JaLe: okurken düşündüm, düşünürken okudum :)

Felsefi Sözler ok JaLe demiş ki:
okurken düşündüm, düşünürken okudum :)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
candan sözler hz ali sözleri dini sözler bayram mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Güldüren Sözler ok Söyleyecek daha çok sözümüz var. Daha yolun başındayız. Bundan sonra hayat bizimle dans ederse, biz de onun ayağına basarız.
Yeni Yıl Mesajları ok Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2017 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..
Sponsorlu Bağlantılar
gözümün akı kızarırsa, hatır da biter, hukuk da biter!Gözümün akı kızarırsa, hatır da biter, hukuk da biter!
zamanla unutursun dediler, ben her şeyi dün gibi hatırlıyorum.Zamanla unutursun dediler, ben her şeyi dün gibi hatırlıyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün hayatımda bi değişiklik olsun diye, simit sarayına martı fırlattım. şimdi de televizyona oturdum koltukları seyrediyorum.Bugün hayatımda bi değişiklik olsun diye, simit sarayına martı fırlattım. Şimdi de televizyona oturdum koltukları seyrediyorum.
filmlerde herkes sabah prens gibi uyanıyor, ben zombi gibi uyanıyorum.Filmlerde herkes sabah prens gibi uyanıyor, ben zombi gibi uyanıyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Can Yakan Sözler) hıpnoz: cok ıyı (İntihar Sözleri) Ali9441: Yasamak diye birsey yok... (Gözyaşı Sözleri) Adsız: Çox gözel sözlerdi təşəkkür edirəm.. Göz yaşıyla beraber ağladanda düşer gözden! (Aşk Sözleri) NESLİHAN: Aşk... Ne garip şey... Bazen en nefret ettiğinmiş gibi görünerek yanına yaklaşır bazen de tam aradığım kişi dersin ama aşık olamazsın... (Esprili Sözler) uğur: Güzlel :)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıntikam sözleri aşk espirileri hüzünlü sözler kamyon arkası sözleri
bilinmeyen sözler ıftar mesajları ıbretlik sözler küsme sözleri şirin sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen