Varsa E30 yoksa aşkı: Polisi görünce egsozu kapatmasını da bilirizz; Emniyetin önünde yanlamasını daa...

Çılgın Sözler ok Varsa E30 yoksa aşkı demiş ki:
Polisi görünce egsozu kapatmasını da bilirizz;
Emniyetin önünde yanlamasını daa...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
baba sözler gözyaşı sözleri araba yazıları teşekkür sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağır Abi Sözleri ok Karanlık Gecelerde Çıkar ismimiz Aleme Ağır Abidir Adımız Bilir Alem Bizi?
Kamyon Arkası Sözleri ok Yollar doç?un bastir koçum..
Sponsorlu Bağlantılar
sana ihtiyacım olduğu zamanlarım oldu ve sen yoktun yanımda. senin zamanın sanki hep benden daha kıymetliydi. bana ayırmadığın zamanlarda unuttum seni. ıçimde eriyip gittin. öyle ya; yaramı kendim saracaksam sana ne gerek vardı. senin verdiğin değer buysa, bende de göreceğin karşılık işte bu kadardı!Sana ihtiyacım olduğu zamanlarım oldu ve sen yoktun yanımda. Senin zamanın sanki hep benden daha kıymetliydi. Bana ayırmadığın zamanlarda unuttum seni. İçimde eriyip gittin. Öyle ya; yaramı kendim saracaksam sana ne gerek vardı. Senin verdiğin değer buysa, bende de göreceğin karşılık işte bu kadardı!
ben seni çok fazla abartmışım ama sen bir kalemde silecek kadar aptalmışsın. şimdi git ama arkana bir an bile bakma. gelmeyelim göz göze kıyamam. belki ayrılamam bir gün gelirsem aklına bir düşün belki de ara ama unutma bıraktığın yerde olmayacağım asla.Ben seni çok fazla abartmışım ama sen bir kalemde silecek kadar aptalmışsın. Şimdi git ama arkana bir an bile bakma. Gelmeyelim göz göze kıyamam. Belki ayrılamam bir gün gelirsem aklına bir düşün belki de ara ama unutma bıraktığın yerde olmayacağım asla.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
uyandığınızda pozitif olun etrafa gülücükler saçın diyor. ulan ben uyandığımda zombi gibi takılıyorum 2 saat, selam vereni dövecem nerdeyse.Uyandığınızda pozitif olun etrafa gülücükler saçın diyor. Ulan ben uyandığımda zombi gibi takılıyorum 2 saat, selam vereni dövecem nerdeyse.
ısviçreli bilim adamları; otobüste uyuya kalarak, ineceği durağa gelmeden 1 durak önce uyanan türk milletini inceliyor.İsviçreli bilim adamları; Otobüste uyuya kalarak, ineceği durağa gelmeden 1 durak önce uyanan Türk milletini inceliyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Facebook Sözleri) mahssum: okumayı hayattan ögrendik calısmayı insatan ogrendik (Resimli Komik Sözler) Çok Fenayım :DD: Eski sevgiIim beni kıskandırmak için yeni sevgiIisi iIe fotoğraf çekip bana yoIIadı bende kızın babasına gönderdim birazda o kıskansın. :P (Sinir Sözler) yusuf enes: seni seviyom (Ağlatan Sözler) isimsiz: Hayatta tek suçum senin gibi şerefsizi sevmek oldu!! (Adam Gibi Sözler) Irmak imailova: YurekIi durust? AsInda adam denmeIi? Cnk zaten adamsa hersy mevcuttur(yurek durust saygi sevgi anIays aIck gonuIIu yardmsevr samimi vs.).
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
güzel laflar efkarlı sözler dua sözleri berat kandili mesajları
regaib kandili mesajları farklı sözler kısa aşk sözleri rus atasözleri cesaret sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen