perimasalı: çok güzel sözler :D

Yalnızlık Sözleri ok perimasalı demiş ki:
çok güzel sözler :D
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
cuma mesajları jilet sözler karşılıksız aşk sözleri zalim sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İbretlik Sözler ok Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme. Ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme.
Can Yakan Sözler ok Bakma sen tebessüm ettiğime. Sahte gülüşlerle acıyan yüreğimi teselli ediyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
ınan her şey bahaneydi, yağmurun altında yürümek bile. seni sevmek, senin sevdiğin her şeyi sevmekti aslında.İnan her şey bahaneydi, yağmurun altında yürümek bile. Seni sevmek, senin sevdiğin her şeyi sevmekti aslında.
herkes, giden sevgilinin ardından yanıldığım derken, ben hep sana yandığımsın diye seslendim. sen de biliyorsun ki bu yüreği taşıyan, yaktığından çok yandı.Herkes, giden sevgilinin ardından 'Yanıldığım' derken, ben hep sana 'Yandığımsın' diye seslendim. Sen de biliyorsun ki bu yüreği taşıyan, yaktığından çok yandı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
eli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni anıyor. git yıkan arkadaş, kirlenmişsin işte.Eli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni anıyor. Git yıkan arkadaş, kirlenmişsin işte.
unutmak mı daha zor yoksa yeniden sevmek mi diye sorsalar; bulaşık yıkarken sigara içmek derim. :)Unutmak mı daha zor yoksa yeniden sevmek mi diye sorsalar; bulaşık yıkarken sigara içmek derim. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) derbeder: Seni kaybettiğime üzülmüyorum hani derler ya cana geleceğine MALA gelsin (Koyan Sözler) mustafa zerey: Herşeye rağmen yaşamakta bir umuttur (Sıradan Sözler) Melike: Olacağı Varsa Olurdu Çünkü Nasiple Asla Kavga Edilmez (Aşık Edici Sözler) Sekine: Mene dedi bir nefer. Ama kewke ortami pozmasaydim. ALLAHDAN dileklerimin biri onun meni yeniden ebediyen sevmesi.(((() (Azeri Sevgi Sözleri) Gunka: seni menim qeder. seven varsa. qoy sene menim qederde hesret qalsin.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
bayram mesajları can alıcı sözler arnavut atasözleri süslü sözler
hz ali sözleri acı sözler jilet sözler özlü aşk sözleri doğum günü mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen