Inci Wirin: Sevmek yurek ister. Birakip gitdin sen. Sende meğerse yurekte yokmus. Allah belani versin emiii

Dokunaklı Sözler ok Inci Wirin demiş ki:
Sevmek yurek ister. Birakip gitdin sen. Sende meğerse yurekte yokmus. Allah belani versin emiii
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
ağır sözler şizofrenik sözler neşeli sözler dua sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özlü Aşk Sözleri ok Sevdim be! Günah gibi boynuma dolansan da sevdim. Nefesime kilometrelerce uzakta olsan da bitmedin! Ölüme eşdeğer acılar doğursan da içimde senden ve sevdandan vazgeçemedim.
Kaliteli Sözler ok Seni yükselten namusun olsun, ayakkabı topuğun değil!
Sponsorlu Bağlantılar
yaşayıp gidiyoruz işte; bazen cümle alem birlikte, bazen yapayalnız içimizde.Yaşayıp gidiyoruz işte; Bazen cümle alem birlikte, bazen yapayalnız içimizde.
sen benim uzanıpta tutamadığım hayallerimsin, kavuşamadığım özlemimsin. sen benim hasretimsin sana aşkım sanadır ey yar! gözlerimden dökülen yaşımsın, aldığım nefesimsin bütün yollarıma engel koysalarda ben yine sana gelirim.Sen benim uzanıpta tutamadığım hayallerimsin, kavuşamadığım özlemimsin. Sen benim hasretimsin sana aşkım sanadır ey yar! Gözlerimden dökülen yaşımsın, aldığım nefesimsin bütün yollarıma engel koysalarda ben yine sana gelirim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
belinde kireçlenme olan dedeme calgon kireç önleyici içirdim. şimdi çok daha iyi, ağrısı falan geçti sanırım, sesi soluğu da çıkmıyor.Belinde kireçlenme olan dedeme calgon kireç önleyici içirdim. Şimdi çok daha iyi, ağrısı falan geçti sanırım, sesi soluğu da çıkmıyor.
önümde yavaş yürüyen biri olduğunda deli oluyorum. mario oyunundaki mantar gibi üzerine basıp geçesim geliyor.Önümde yavaş yürüyen biri olduğunda deli oluyorum. Mario oyunundaki mantar gibi üzerine basıp geçesim geliyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Mısır Atasözleri) nazik: Patlayan mısır olsun sen bna patlama ne olursun. (Kibar Sözler) EnEs: Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, yolun açık olsun. (Sizden Gelenler) kadir ulutan: laf sokarım derinden aklın oynar yeriden (Sizden Gelenler) caca44: en kötü karar kararssızlıktan iyidir aslanım (Resimli Güzel Sözler) Özge: Ulan ya bu aşk acısı ne kadar kötü birşey ben haklıyken hep suçlu ben oluyorum ya bilmiyorum cidden çok zor sevilmeyerek sevmek daha bi zor.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dürüstlük sözleri cezaevi sözleri türkiye sözleri arap atasözleri
kibar sözler fransız atasözleri manalı sözler sabır sözleri aşık edici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen