Merve : Kural basit vazgeçtin an vazgeçilmez olursun NUMAN

Üzücü Sözler ok Merve demiş ki:
Kural basit vazgeçtin an vazgeçilmez olursun NUMAN
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
kıl sözler cuma mesajları platonik sözler komik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Seni Seviyorum Sözleri ok Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor.
Uyuz Sözler ok Yıkanan tona ne denir? Washing ton.
Sponsorlu Bağlantılar
aramızdaki mesafe, yorgan kavgası yapmamıza sebep olsun sevgilim.Aramızdaki mesafe, yorgan kavgası yapmamıza sebep olsun sevgilim.
gelip geçici bir hevesim değil, almaya dahi kıyamadığım nefesimdin.Gelip geçici bir hevesim değil, almaya dahi kıyamadığım nefesimdin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
deli sormuş deliye, sence aşk nedir diye. deli gülmüş deliye, ben neden delirdim diye. :)Deli sormuş deliye, sence aşk nedir diye. Deli gülmüş deliye, ben neden delirdim diye. :)
filmlerde olay yerine gelen polisin arabayı kaydırmasını bi türlü anlayamıyorum. kardeşim orda olay oluyor, sen artistlik peşindesin.Filmlerde olay yerine gelen polisin arabayı kaydırmasını bi türlü anlayamıyorum. Kardeşim orda olay oluyor, sen artistlik peşindesin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Manyak Sözler) ece: Guzellll (Laf Sokucu Sözler) fgfgf: laf sokarım derinden aklın oynar yerinden (Kıl Sözler) erkan k.: Öyle bir dert vardır ölümü çeker öyle bir ölüm vardır otostop çeker:) (Neşeli Sözler) melisa kocaakça: bir isan aşkık olunca birdaha aşık olmaz (Kardeşlik Sözleri) neymar: Kardeş çok güzel bişeydir
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıran atasözleri azerice aşk sözleri sensizlik sözleri afrika atasözleri
mani sözleri acı sözler yalnızlık sözleri kral sözler cömertlik sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen