Nusaybinli: Kolumda birkaç jilet yarası hepside bir güzellin hatırası

Dertli Sözler ok Nusaybinli demiş ki:
Kolumda birkaç jilet yarası hepside bir güzellin hatırası
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
manalı sözler minibüs sözleri araba sözleri espirili sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Deli Sözler ok DAL RUZGARI AFFEDER AMA KIRILMISTIR BIR KERE.
İngilizce Aşk Sözleri ok Love make you blind I know, because you don?t see me[Ask kör eder biliyorum, cünkü beni görmüyosun]
Sponsorlu Bağlantılar
denize karşı evim yok ama, gökyüzüne karşı hayallerim var.Denize karşı evim yok ama, gökyüzüne karşı hayallerim var.
çocukken her şeyin sahibi olmak için büyümek isterdik. büyüdük; şimdi her şeyden uzak olmak için hep çocuk kalmak istiyoruz.Çocukken her şeyin sahibi olmak için büyümek isterdik. Büyüdük; şimdi her şeyden uzak olmak için hep çocuk kalmak istiyoruz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hani diyorlar ya, aynı şehirde olmak bile bana yetiyor. üst katta olsan neye yarar, ben seni göremedikten sonra.Hani diyorlar ya, aynı şehirde olmak bile bana yetiyor. Üst katta olsan neye yarar, ben seni göremedikten sonra.
eminim ki test sınavında 4 kere aynı şıkkı işartleyince ? ulan kesin bi yerde yanlış yaptık ?diye düşünen tek kişi ben değilimdir. =)Eminim ki Test sınavında 4 kere aynı şıkkı işartleyince ? ulan kesin bi yerde yanlış yaptık ?diye düşünen tek kişi ben değilimdir. =)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yürek Yakan Sözler) bahar: Seni sevyorym dunyam (Laf Sokan Sözler) Aslan: Biraz insan ol diyeceğim ama seni de zor durumda bırakmak istemiyorum. (Sizden Gelenler) selin: bende yaşadım senin gibi sende geleceksin ben gibi (Yolculuk Tatil Sözleri) yusuf kanat: + SeIam kanka - TatiIdeyim. + Oo ne güzeI kanka nasıIsın? - Deniz çok sıcak tatiIdeyim. + Tamam kanka da nasıIsın? - Yüzüyorum tatiIdeyim. (Resimli Güzel Sözler) fat boy: Çok şahane! Nerden buluyorsunuz bu harika sözleri. Resimlerle daha bi güzel olmuş
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
günaydın mesajları uyuz sözler çin atasözleri spor sözleri
şoför sözleri türk atasözleri manalı sözler evlilik sözleri ıntihar sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen