gul: harika bu sözler

Arabesk Sözler ok gul demiş ki:
harika bu sözler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
aşk sözleri ıftar mesajları polis sözleri ısyan sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Amerikan Atasözleri ok Politikaya atılmadan önce iyi bir terziyle beraber bulunnuuz.
Kadınlar İçin Sözler ok İnsan gerçekten severse, onun gözünde dünyadaki bütün öteki kadınlar kesin olarak manasını kaybeder. Oscar Wilde
Sponsorlu Bağlantılar
dediler ki neden hep uzaklara bakıyorsun? dedim ki çünkü ben bedenimin olduğu yerde değil, yüreğimin kaldığı yerde yaşıyorum.Dediler ki 'Neden hep uzaklara bakıyorsun?' Dedim ki 'Çünkü ben bedenimin olduğu yerde değil, yüreğimin kaldığı yerde yaşıyorum'.
seni bekliyorum. özleminle yanıyorum. gel de susuzluğumu gider, bu çiçek ancak senin gibi bahçıvan ister.Seni bekliyorum. Özleminle yanıyorum. Gel de susuzluğumu gider, bu çiçek ancak senin gibi bahçıvan ister.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yıl 2022: +ne yapıyorsun nine? -torunuma converse patik örüyorum.Yıl 2022: +Ne yapıyorsun nine? -Torunuma converse patik örüyorum.
çinde yılda ortalama olarak 278.564.356.980 yumurta üretilir. sizin okumaya üşenip okurmuş gibi geçtiğiniz sayıda (:Çin'de yılda ortalama olarak 278.564.356.980 yumurta üretilir. Sizin okumaya üşenip okurmuş gibi geçtiğiniz sayıda (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Elenor Wolff: Hayal kurmak güzelde ya sonra..... Hayatta her şeyin hayırlısıyla ve gönlümüzce olması temennisiyle? (Atarlı Sözler) reco38 kayseri: Milletin eline jalem kağıt verdik bizi cizmeye başladı lar ama unuttuklari bır tel şey var hala silgi bizde. (Af Dileme Sözleri) MEMET CAN: Bende affettim.. Ama bır hatam olsun dıye degıl.. 2. Bır hatam olsun dıye.. Cunku ılk hatayı onu severek yaptım, artık benımde cok hatam var (İntihar Sözleri) Ateş: Çok sevipde kavuşamamak 😢 (Havalı Sözler) elif akar: sana yalvaracağıma ölüme giderim daha iyi öyle bikere oo söz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
felsefi sözler latin atasözleri başarısızlık sözleri özür mesajları
havalı sözler seni seviyorum sözleri başarısızlık sözleri özlü aşk sözleri cesaret sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen