Seval: Ne kadar yükselişten uçmayı bilmeyenlerin gozundeo kadar kuculursun. Bunun için hazırlık li çalışma please

Düşündüren Sözler ok Seval demiş ki:
Ne kadar yükselişten uçmayı bilmeyenlerin gozundeo kadar kuculursun. Bunun için hazırlık li çalışma please
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
özbek atasözleri çin atasözleri ıyi geceler mesajları avusturya atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Koyan Laflar ok Ne özlenilmeye, ne sevilmeye, ne de kıskanılmaya değmezsin artık!
Acımasız Sözler ok Kendine çok fazla anlam yükleyen, arada bir reset atsın. Beyin önemli, yanar mazallah.
Sponsorlu Bağlantılar
özlüyorum! dokunamadığım, dokunduğum zamanda doyamadığım yüzünü, tutamadığım, tuttuğum zamanda bırakamadığım ellerini özlüyorum. her gün daha fazla ıstiyorum seni yanımda, duygularımda dolaş ıstiyorum. anlatamıyorum çoğu zaman, susuyorum. uzaklık canımı yakıyor korkuyorum! gerçek miyiz diye soruyorum kendime bazen. eğer rüyaysa uyanmak ıstemiyorum. gerçekse ölümün geldiği, ömrümün bittiği yerde bekliyorum.Özlüyorum! Dokunamadığım, dokunduğum zamanda doyamadığım yüzünü, tutamadığım, tuttuğum zamanda bırakamadığım ellerini özlüyorum. Her gün daha fazla İstiyorum seni yanımda, duygularımda dolaş İstiyorum. Anlatamıyorum çoğu zaman, susuyorum. Uzaklık canımı yakıyor korkuyorum! Gerçek miyiz diye soruyorum kendime bazen. Eğer rüyaysa uyanmak İstemiyorum. Gerçekse ölümün geldiği, ömrümün bittiği yerde bekliyorum.
hiç vazgeçmedim umutlarımdan. ıçimde kıyametler kopsada ben baharıyım yarınlarımın. çiçek açarım her kışın ardından.Hiç vazgeçmedim umutlarımdan. İçimde kıyametler kopsada ben baharıyım yarınlarımın. Çiçek açarım her kışın ardından.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
televizyonda yanlış kanalı tuşlayıp yanına 2-3 rakam daha ekleyip durumu kurtarma hızım = ışık hızı.Televizyonda yanlış kanalı tuşlayıp yanına 2-3 rakam daha ekleyip durumu kurtarma hızım = ışık hızı.
kıza fotoğrafımı attıyorum fake misin ? diyor. ulan fake olsaydım bu tipi mi seçerdim.Kıza fotoğrafımı attıyorum 'fake misin ?' diyor. Ulan fake olsaydım bu tipi mi seçerdim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) zeynep güneş: Yapman gereken hayırlı ve yararlı işleri yarına bırakma. Bakarsın yarın olur da, sen olmazsın. [Hz. Ali] (r.a.) (Sizden Gelenler) Beyda: Yabanci bir sarki gibiyim ... Dinleyenim çok ...Anlayanim az " (Umut Sözleri) ÖZLEM: Sahin bey tesekur ederim yorumunuz icinmherseye ramen umut edelim hayal kuralim Baska TUrlu) KAtlanilirmi BU hayata (Havalı Sözler) rana: Senin inanmadığın o sevgiye ben günlerce gözyaşı döktüm (Sizden Gelenler) Yunus Kargun: Siz Leyla İle Mecnun Değil,Yavşak İle Gevşek Olmuşsunuz!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
uğurlu sözler atatürk sözleri ıntihar sözleri amerikan atasözleri
koyan sözler latin atasözleri ısyankar sözler akıllı sözler özlem sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen