gul: harika bu sözler

Arabesk Sözler ok gul demiş ki:
harika bu sözler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
komik sözler trabzonspor sözleri damardan sözler miraç kandili mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kurtlar Vadisi Sözleri ok Namımızın büyüklüğü, dostlarımızın büyüklüğündendir.
Koyan Sözler ok Aklı kısa olan kişiye uzun cevap vermeyeceksin. Başının selameti için heee deyip geçeceksin.
Sponsorlu Bağlantılar
aynanın karşısına geçip bir yumruk atsam, en çok kalbim kırılır.Aynanın karşısına geçip bir yumruk atsam, en çok kalbim kırılır.
özlem neydi; sözlerini, gözlerini, sesini, gülüşünü, kokusunu özlemekti. peki ya hasret? ışte o bütünüyle sensin.Özlem neydi; sözlerini, gözlerini, sesini, gülüşünü, kokusunu özlemekti. Peki ya hasret? İşte o bütünüyle 'Sen'sin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sen bir kere seni seviyorum dediğinde bile, ben 15 dakika evde aptal aptal sırıtarak geziyorum.Sen bir kere 'seni seviyorum' dediğinde bile, ben 15 dakika evde aptal aptal sırıtarak geziyorum.
ıdam edilirken son isteğimi sorsalar, annem oradan çıkıp o bir şey istemez abisi, evde her şeyi var der :)İdam edilirken son isteğimi sorsalar, annem oradan çıkıp 'O bir şey istemez abisi, evde her şeyi var' der :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) GospGirl: Bayıldım yaaa. Çok eylendim okurken teşekkür ederm emeği geçenlere. (Jilet Sözler) Sakine: Açılmamış kanatların büyüklügü bilinmezmiş (Özlem Sözleri) ÖZLEM: Yıldızlara bakiyorum Okadar guzellerki Seni onlara benzetiyorum yanliz aranizda uvak bir fark var Onlar milyonlarca Sen BİRTANESİN (Yalnızlık Sözleri) serin durmaz: konuşacak kimsenin oImaması o kadar büyük eksikIik, birde bazı şeyIer varki değiI payIaşmak kendine biIe itiraf edemiyorsun (İğneli Sözler) HARUN22: Ramazan pidesi gibi yılda bir kez ortaya çıkan dostlarım
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
tasavvufi sözler padişah sözleri ıngilizce aşk sözleri koyan laflar
başarı sözleri cumhuriyet bayramı mesajları janjanlı sözler nankörlük sözleri duygulu sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen