sümeyye: bu sözler çok güzel

Elveda Sözleri ok sümeyye demiş ki:
bu sözler çok güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
zaman sözleri güven sözleri tatlı sözler oturtan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Komik Sözler ok Allah belamızı aşık ederek mi veriyor nedir? :)
Seni Seviyorum Sözleri ok Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir.
Sponsorlu Bağlantılar
ey sevgili sakın beni yüreğimle küstürme! aklımla küsersem belki affederim ama yüreğimle küstüm mü kalbime gömerim.Ey sevgili sakın beni yüreğimle küstürme! Aklımla küsersem belki affederim ama yüreğimle küstüm mü kalbime gömerim.
ben kimi seversem ya güneş olur ya yıldız. elimi uzatırım tam tutacakken, ya güneş batar ya yıldız kayar. ben kimi seversem ya gerçek olur ya hayal. kalbimi alırım elime tam verecekken ya gerçekler acıtır ya hayallerim yıkılır.Ben kimi seversem ya güneş olur ya yıldız. Elimi uzatırım tam tutacakken, ya güneş batar ya yıldız kayar. Ben kimi seversem ya gerçek olur ya hayal. Kalbimi alırım elime tam verecekken ya gerçekler acıtır ya hayallerim yıkılır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
babamın karşı komşusu hakkındaki yorumu: bu adam da çok kılıbık. ben ne zaman balkonu yıkasam, o da çamaşır asıyor. :)Babamın karşı komşusu hakkındaki yorumu: Bu adam da çok kılıbık. Ben ne zaman balkonu yıkasam, o da çamaşır asıyor. :)
sen de hoş geldin, çıplak ayağa yapışan karpuz çekirdeği. özledik seni. :)Sen de hoş geldin, çıplak ayağa yapışan karpuz çekirdeği. Özledik seni. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşk Acısı Sözleri) mücooooo: ya gel saril artik seviyorum de , yada s*k**r git baska tarafa (Huzur Sözleri) mehmet solak: Tarlanın ortasında yılanın kemikleri sevip sevip ayrılıyor şu adanın enikler (Karizma Sözler) sekerim: cok karizmatik (Laf Sokucu Sözler) kadir: sana biraz adam ol dicem ama seni zor durumda bırakmak istemiyorum... (Felsefi Sözler) Beyaz: Kuvvete dayanmayan adalet güçsüz, adalete dayanmayan kuvvet acımasızdır.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
platonik aşk sözleri baba sözler özlem sözleri kadınlar ıçin sözler
hatıra sözleri aile ıçin sözler değerli sözler şizofrenik sözler teklif sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen