AYŞŞEGÜL: AYY ÇOK KOMİKK

Çapkınlık Sözleri ok AYŞŞEGÜL demiş ki:
AYY ÇOK KOMİKK
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çapkınlık Sözleri tıkla!
yeni yıl mesajları bayram mesajları emo sözleri ıtalyan atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Bilinmeyen Sözler ok Bileklerini değil ama dileklerini kesen yaralı genç; aşırı umut kaybederek hayata isteklerini yumdu.
Çin Atasözleri ok Bir adamdan süpheleniyorsan onu ise alma, ise aliyorsan ondan süphelenme.
Sponsorlu Bağlantılar
bu kadar mı muhtaç insanlar, kurduğum hayalleri bile elimden aldılar.Bu kadar mı muhtaç insanlar, kurduğum hayalleri bile elimden aldılar.
ıçim deşildi gidişine, kalbime bıçaklar saplandı. ama durmaksızın gittin, arkana bakmadan.İçim deşildi gidişine, kalbime bıçaklar saplandı. Ama durmaksızın gittin, arkana bakmadan.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
eskiden duşkabini mi vardı? anamız bizi leğende, kafamıza sabunla vura vura yıkardı:)Eskiden duşkabini mi vardı? Anamız bizi leğende, kafamıza sabunla vura vura yıkardı:)
tamam biz erkeğiz, hesapları biz öderiz ama en azından o el çantaya gitsin. o mücadeleyi bi görelim, yemin ederim bi daha ısmarlarım. :)Tamam biz erkeğiz, hesapları biz öderiz ama en azından o el çantaya gitsin. O mücadeleyi bi görelim, yemin ederim bi daha ısmarlarım. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yararlı Sözler) ruya: ask cok guzel ama yasamayı bildıkten sonra (Kapak Laflar) murat: gülüşüm senü yarabilir buda sana koyabilir (Atarlı Sözler) esra şahin: zor geliyorsa ben ile yaşam yol senindir ikile paşam (Atarlı Sözler) Hayat de gec gardaş: sevmiyorsan yaylan ikile oaşam yollar senindir ayip etdin (Acı Sözler) özlem: süper şeyler ya bunlar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
zalim sözler harika sözler elveda sözleri korkunç sözler
bayram mesajları minibüs sözleri sevenler ıçin sözler oturtan laflar kötü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen