Nusaybinli: Kolumda birkaç jilet yarası hepside bir güzellin hatırası

Dertli Sözler ok Nusaybinli demiş ki:
Kolumda birkaç jilet yarası hepside bir güzellin hatırası
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
seni seviyorum sözleri kızgınlık sözleri edep sözleri hoş sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Etkileyici Sözler ok Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ?
Sevgiliye Uyku Mesajları ok Bu gece senin gözlerin için uyuyacağımsen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ GECELER.
Sponsorlu Bağlantılar
beddua edebilirim sana; hayatıma girişin olsun da çıkışın olmasın inşallah. :)Beddua edebilirim sana; hayatıma girişin olsun da çıkışın olmasın inşallah. :)
bazen yüreğim parçalanıyor, ölecek gibi oluyorum sanki. bazıları 112 arayalım der ama aslında aradığım yüz onunki.Bazen yüreğim parçalanıyor, ölecek gibi oluyorum sanki. Bazıları 112 arayalım der ama aslında aradığım yüz O'nunki.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
11 yaşındaki kız inişli çıkışlı bi hayatım var demiş, sanırım merdivene çıkıp indi.11 yaşındaki kız inişli çıkışlı bi hayatım var demiş, sanırım merdivene çıkıp indi.
bütün kadınlar melektir aslında. sadece kanatları kırıldığında süpürgelerine binerler. hepsi bu.Bütün kadınlar melektir aslında. Sadece kanatları kırıldığında süpürgelerine binerler. Hepsi bu.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Bilinmeyen Sözler) SAADET TEKIN: hayatta oImaz dedikIerin oIuyor imkansız gördükIerin hep başına geIiyor buda nedense sevdikIerinden geIiyor zaten insanın sevmedigi kişi canını acıtmaz güIer geçersin (Ürkütücü Sözler) yaralı yürek: Aşıklar vursun saza sevdalılar bassın gaza varsin olmasın sevenimiz biz sevgimizi yetirmeyiz olan olmuştur giden unutmuş ola bilir ama biz sevgimiz i ölümle niyetlemişiz (Resimli Güzel Sözler) Özge: Ulan ya bu aşk acısı ne kadar kötü birşey ben haklıyken hep suçlu ben oluyorum ya bilmiyorum cidden çok zor sevilmeyerek sevmek daha bi zor. (Umursamaz Sözler) hattay: umrumda olman da umrumda değil (Cep Mesajları) ERKAN KARABULUT: DeMiRdEn korksaydık trene binmezdik
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
azeri sevgi sözleri özlü sözler cezaevi sözleri platonik sözler
teklif sözleri anlamlı sözler fransız atasözleri ıspanyolca atasözleri çılgın sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen