AYŞŞEGÜL: AYY ÇOK KOMİKK

Çapkınlık Sözleri ok AYŞŞEGÜL demiş ki:
AYY ÇOK KOMİKK
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çapkınlık Sözleri tıkla!
küçük sözler damardan sözler başarısızlık sözleri azeri sevgi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşık Edici Sözler ok Düşlerim var benim gecelere sakladığım, gülüşlerim var benim gözyaşlarıma sakladığım, yüreğim kalbim var benim yalnız sana sana sakladığım.
Racon Sözleri ok arama hayatın içinde bahane, benim gönlüm serseri ise sanane, ben gezerim kumarhane, meyhane. bilmezsin serserilik ne kadar şahane, dedim ya guselım herkes serseri olamaz, serserinin yaptıgını her ınsan yapamaz, serserı duygusuzdur aglamaz, aglarsa kımse
Sponsorlu Bağlantılar
belki de tanımadığın birine ikram ettiğin bir bardak su, senin için cennette dikilecek bir ağaçtır.Belki de tanımadığın birine ikram ettiğin bir bardak su, senin için cennette dikilecek bir ağaçtır.
hanginiz gülüşümü kaybetmeme değersiniz?Hanginiz gülüşümü kaybetmeme değersiniz?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kimse sinirli bir kızdan daha hızlı mesaj yazamaz.Kimse sinirli bir kızdan daha hızlı mesaj yazamaz.
bulaşık yıkıyordum ya cevap veremedim; evi süpürüyordum ya cevap veremedim diyerek evlenmelik kız olduğu mesajını veren kız, bordo berelidir. dikkat edin.Bulaşık yıkıyordum ya cevap veremedim; evi süpürüyordum ya cevap veremedim diyerek evlenmelik kız olduğu mesajını veren kız, bordo berelidir. Dikkat edin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Çekici Sözler) kader mahkumu: Seven unutmaz! Unutan sevmemistir. Eger ki sevipde unutmussa sevmesini bilmemistir! Çiçekler solabilir , yapraklar dökülebilir, seni herkez unutabilir ama ben asla demistin . Herkezden öncede sen unuttun. .yalanci (Cezaevi Sözleri) hassan: çok güzel ceza evi sözleri. Allah kimseyi düşürmesin (Aşk Acısı Sözleri) Hurma: Hade ordan herşey yalan. (Sizden Gelenler) Kakakso: Gelecek Gencindir Egemenlik Milletindir. Mustafa Kemal Atatürk (Koyan Sözler) HÜMA ^_^: Sözler cok guzel ... ^_^ :) ;) :*
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ışçi bayramı mesajları ölüm sözleri acımasız sözler farklı sözler
damardan sözler sıcak sözler emo sözleri kadir gecesi mesajları orijinal sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen