Varsa E30 yoksa aşkı: Polisi görünce egsozu kapatmasını da bilirizz; Emniyetin önünde yanlamasını daa...

Çılgın Sözler ok Varsa E30 yoksa aşkı demiş ki:
Polisi görünce egsozu kapatmasını da bilirizz;
Emniyetin önünde yanlamasını daa...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
günaydın mesajları nankörlük sözleri havalı sözler oturtan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Şizofrenik Sözler ok Ev telefonun açan bi kişiye evde misin?
Hz Ali Sözleri ok Mal, isteklerin temelidir.
Sponsorlu Bağlantılar
gözlerinde baharı icad ettiğin birisi ile aranda mesafeler varsa mevsim hep kıştır.Gözlerinde baharı icad ettiğin birisi ile aranda mesafeler varsa mevsim hep kıştır.
hani kardelen güneşe aşık olur ya karlar altından kafasını çıkartır ya, bir kardelen kadar cesaretiniz yoksa aşık olmayın.Hani kardelen güneşe aşık olur ya karlar altından kafasını çıkartır ya, bir kardelen kadar cesaretiniz yoksa aşık olmayın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bütün erkekler aynı cümlesinin; çinde, bir kadının kalabalıkta kocasını kaybetmesiyle ortaya çıktığını düşünüyorum. :)'Bütün erkekler aynı' cümlesinin; Çin'de, bir kadının kalabalıkta kocasını kaybetmesiyle ortaya çıktığını düşünüyorum. :)
şimdi elektrikli yılan balığı suda bi elektrik çıkarsa sudaki bütün balıklar ölmez mi, bence ölür. bi iki seneye kalmaz bilim adamıyım inş.Şimdi elektrikli yılan balığı suda bi elektrik çıkarsa sudaki bütün balıklar ölmez mi, bence ölür. Bi iki seneye kalmaz bilim adamıyım inş.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokan Sözler) Zeynepp: En büyük hatam seni sevmek değil senin beni sevmeni beklemekti. (Korkunç Sözler) Emrecan: Neden bu kadar cidisin (Cezaevi Sözleri) fatma: Bnm abim 7 aydr ceza evinde çok özledim dayanamiyorum içim yaniyor sensiz 5 yıl nasıl gecicek yalvaririm gel artık kurban olduğum gel gel (Mutsuzluk Sözleri) tehmine: InsanIarin mutsuzlugunIa besIenen insanIar var ya ha iste onIar niye var ya!! bir kere deneseIer fesatIanmadn guIebiImeyi aIiskanIik yapicak onIarada mutIuIuk ama maIesef (Acı Sözler) Ipek: Seni cok sevdim ama yiktin beni gittin gün
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mutsuzluk sözleri cuma sözleri aşk acısı sözleri sempatik sözler
öğrenci sözleri kırgınlık sözleri manalı sözler cezaevi sözleri küçük sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen