Gerek yok: Özlemek kıvılcım gibi tutuştun tutuşucaksın yaktıkça yakıyor yüreğini lanet şey...

Özlem Sözleri ok Gerek yok demiş ki:
Özlemek kıvılcım gibi tutuştun tutuşucaksın yaktıkça yakıyor yüreğini lanet şey...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
polis sözleri minibüs yazıları güzel laflar mısır atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İhanet Sözleri ok Ben cümlelerimle yokluğuna hayat vermeye çalışıyorken, sen varlığınla bir başkasının cümlelerinde hayat buluyormuşsun meğer!
Azeri Sevgi Sözleri ok Dünyada her sey ozüne bir yoldas axtarar, dasin qelbi yoxdur amma onu da yosun sarar.
Sponsorlu Bağlantılar
kumlara yazılmış sözcükler kadar kısacıktı ümidim. ve anladım ki bir takım şeyleri ben ilk dalgada yitirmişim.Kumlara yazılmış sözcükler kadar kısacıktı ümidim. Ve anladım ki bir takım şeyleri ben ilk dalgada yitirmişim.
bazen yazılanlar okunduğu kadar değil. dokunduğu kadar anlaşılır işte.Bazen yazılanlar okunduğu kadar değil. Dokunduğu kadar anlaşılır işte.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dişimin arasına antep fıstığı kaçtı, fena rahatsız ediyo ama çıkarmıcam. kilosu 50 lira, takılsın oralarda.Dişimin arasına antep fıstığı kaçtı, fena rahatsız ediyo ama çıkarmıcam. Kilosu 50 lira, takılsın oralarda.
evet, teknolojiye güveniyoruz ama arabanın kapısını kilitledikten sonra kontrol etmeyecek kadar da değil.Evet, teknolojiye güveniyoruz ama arabanın kapısını kilitledikten sonra kontrol etmeyecek kadar da değil.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Fatma: Çürük merdivenle dama çıkılmaz ANLAMI KOMPOZİSYON (Sizden Gelenler) h y: "Kalbinizde ilk sıraya Allah'ı koymazsanız; hem Allah'ı kaybedersiniz, hem de ilk sıraya koyduklarınızı.." - Hz. Ömer (Elveda Sözleri) Yağmur Dere: Bir hoşçakaIdi bunca yasanmisIar Verdiğin emek mücadeIe ve bir HOŞÇAKAL Bırakıp giderken en saçma keIime HOŞÇAKAL Sen giderken HOŞ KALAMAM (Araba Yazıları) Azrail: YollaR Uzun INce .... AlTİmda yiNE BMC (Sizden Gelenler) GİZLİ SEVDA: YORDUN BE HAYAT BEN MUCADELE ETTİKCE SEN USTUME USTUME GELDİN İSYANIM SANA MI ASLA İSYANIM TÜM İNSANLARA
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ınce sözler candan sözler mısır atasözleri yalnızlık sözleri
ağlatan sözler mani sözleri mutluluk sözleri babalar günü mesajları özlü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen