MELİS: yaa kardeşime söz yazıcam kardeş sözleri yokk Admin: Kardeş Sözleri sitemizde mevcuttur. Aradığınız herhangi bir söz için sol taraftaki arama motorunu kullanabilirsiniz.

Erkekler İçin Sözler ok MELİS demiş ki:
yaa kardeşime söz yazıcam kardeş sözleri yokk

Admin: Kardeş Sözleri sitemizde mevcuttur. Aradığınız herhangi bir söz için sol taraftaki arama motorunu kullanabilirsiniz.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Erkekler İçin Sözler tıkla!
anlamlı sözler atarlı sözler tasavvufi sözler hayat sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Umut Sözleri ok Yakılan sigarayı değilde, yıkılan umutları görsen intihar edersin.
Kızılderili Atasözleri ok Kendinde eksik olanı başkasında gördüğünde insan hayran olur, çakallarsa ulur.
Sponsorlu Bağlantılar
ya kal, ya da git.. ama sakın bekle gelirim deme..çünkü ben, şimdiye kadar giden birinin geri geldiğini hiç görmedim..Ya kal, ya da git.. Ama sakın 'bekle gelirim' deme..Çünkü ben, şimdiye kadar giden birinin geri geldiğini hiç görmedim..
çok uzaktasın beni duymazsın. unuttun belki de hatırlamazsın. hani derdin ya sen bitanemsin. bitanen burada sen neredesin?Çok uzaktasın beni duymazsın. Unuttun belki de hatırlamazsın. Hani derdin ya sen bitanemsin. Bitanen burada sen neredesin?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
küçükken eşek şakalarını eşeklerin yaptığını zannederdim, büyüdüm;  doğruymuş Küçükken eşek şakalarını eşeklerin yaptığını zannederdim, büyüdüm; ' Doğruymuş '
mekana gidince arabayı valeye verdik, radyo kanallarını değiştirmiş, koltuğu öne çekmiş, aynanın ayarını bozmuş. lpgde taktırsaydın.Mekana gidince arabayı valeye verdik, radyo kanallarını değiştirmiş, koltuğu öne çekmiş, aynanın ayarını bozmuş. LPG'de taktırsaydın.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) mehmet: Sen benimle cikmis zanneder ken hayat zaten ayiriyor du bizi... (Cuma Mesajları) Giresun,lu: Arkadaşlar herkesin mübarek cuma namazını en içten dileklerimle tebrik eder hayırlara vesile olmasını Cenabı haktan niyaz ederim. (Sert Sözler) orhan: BEN SUSARIM SUSARIM AMA ZAMANI GELİNCE LAFIMI SOKARIM (Korkunç Sözler) Güneş: Şu anda cenehennemdeyim kalbini arıyorum (Laf Sokucu Sözler) gamze: gerçekler bunlar muhteşem
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kıymetli sözler doğum günü mesajları sms mesajları laf sokan sözler
anlamsız sözler ramazan bayramı mesajları kaliteli sözler kibar sözler geyik laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen