Zuhal: Cesaretimi kırdılar. Hayallerimi parçaladılar. Duygularıma neler yapmadılar. Yoruldum, çok yoruldum

Dertli Sözler ok Zuhal demiş ki:
Cesaretimi kırdılar. Hayallerimi parçaladılar. Duygularıma neler yapmadılar. Yoruldum, çok yoruldum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
kandil mesajları mevlid kandili mesajları özlü sözler makara sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Tebrik Sözleri ok unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. mutlu bir yasam dileğiyle.
Düşündüren Sözler ok Sadece erdemli olan bireyler daha iyi, daha güzel ve daha adil bir toplum oluşturabilirler.
Sponsorlu Bağlantılar
yüreğini; el ele, kol kola gezmeyi isteyene değil. alnından öpüp, hoşgeldin rabbimin emaneti, hoşgeldin helalim diyene ver.Yüreğini; el ele, kol kola gezmeyi isteyene değil. Alnından öpüp, hoşgeldin Rabbim'in emaneti, hoşgeldin helalim diyene ver.
gönlü geniş insanları seviyorum. vefakar insanları, kusur kapatanları, açık aramayanları, kendi gibi davrananları, başkası olmayanları seviyorum.Gönlü geniş insanları seviyorum. Vefakar insanları, kusur kapatanları, açık aramayanları, kendi gibi davrananları, başkası olmayanları seviyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
arkadaşım annesinin ameliyatı için dün benden 3000 lira aldı. bugün bodrumda köpük partisinde snap atmış, ameliyat iyi geçti herhalde.Arkadaşım annesinin ameliyatı için dün benden 3000 lira aldı. Bugün Bodrum'da köpük partisinde snap atmış, ameliyat iyi geçti herhalde.
ınsanların foto cektirirken beni güzel cekin demelerini anlayamıyorum, makina lan bu estetik cerrah değil :dİnsanların foto cektirirken 'beni güzel cekin' demelerini anlayamıyorum, makina lan bu estetik cerrah değil :D
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Küsme Sözleri) kotuluk: Bazen küstugun insanla barismamalisin hemde seni bırak gittiğin zaman çünkü bilki o insan gerçekte seni sevmiyomuş (Sizden Gelenler) REMZİYE DİDEM DOST: İNSANLAR BİLDİKLERİ İÇİN KONUSAYDI ÇOK BÜYÜK SESİZLİK OLURDU (Başarı Sözleri) SeZgiN: çok etkileyici buluyorum başarı sözlerini (Ölüm Sözleri) Akem: olumun bizi hara gozleyeceyi deqiq deyl en yaxwisi biz onu her yerde gozleyek (Araba Yazıları) BitlsiLii: Once kendini geliştir sonra beni eleştir
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
koyan laflar sevgi sözleri sert sözler fenerbahçe sözleri
gıcık sözler seni seviyorum sözleri şirin sözler manyak sözler ölümsüz sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen