AYŞŞEGÜL: AYY ÇOK KOMİKK

Çapkınlık Sözleri ok AYŞŞEGÜL demiş ki:
AYY ÇOK KOMİKK
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çapkınlık Sözleri tıkla!
hasret sözleri eski sözler sevgiliye güzel sözler avustralya atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hasret Sözleri ok seni hatırlarım güz yağmurlarında hoyrat türkümsün yankılanan dağlarda birden yokluğun gelir aklıma seni sensiz yaşarım dökülen yapraklarda.
Harika Sözler ok Harikalar içindeki En Harika Sevgiyi Kalbine SUnuyorum Aşkım
Sponsorlu Bağlantılar
ıyi olduğu için kaybeden, kötü olmayı da beceremeyen biriyim.İyi olduğu için kaybeden, kötü olmayı da beceremeyen biriyim.
gülme bana öyle sever gibi, inanırım yine yalanlarınaGülme bana öyle sever gibi, inanırım yine yalanlarına...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
vasiyetimdir, ben ölürsem kefeni falan boş verin. beni direk yangın tüpüyle beraber gömün, çok lazım olacak.Vasiyetimdir, ben ölürsem kefeni falan boş verin. Beni direk yangın tüpüyle beraber gömün, çok lazım olacak.
ıki gündür mutfakta gezen bi sinek var, bi kere bile gelip orama burama konmadı veya vızıltısıyla rahatsız etmedi. helal olsun, ekmeğinin peşinde koşan delikanlı sineklerdenmiş.İki gündür mutfakta gezen bi sinek var, bi kere bile gelip orama burama konmadı veya vızıltısıyla rahatsız etmedi. Helal olsun, ekmeğinin peşinde koşan delikanlı sineklerdenmiş.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İhanet Sözleri) nursema: çoğu insanın içinde bulunan ihanet duygusundan ötürü kapım herkese kapalı! (Sizden Gelenler) mehtapp: Karakter itibar gerektirir dibi delik çuvala kimse kum dolduramazz ;) (Duygusal Sözler) ismail: AsIında verdiğin emeğe agIarsin ona değiI bunun için miydi bunca emek! (Dostluk Sözleri) SpaceGirls: Uzun zamandır telefonum çalmadığına göre, - Dostlarımın keyfi yerinde (Candan Sözler) Sedat Kaya: Abi çok iyi ya :D
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
laf sokan sözler emo sözleri aşık edici sözler öğretmenler günü mesajı
rap sözleri hatıra sözleri süper sözler sempatik sözler yeni yıl mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen