sümeyye: bu sözler çok güzel

Elveda Sözleri ok sümeyye demiş ki:
bu sözler çok güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
aldatma sözleri koyan laflar romantik sözler bilinmeyen sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Yürek Yakan Sözler ok Sen de haklısın. Ben bile kendimi sevmezken, senin sevmeni bekledim.
Sevgiliye Güzel Sözler ok Sen hiç denizlerin dibine bakinca yemyesil ormanlari gördün mü? Imkansiz deme! çünkü ben senin gözlerine bakinca ölülerin bile sahit olmadigi o cenneti gördüm.
Sponsorlu Bağlantılar
hani durmadan soruyosun ya beni ilk gördüğün anı anlat diye, seni ilk görüşüm yabancı bir ülkede ezanı duymak kadar etkileyiciydi.Hani durmadan soruyosun ya beni ilk gördüğün anı anlat diye, Seni ilk görüşüm yabancı bir ülkede Ezanı duymak kadar etkileyiciydi.
cenaze arabalarını süslemek gibidir yokluğunu yazmak, ne kadar güzel olsa da ölüm taşır.Cenaze arabalarını süslemek gibidir yokluğunu yazmak, ne kadar güzel olsa da ölüm taşır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
her elini tutanı senin sanma köpek bile pati veriyor:)Her elini tutanı senin sanma köpek bile pati veriyor:)
sayın kalp; her halta karısıp üzülmeyi bırak artık. senin görevin kan pompalamak. kendine dön. saygılarımla. beyın.:)Sayın KALP; Her halta karısıp üzülmeyi bırak artık. Senin görevin kan pompalamak. Kendine dön. Saygılarımla. BEYİN.:)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Hayat Sözleri) Faydalı Mikrop60: Part4 Hani bana zehir ettiğin geceler vardı ya.Simdi ben o geceleri demleyip 2 şeker atıp tekrar yaşıyorum.. (Atarlı Sözler) ismail aģamak: Benim gulduğum zamanlar Cok oldu guluslerim bazilarina fazlasiyla koydu (Laf Sokan Sözler) damla: kısa mesajda bile 160 karakter var sende oda yok (Hiphop Sözleri) gurur taşcı: ankardan takip ediyorum. her girişimde takip ediyorum elinize yüreğinize sağlık (Platonik Aşk Sözleri) ceyda: Seven insan nerde oIsa sever ama uzakIik sevenIericin zor
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
psikopat sözler bilinmeyen sözler günaydın mesajları arabesk sözler
baba sözler yararlı sözler türkiye sözleri dertli sözler fransız atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen