MUSTFA: DÜN AKŞAM YAĞMURLA YARIŞTIM O YAGDI BEN AĞLADIM O GÜNEŞİ BEN SENİ ÖZLEDİM bİTaNéM

Anlamlı Sözler ok MUSTFA demiş ki:
DÜN AKŞAM YAĞMURLA YARIŞTIM
O YAGDI BEN AĞLADIM
O GÜNEŞİ
BEN SENİ ÖZLEDİM
bİTaNéM
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
endonezya atasözleri yunan atasözleri öğretmenler günü mesajı harika sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Espirili Sözler ok Geçen bi tartılayim dedim 20 kilo almışım. Meğersem cebim de para varmış :)
Başarı Sözleri ok Hayat bir oyuna benzer, uzunluğu değil, oynayıp oynamadığı önemlidir.
Sponsorlu Bağlantılar
sen bana bir masal anlattın. ben o masalda yaşamaya başladım. masallar mutlu sonla biter ya peki son sayfasını neden yırttın? sonu hiç gelmeyecek bir masal mı yaşattığını sandın. yoksa masalımıza hiç bir sonumu yakıştıramadın. peki yırttığın sayfayı neden yıllarca başka kitapların arasında.sakladın? parmak uçlarım hala sen kokuyorken beni bir parça sararmış kağıtmı sarsacak sandın. sen ne yaşattıysan ben onu yaşadım.Sen bana bir masal anlattın. Ben o masalda yaşamaya başladım. Masallar mutlu sonla biter ya peki son sayfasını neden yırttın? Sonu hiç gelmeyecek bir masal mı yaşattığını sandın. Yoksa masalımıza hiç bir sonumu yakıştıramadın. Peki yırttığın sayfayı neden yıllarca başka kitapların arasında.Sakladın? Parmak uçlarım hala sen kokuyorken beni bir parça sararmış kağıtmı sarsacak sandın. Sen ne yaşattıysan ben onu yaşadım.
ne falcıyım ne de medyum. geleceği bilmem ama, gideceğini biliyordum.Ne falcıyım ne de medyum. Geleceği bilmem ama, gideceğini biliyordum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
telefonu %1deyken şarja takınca kendimi final maçında son dakikada gol atarak takımına galibiyeti getirmiş futbolcu gibi hissediyorum.Telefonu %1'deyken şarja takınca kendimi final maçında son dakikada gol atarak takımına galibiyeti getirmiş futbolcu gibi hissediyorum.
yılbaşında tek ekşınımız dedemin köyde saat tam 12de havaya iki el tüfekle ateş etmesiydi. yuppiii.Yılbaşında tek ekşınımız dedemin köyde saat tam 12de havaya iki el tüfekle ateş etmesiydi. Yuppiii.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Racon Sözleri) SerKan: Her Tesbih SaLlayAn ArtisT OlsaYdı İmAm MAfya OlurdU... (Sitem Sözleri) Üzeyir: Vay gene konusturmusun kalemini birtanesin sen seviyorum gulum seni (Özlü Sözler) Tülly Aydin: Ben Seçiciydim O Geçici (Havalı Sözler) Mira: Bana Sözlerin değil gözlerin bakar (Koyan Laflar) enes: Merdivenden düştügüm halde bana düştünmü? Diye soran mala yo iniş tarzım böyle diyesim var.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
zaman sözleri karşılıksız aşk sözleri laf sokan sözler ülkücü sözleri
ağlatan sözler çapkınlık sözleri kızılderili atasözleri cesaret sözleri nasihat sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen