MELİS: yaa kardeşime söz yazıcam kardeş sözleri yokk Admin: Kardeş Sözleri sitemizde mevcuttur. Aradığınız herhangi bir söz için sol taraftaki arama motorunu kullanabilirsiniz.

Erkekler İçin Sözler ok MELİS demiş ki:
yaa kardeşime söz yazıcam kardeş sözleri yokk

Admin: Kardeş Sözleri sitemizde mevcuttur. Aradığınız herhangi bir söz için sol taraftaki arama motorunu kullanabilirsiniz.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Erkekler İçin Sözler tıkla!
dürüstlük sözleri ıspanyolca atasözleri 19 mayıs sözleri hint atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşk Sözleri ok Korkuyorum sana sormaya 'beni seviyor musun?' diye Ya düşünürsen bir kaç saniye?
Yolculuk Tatil Sözleri ok YOLCULUK NEREYE OLURSA OLSUN, DONUSUN BiZiM EVE OLSUN!:) KENDiNE DiKKAT ET, iNiNCE MUTLAKA HABER VER. iYi YOLCULUKLAR.
Sponsorlu Bağlantılar
ben hiç kimseyi ne incittim, ne aldattım, ne de terk ettim. ben sadece varlığımın değerini bilmeyenlere yokluğumu hediye ettim.Ben hiç kimseyi ne incittim, ne aldattım, ne de terk ettim. Ben sadece varlığımın değerini bilmeyenlere yokluğumu hediye ettim.
gözlerinin içine bakarken gülen adam, seni seviyorum demese de olur.Gözlerinin içine bakarken gülen adam, seni seviyorum demese de olur.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
otobüste oturduğum koltuğa çok güneş vuruyor diye ablanın tekine yer verdim, teşekkür etti. az sonra alev alacak haberi yok.Otobüste oturduğum koltuğa çok güneş vuruyor diye ablanın tekine yer verdim, teşekkür etti. Az sonra alev alacak haberi yok.
deniz anasının görevi denizi temizlemekmiş. ana işte. karada da aynı denizde de :)Deniz anasının görevi denizi temizlemekmiş. Ana işte. Karada da aynı denizde de :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Güldüren Sözler) irem: telefonumun şarjı %1 olduğunda prize koşarken kendimi ,yaralıyı içeriye yetiştirmeye çalışan hemşire gibi hissediyorum (Kızgınlık Sözleri) goksu: cokkk guzel olmuş elimize sağlık (Laf Sokucu Sözler) dilek: Adiliğine boncuk takta nazar değmesin (Ezici Sözler) BAKİCAN: BU DEVİRDE DEVEYİ DİKENİ İNSANI EZEN GEREK (Laf Sokucu Sözler) ersin: bizim adımız ezanla başlar saliyle biter isteyene degil alayına gider kimine gore yanlız kimine gor kralız ama rahat olsun adamına gore adamız
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
çapkınlık sözleri özgürlük sözleri sağlık sözleri akıllı sözler
farklı sözler ıtalyanca aşk sözleri güldüren sözler karizma sözler deli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen