sümeyye: bu sözler çok güzel

Elveda Sözleri ok sümeyye demiş ki:
bu sözler çok güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
afrika atasözleri cumhuriyet bayramı mesajları yararlı sözler ıspanyolca aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özlü Sözler ok Namludan çıkan kurşun belki ıskalar ama dilden çıkan söz tam hedefi vurur, kurşun belki öldürür ama sözler bir ömür yaralı bırakır.
Arabesk Sözler ok Alay, çoğu zaman akıl yoksulluğundan ileri gelir.
Sponsorlu Bağlantılar
yapacak daha iyi bir işim olmadığı için sürekli seni düşünüyorum.Yapacak daha iyi bir işim olmadığı için sürekli seni düşünüyorum.
unutma! dal kırıldığı yerden, insan da kırıldığı kalpten kopar!Unutma! Dal kırıldığı yerden, insan da kırıldığı kalpten kopar!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kulağımda kulaklık var, dürtüp müzik mi dinliyorsun diyor. yok kuleden iniş izni bekliyorum.Kulağımda kulaklık var, dürtüp müzik mi dinliyorsun diyor. Yok kuleden iniş izni bekliyorum.
kadınların futbol oynamamasının asıl nedeni, toplum içinde on bir tanesinin aynı kıyafeti asla giyemeyecek olmasıdır. :)Kadınların futbol oynamamasının asıl nedeni, toplum içinde on bir tanesinin aynı kıyafeti asla giyemeyecek olmasıdır. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Günaydın Mesajları) Cemresu: Günaydın herkese. Günümüz güzel olsun dışarda yağmur yağıyor boş verin siz her zaman kendi hava durumunuza bakın. :)) (Sizden Gelenler) ispannyol: İnsanlık bir bedel ödemeden ilerlemiyor. -Gabriel Garcia Marquez (Adam Gibi Sözler) Mali.. ;-): Ne demiş namık baba Acıma yetime gelir koyar Ayık ol (Janjanlı Sözler) gizem: Bakacağım tek yön önüm, doğru rotayı izIer gözüm Rüzgara emanet sözüm, hasretIerIe yandı gönIüm YaInızIığım kaIbime zuIüm, korkutmakta her an öIüm Ben bir pembe diziyim; her günüm bir böIüm (Acımasız Sözler) ersin: sözlerinizi okurken çok duygulanıyorum.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
çin atasözleri mevlana sözleri eski sözler sitem sözleri
üzücü sözler özenli sözler duyulmamış sözler kapak sözler laf sokucu sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen