Merve : Kural basit vazgeçtin an vazgeçilmez olursun NUMAN

Üzücü Sözler ok Merve demiş ki:
Kural basit vazgeçtin an vazgeçilmez olursun NUMAN
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
büyüleyici sözler minibüs yazıları yararlı sözler değerli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Mevlana Sözleri ok Her şey, neye layıksa ona dönüşür.
Sıcak Sözler ok Sıcacık sözlerinle kalbimi feth ettin temiz duygularınla beni bağladın ben mecburum sana bunu anla birtanem
Sponsorlu Bağlantılar
üzülmekten yoruldum. beni kırmalarından yoruldum. beklemekten yoruldum, neyi beklediğimi bilmeden özlemekten de yoruldum. en çokta düşünmekten! susmaktan yoruldum, sürekli susup içimde avazım çıktığı kadar haykırmaktan! hep kendimle başbaşa kalıp, hep kendime sığınmaktan yoruldum.Üzülmekten yoruldum. Beni kırmalarından yoruldum. Beklemekten yoruldum, neyi beklediğimi bilmeden özlemekten de yoruldum. En çokta düşünmekten! Susmaktan yoruldum, sürekli susup içimde avazım çıktığı kadar haykırmaktan! Hep kendimle başbaşa kalıp, hep kendime sığınmaktan yoruldum.
özlemek mi daha zor, beklemek mi? hangisi anlamıyorum ama ikisi bir arada olunca, nefes aldırmıyor.Özlemek mi daha zor, beklemek mi? Hangisi anlamıyorum ama ikisi bir arada olunca, nefes aldırmıyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hiç unutamam, matematikten bi kere 20 almıştım, hoca kesin kopya çektin diye yine 0 vermişti. :)Hiç unutamam, matematikten bi kere 20 almıştım, hoca kesin kopya çektin diye yine 0 vermişti. :)
en kötü bedduayı hak ettin sevgili ! gelişin olsun da bu yüreğe, gidişin olmasın.. :)En Kötü Bedduayı Hak Ettin Sevgili ! Gelişin Olsun da Bu Yüreğe, Gidişin Olmasın.. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aile İçin Sözler) emrah güneş: Baba dünyada olunca kıymet biIinmez ama öIünce babam olsaydı denir. (Sizden Gelenler) suzan: kurt kışı geçirir ama geçirdiği ayazı da unutmaz... (Felsefi Sözler) esma ist.: Dünyada kusursuz iki insan vardır. Biri ölmüştür, öteki ise doğmamıştır. (Romantik Sözler) mert: aşk acı dır (Laf Sokucu Sözler) kabtgbc: Ben ne guzeler gordum tarihi gecince doktum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
baba sözler çerkez atasözleri şizofrenik sözler damardan sözler
japon atasözleri ıyi geceler mesajları ıran atasözleri ulvi sözleri felsefi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen