Varsa E30 yoksa aşkı: Polisi görünce egsozu kapatmasını da bilirizz; Emniyetin önünde yanlamasını daa...

Çılgın Sözler ok Varsa E30 yoksa aşkı demiş ki:
Polisi görünce egsozu kapatmasını da bilirizz;
Emniyetin önünde yanlamasını daa...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
ıngiliz atasözleri ürkütücü sözler zalim sözler sihirli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İlginç Sözler ok Kumarı bırakıcağıma bahse girerim
Yalan Sözler ok Aşkım Sen OLmayınca hiçbirşeyden Zevk Alamıyorum Yaşamak Anlamsız Sen Olmayınca yanımda ( Hafif inandırıcı Yalan )
Sponsorlu Bağlantılar
bak, bugün de gidemedim. belki korkağım gözünde, belki bitkin ama ne olursa olsun her zaman hayalini seveceğim.Bak, bugün de gidemedim. Belki korkağım gözünde, belki bitkin ama ne olursa olsun her zaman hayalini seveceğim.
keşke başka yolu olsa kırıldığını ve yorulduğunu anlatmanın. küsmek dışında, susmak dışında ve nihayetinde gitmek dışında.Keşke başka yolu olsa kırıldığını ve yorulduğunu anlatmanın. Küsmek dışında, susmak dışında ve nihayetinde gitmek dışında.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
mahalle maçı yaparken arabanın altına kaçan topu yere yatarak çıkarmaya çalışan, başaramayınca da o topa taş atan küçük çocuklardık hepimiz..mahalle maçı yaparken arabanın altına kaçan topu yere yatarak çıkarmaya çalışan, başaramayınca da o topa taş atan küçük çocuklardık hepimiz..
çocuk: anneee, hangi takımı tutuyorsun? anne: nevresim takımı.Çocuk: Anneee, hangi takımı tutuyorsun? Anne: Nevresim takımı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Değerli Sözler) adem: Ben insana haddin cok deger verdim ama degerini biImedi ve gitti yerine kim gelirse gelsin ona daha cok deger verecegim (Hoş Sözler) kasım: çok etkilendim hepsi çok hoş sözler (Muhteşem Sözler) baran: uzun söz tariha yakışır (Hayat Sözleri) ._.: Aşk Aşk Ve Aşk Ah O Dan Ne? (Duyulmamış Sözler) ela kılınç: çok güzel ve anlamlı
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
çapkınlık sözleri türkiye sözleri ıbretlik sözler sensizlik sözleri
ıtalyan atasözleri dürüstlük sözleri platonik sözler özür mesajları hollanda atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen