Numan: Rabbim neylerse güzel eyler

Dokunaklı Sözler ok Numan demiş ki:
Rabbim neylerse güzel eyler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
aşk sözleri galatasaray sözleri fedakarlık sözleri oturtan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Değerli Sözler ok Her türlü mutluluk, sahip olamadığın biri için üzülmekten iyidir.
Hayat Sözleri ok Hayat o kadar acımasız ki; Bazen doğru olanı yapmak için en çok istediklerimizden vazgeçmemiz gerekir. Hayallerimizden bile.
Sponsorlu Bağlantılar
kalbimi; içinde sen yazılan kağıtlara sarıp. maveradan esen rüzgarlara salacağım. dönüp dolaşıp seni bulacak; biliyorum. arafta seni bekliyorum.Kalbimi; içinde sen yazılan kağıtlara sarıp. Mavera'dan esen rüzgarlara salacağım. Dönüp dolaşıp seni bulacak; biliyorum. Arafta seni bekliyorum.
ey emanet bildiğim, dualarıma sarıp kolladığım yarim, yanımda olmasan bile, dualarıma emanetsin, bilesin istedim.Ey emanet bildiğim, dualarıma sarıp kolladığım yarim, yanımda olmasan bile, dualarıma emanetsin, bilesin istedim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
birini seviyorsan bırak gitsin mantığı çok saçma. birini seviyorsan odaya kilitleyeceksin ve seni sevene kadar yemek vermeyeceksin.Birini seviyorsan bırak gitsin mantığı çok saçma. Birini seviyorsan odaya kilitleyeceksin ve seni sevene kadar yemek vermeyeceksin.
bu sabah kendimi zengin hissedeyim diye kahvaltıda meyve suyundan bir yudum alıp aceleyle evden çıktım. açlıktan ölüyorum şu an.Bu sabah kendimi zengin hissedeyim diye kahvaltıda meyve suyundan bir yudum alıp aceleyle evden çıktım. Açlıktan ölüyorum şu an.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Janjanlı Sözler) Özlem: Varlik ve yokluk arasindaki cizgimsin, varsin ama yokmussun gibi.. (Sizden Gelenler) aşk böceği: senden sadece şunu istedim:bana gelsen sarılsan üstüm başım AŞK koksa... (Havalı Sözler) sabır: etikete göre bişey yok eskiler bizi tanır yeniler ise örnek (Kardeşlik Sözleri) fatma uzun: benim için dostlukta kardşlikte berfinde başlıyor ;) <33 kavga edip beni tınlamasada kardeşim herzmn yanındayım onun özlüyorum onu ama o hala mutlu ben mutsuzum zaten hiç bir zamnda mutlu olamadım olamıcamda KARDEŞLER KAVGA ETMEZ nedensizce küsmez kardeş (Seni Seviyorum Sözleri) Adı bende saklı ..: Sevdim lan ben seni annemi babamı önüme aldım sırf seni seviyorum diye sen ne yaptın benim değerimi biledin beni yüz üstü bırakıp gittin ama gün gelecek beni bıraktığın yerde beni arıycaksın...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
süslü sözler farklı sözler ölüm sözleri anlamlı sözler
janjanlı sözler özgürlük sözleri sitem sözleri dokunaklı sözler anlamsız sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen