MELİS: yaa kardeşime söz yazıcam kardeş sözleri yokk Admin: Kardeş Sözleri sitemizde mevcuttur. Aradığınız herhangi bir söz için sol taraftaki arama motorunu kullanabilirsiniz.

Erkekler İçin Sözler ok MELİS demiş ki:
yaa kardeşime söz yazıcam kardeş sözleri yokk

Admin: Kardeş Sözleri sitemizde mevcuttur. Aradığınız herhangi bir söz için sol taraftaki arama motorunu kullanabilirsiniz.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Erkekler İçin Sözler tıkla!
baba sözler mevlid kandili mesajları almanca aşk sözleri üzücü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Manalı Sözler ok Aşk mesafe yüzünden ölmez, şüphe yüzünden ölür.
Türk Atasözleri ok Görünen dağın ardı yakındır.
Sponsorlu Bağlantılar
bazı insanların değeri hiç eksilmeyecek ve biz o insanların gözünde asla hak ettiğimiz değeri bulamayacağız.Bazı insanların değeri hiç eksilmeyecek ve biz o insanların gözünde asla hak ettiğimiz değeri bulamayacağız.
uzakta bir şehirdeyim. yüreğimi sana bıraktım. uzakta bir sevdadayım. umutlarımı sana bıraktım. yalnızlığı alıp koynuma. gülüşlerimi sana bıraktım. sebebim sensin unutma. ben aklımı sende bıraktım.Uzakta bir şehirdeyim. Yüreğimi sana bıraktım. Uzakta bir sevdadayım. Umutlarımı sana bıraktım. Yalnızlığı alıp koynuma. Gülüşlerimi sana bıraktım. Sebebim sensin unutma. Ben aklımı sende bıraktım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
monitörümde oturma eylemi yapan sivrisineğin eylemi kanlı bitti.Monitörümde oturma eylemi yapan sivrisineğin eylemi kanlı bitti.
ve şeytan dedi ki alfabeyi matematiğe sokun.Ve şeytan dedi ki alfabeyi matematiğe sokun.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sevgiliye Güzel Sözler) İZZETTİN ŞAHİN: BunDan SonRa Aşk diye Bişey Yok VarSada ÜsTü TaRihli Ve Son KullaN ma TaRide Bugün (Seni Seviyorum Sözleri) AlYas: duyanlara duymayanlara soranlara sormayanlara ben onu seviyorum hayatimin tek anlami seni seviyorum seni cok seviyorum hemde cok. A~Y (Üzüntülü Sözler) ozlem: Yinede herseye ragmen SEVMEKTEN VAZ GEÇMİYORUZ bosu boşuna mutlulugu ariyoriz kim bilir belkide buluruz birgün (Küsme Sözleri) zehra: ne kadar uzakta olursan ol bu küskülükler bitmeyecek (Laf Sokan Sözler) artık korkmuyorum....: Artık hic kimseden hic birseyden korkmuyorum cunku ne zaman hayal kursam hep suya dusuyor duse duse o da alıstı artık yuzmeyi de biliyoooooo
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
asker sözleri araba yazıları enteresan sözler kadir gecesi sözleri
arap atasözleri mektup yazıları ıyi geceler mesajları farklı sözler cezaevi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen