnuna kadar sokan milletten, uluslararası bir jimnastikçinin çıkmamış çok üzücü.Kokuyor mu diye kontrol etmek için ayağını burnuna kadar sokan milletten, uluslararası bir jimnastikçinin çıkmamış çok üzücü.
kocasıyla ağız kavgası yapan kadın şöyle bağırıyordu: -unutma ki, bu eve eşyaları, çamaşırları, mutfak takımlarını, her şeyi getiren benim. ben gelmeden önce senin neyin vardı ki? adam içini çekti. -huzurum vardı! dedi.Kocasıyla ağız kavgası yapan kadın şöyle bağırıyordu: -Unutma ki, bu eve eşyaları, çamaşırları, mutfak takımlarını, her şeyi getiren benim. Ben gelmeden önce senin neyin vardı ki? Adam içini çekti. -Huzurum vardı! dedi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Manalı Sözler) lara: tşk cook duylandim cok guzel (Baba Sözler) HÜSEYİN KURT: Bana DARBE atanı...Ben HARBE sokarım AGA...! (Sizden Gelenler) necati: benim çok sevilmeye değil hep sevilmeye ihtiyacım var (Sizden Gelenler) ZeHrAgÜl MERCAN: Düşünceler güçle,top ve tüfekle yok edilemez (Cezaevi Sözleri) ebru: Benim kocamda cezaevinde onu cok ama cok seviyorum hayatimin anlami bu sehirde sensiz nefes alamiyorum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
emo sözleri babalar günü mesajları dokunaklı sözler süper sözler
romantik sözler ramazan bayramı mesajları kaliteli sözler çılgın sözler yeni yıl mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen