MELİS: yaa kardeşime söz yazıcam kardeş sözleri yokk Admin: Kardeş Sözleri sitemizde mevcuttur. Aradığınız herhangi bir söz için sol taraftaki arama motorunu kullanabilirsiniz.

Erkekler İçin Sözler ok MELİS demiş ki:
yaa kardeşime söz yazıcam kardeş sözleri yokk

Admin: Kardeş Sözleri sitemizde mevcuttur. Aradığınız herhangi bir söz için sol taraftaki arama motorunu kullanabilirsiniz.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Erkekler İçin Sözler tıkla!
dünya ıle ılgili sözler ayrılık sözleri komik sözler çılgın sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Güldüren Sözler ok Sana Gülüm Diyemem Mutlaka Dikenini Biryerime Batırırsın
Çılgın Sözler ok Herkes intikam alır ama, affetmeyi beceremez!
Sponsorlu Bağlantılar
oysa ne güzel hayallerimiz vardı hiç unutmam; yolun sonuna kadar birlikte koşacaktık.Oysa ne güzel hayallerimiz vardı... Hiç unutmam; Yolun sonuna kadar birlikte koşacaktık.
boşuna yağıyorsun be yağmur! onunla birlikte ıslanamayacağız kiBoşuna yağıyorsun be yağmur! Onunla birlikte ıslanamayacağız ki...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
telefondan facebooka girip diskoda arkadaşlarla kopmak yazan ergen, kız kardeşinden gelen çık artık şu tuvaletten yorumuyla krize girdi.Telefondan facebook'a girip 'Diskoda arkadaşlarla kopmak' yazan ergen, kız kardeşinden gelen 'çık artık şu tuvaletten' yorumuyla krize girdi.
-doktor bey kolumu şöyle yapınca ağrıyor. +yapma o zaman.-Doktor Bey kolumu şöyle yapınca ağrıyor. +Yapma o zaman.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Mevlana Sözleri) Azeri: movlana Seni Cox Sevirem. Allah Seni Rahmet Etsin (İhanet Sözleri) yusuf can: kahpesi lider kurnazi milyarder bizim gibiler hep bu cadele eder sana diyecem sudur kucugum bu hayat senide siler (Geyik Laflar) kazım ank.: Bénimle çıkarmışın ? + hayır - benimle çıkarmışın ? + mobilsin herhalde iki kere yazmışsın - yoo ben yüzsüzüm :DDD (Ağlatan Sözler) zuhal: Gidecek yer her zaman bulunur Onemli olan omurluk kalacak yuregi bulmak (Hüzünlü Sözler) aydan gürbüz: Gitseler, Hiç Özlemeyeceğimiz Insanlar Var. Birde Gelmeseler Bile, Beklemekten Vazgeçemediklerimiz.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıçten sözler bayram mesajları terk etme sözleri elveda sözleri
komik sözler alman atasözleri kandil mesajları ülkücü sözleri harika sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen