gul: harika bu sözler

Arabesk Sözler ok gul demiş ki:
harika bu sözler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
teklif sözleri tasavvufi sözler enteresan sözler mutluluk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özenli Sözler ok Turk, asillerin asilidir. Yapma olmayan, gosterisi bulunmayan bu pek yuksek adalet ona, tabiatin hediyesidir. PIERRE LOTI
Serseri Sözler ok Gök Yüzüne Bakarım geceleri Yıldızlar kayar öLür Bir Serseri Bu Aşk Bitirir Bizi Sokaklarda geçer Sevdalarımızın izleri?
Sponsorlu Bağlantılar
kopan bir ipe düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri orası olur. ama ipe her dokunduğunuzda canınızı yakan nokta da orasıdır.Kopan bir ipe düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri orası olur. Ama ipe her dokunduğunuzda canınızı yakan nokta da orasıdır.
ey sevgili! ağzımda lokma varken konuşmak kolay da, yüreğimde sen varken susmak ne zormuş.Ey sevgili! Ağzımda lokma varken konuşmak kolay da, yüreğimde sen varken susmak ne zormuş.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sabahları gözümü seninle açtım. bana hem yakın hem uzaktın. sen çaldın ben dinledim. (çalar saatim)Sabahları gözümü seninle açtım. Bana hem yakın hem uzaktın. Sen çaldın ben dinledim. (çalar saatim)
ne kadar güzel olursan ol sevgili; sabah uyandığımda aklıma ilk gelen şey hep çişim oluyor =)Ne kadar güzel olursan ol sevgili; Sabah uyandığımda aklıma ilk gelen şey hep çişim oluyor =)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Mevlana Sözleri) ayşenehir: muteşemm olmuşş (Aşık Edici Sözler) said: Ehlen lannn (Cezaevi Sözleri) Resul Güneş: Tüm Ceza Evi Makumlarına SesLeniyorum Elbet Birgün Ve Birgün Mutlaka Üzülmeyen kARDEŞLERİM Birgün Mutlaka <3 (Aşk Espirileri) Dj beyaz melek: Yaşamak güzel olsaydı doğarken ağlamazdık (Kardeşlik Sözleri) zehir58gazi: gerçek kardeşlikler uğruna ölmekte yaşamakta fedakarlıktır... ben de söz yazıyorum bu da benim sözlerimiden bi tanesi
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özgürlük sözleri damar sözler gözyaşı sözleri psikopat sözler
hayat sözleri büyüleyici sözler türk atasözleri felsefi sözler süper sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen