perimasalı: çok güzel sözler :D

Yalnızlık Sözleri ok perimasalı demiş ki:
çok güzel sözler :D
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
üzüntülü sözler oturtan laflar babalar günü mesajları spor sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok Bazen güldüm, bazen ağladım. Yüzüme gülenleri dost, değer verdiklerimi kendim gibi sandım. Yanıldım ama halâ yılmadım.
Laf Sokucu Sözler ok Küfür etmek geliyor içimden bazen, sonra boş ver diyorum kendisi küfür gibi zaten!
Sponsorlu Bağlantılar
bazı insanlar, bazı insanlara şifâdır. rabbim, benim şifamı verdi. rabbim şifânızı versin.Bazı insanlar, bazı insanlara şifâdır. Rabbim, benim şifamı verdi. Rabbim şifânızı versin.
dalgınım, dalıp dalıp gidiyorum bu ara. neyi nereye koyduğumu unutuyorum. dargınım, kırılan döküle gidiyorum bu ara. ınsanlar  kadar acımasız ki; kimi nereye koyduysam bulamıyorumDalgınım, dalıp dalıp gidiyorum bu ara. Neyi nereye koyduğumu unutuyorum. Dargınım, kırılan döküle gidiyorum bu ara. İnsanlar kadar acımasız ki; Kimi nereye koyduysam bulamıyorum...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bi keresinde ucuz diye saç sakal 5 lira yazan berbere gittim, adam kafamı cam sil şişesiyle ıslatmıştı.Bi keresinde ucuz diye saç sakal 5 lira yazan berbere gittim, adam kafamı cam sil şişesiyle ıslatmıştı.
sobalı evde, banyodan oturma odasına depar attığım günleri özledim.Sobalı evde, banyodan oturma odasına depar attığım günleri özledim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) ecrin: LAF SKRIM DERİNDEN AKLIN OYNAR YERDEN!! (Fenerbahçe Sözleri) F?N?RB@HÇ?: Fenerbahçe Candır, Gerisi Heyecandır (Sizden Gelenler) Yunus GÜZEL: uzmanlar uyarıyor, hayal kurmayın yıkarlar. (Kızgınlık Sözleri) Ertuğrul53: Felaket aşık oldum (Ağır Sözlü Sözler) HaLiL: Gökte arayıpta Yerde Bulduğumuz Olmamıştır Ama Yerden Alıp Göklere Cıkardığımız Cok Olmustur. . !
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kapak laflar yeni yıl mesajları cömertlik sözleri dokunaklı sözler
son sözler üzüntülü sözler kıskançlık sözleri ünlü sözler ıngilizce aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen