Seval: Ne kadar yükselişten uçmayı bilmeyenlerin gozundeo kadar kuculursun. Bunun için hazırlık li çalışma please

Düşündüren Sözler ok Seval demiş ki:
Ne kadar yükselişten uçmayı bilmeyenlerin gozundeo kadar kuculursun. Bunun için hazırlık li çalışma please
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
sıcak sözler ıyi geceler mesajları acı sözler ağlatan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Racon Sözleri ok GeceLer İsyanda Yüreğim ZindanLarda GöZLerimse Hep ŞaFaKLarda YüReĞim DayaNMaz Bu YanLıZLığa NerDe KöTü Zaman DosTLaRım NeRDe HaNi ANıLar YaLan OLmuş SeVDaLar GöZLeRim Kan AĞLar İçTiĞim ŞaraP BİLe Beni YargıLar SenSiZ AnCaK BaNa ÖLüm YaRar..HoŞÇaKaL Gözüm
Hasret Sözleri ok Zor olan hayat değil, mesafeler.
Sponsorlu Bağlantılar
ağlanacak halimize gülüyoruz deyip kızıyorlar ! oda birşeymi ! ben ölünecek halime yaşıyorum !Ağlanacak halimize gülüyoruz' deyip kızıyorlar ! Oda birşeymi ! Ben 'ölünecek halime yaşıyorum' !
bir derdin ,sıkıntın varsa allaha aç. çünkü ne anlatırsan dinler, yine mi sen demez.Bir derdin ,sıkıntın varsa Allah'a aç. Çünkü ne anlatırsan dinler, 'Yine mi sen' demez.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün ayşe teyzenin civcivini yedim. yarın da osman amcanın muhabbet kuşunu yakalayıp yiyeceğim.Bugün Ayşe teyzenin civcivini yedim. Yarın da Osman amcanın muhabbet kuşunu yakalayıp yiyeceğim.
sabah alarmdan önce uyandım, alarma kadar öyle yatakta takılayım derken, alarm çalınca yeniden uykum geldi. hayatımın özetini dinlediniz.Sabah alarmdan önce uyandım, alarma kadar öyle yatakta takılayım derken, alarm çalınca yeniden uykum geldi. Hayatımın özetini dinlediniz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Manyak Sözler) rabia: ben ölsem herkez rahat edecekmiş gibi geliyor bu yüzden ölmüyorum sürünün sürtükler :D (Resimli Komik Sözler) Aynen Ergen Sayfasi: Mal Gibi Sozler (Felsefi Sözler) Türkan Tülly Aydin: Güvendiğim Dağlarda Kış Olimpiyatları Düzenlendi (Sizden Gelenler) Veysel Karayılan: Zorluklar,belki acımasızdır ama mükemmel öğretmenlerdir. Azmin olduğu yerde, zorluklar küçülür. Zorluklar olmasa da sevincin bir anlamı kalmaz (Jilet Sözler) sanem: güzel jilet ve efkarlı sözler.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
duygusal sözler kıl sözler eski sözler araba yazıları
endonezya atasözleri renkli sözler başsağlığı mesajları ıngiliz atasözleri uğurlu sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen