Seval: Ne kadar yükselişten uçmayı bilmeyenlerin gozundeo kadar kuculursun. Bunun için hazırlık li çalışma please

Düşündüren Sözler ok Seval demiş ki:
Ne kadar yükselişten uçmayı bilmeyenlerin gozundeo kadar kuculursun. Bunun için hazırlık li çalışma please
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
atarlı sözler değişik sözler miraç kandili mesajları gürcü atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Terk etme Sözleri ok Ben yaşarım yaşanmış duygularımla, ortasından bölünmüş uykularımla. Sen beni düşünme, toparlanırım güle güle git sen saygılarımla!
Kral Sözler ok Şimdi kesin senin canın sıkılıyordur, ne yapacağını bilmiyorsundur. En iyisi gel beni sev, senin içinde değişiklik olur. Olmaz mı? Bence olur.
Sponsorlu Bağlantılar
hadi seni geçtim de, gözlerin gözlerimi özlemeyecek mi sanıyorsun. göz hakkıdır, özler be sevgili özler.Hadi seni geçtim de, gözlerin gözlerimi özlemeyecek mi sanıyorsun. Göz hakkıdır, özler be sevgili özler.
eyy rüzgar, sert esme! özlediklerimin kokusu geliyor yüreğime, gözlerim doluyorEyy rüzgar, sert esme! Özlediklerimin kokusu geliyor yüreğime, gözlerim doluyor...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
alt komşumuzun eşi arap, kadın çocuğuna her bağırdığında babaanem amin diyor.Alt komşumuzun eşi arap, kadın çocuğuna her bağırdığında babaanem amin diyor.
saçmalama aşkım benim kızlarla ne işim olur? sadece spor olsun diye mesaj atıyorum.Saçmalama aşkım benim kızlarla ne işim olur? Sadece spor olsun diye mesaj atıyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kızgınlık Sözleri) Bilal: #ayka ne diirsin la sen (Acı Sözler) Tanzel: ah şu acılar da olmasa hayat ne güzel olurdu. (Gözyaşı Sözleri) savaş: göz yaşı bilir en çokta insanın içini. (Gözyaşı Sözleri) Adsız: Çox gözel sözlerdi təşəkkür edirəm.. Göz yaşıyla beraber ağladanda düşer gözden! (Sizden Gelenler) EGE: GÖKTE YILDIZ OLSAYDIM İLK SANA KAYARDIM
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ağır sözlü sözler sevgi sözleri azerice aşk sözleri hatıra sözleri
özlem sözleri sms mesajları kötü sözler dostluk sözleri zafer bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen