MUSTFA: DÜN AKŞAM YAĞMURLA YARIŞTIM O YAGDI BEN AĞLADIM O GÜNEŞİ BEN SENİ ÖZLEDİM bİTaNéM

Anlamlı Sözler ok MUSTFA demiş ki:
DÜN AKŞAM YAĞMURLA YARIŞTIM
O YAGDI BEN AĞLADIM
O GÜNEŞİ
BEN SENİ ÖZLEDİM
bİTaNéM
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
kurtlar vadisi sözleri can yakan sözler mevlana sözleri özlem sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ayrılık Sözleri ok Gidişimde gelişim gibi sessiz ve derinden olacak.
Güldüren Sözler ok Söyleyecek daha çok sözümüz var. Daha yolun başındayız. Bundan sonra hayat bizimle dans ederse, biz de onun ayağına basarız.
Sponsorlu Bağlantılar
gün gelir tıkanırsa nefesin. sevgin avuçlarında kala kalırsa, dağlara tepelere ulaşır da ona ulaşamazsan, kopar at o sevgiyi yüreğinden. sevmek dilenmek değildir arkadaş!Gün gelir tıkanırsa nefesin. Sevgin avuçlarında kala kalırsa, dağlara tepelere ulaşır da ona ulaşamazsan, kopar at o sevgiyi yüreğinden. Sevmek dilenmek değildir arkadaş!
beraberlik, ancak karşılıklı fedakarlıklarla yürür.Beraberlik, ancak karşılıklı fedakarlıklarla yürür.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
geçen gün diş doktoruna gittim, kanal tedavisi yapacağım diye 5 ay sonrasına gün verdi. sanki cebelitarık boğazına köprü yapacak ihale sonucunu bekliyor.Geçen gün diş doktoruna gittim, kanal tedavisi yapacağım diye 5 ay sonrasına gün verdi. Sanki cebelitarık boğazına köprü yapacak ihale sonucunu bekliyor.
elinde telefonla müziği hoparlöre verip sokak sokak gezen kro; sana sesleniyorum. o telefonun yanında kulaklıkta veriyorlar.Elinde telefonla müziği hoparlöre verip sokak sokak gezen kro; Sana sesleniyorum. O telefonun yanında kulaklıkta veriyorlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) raşit: hep girip bakıyorum ve yine bir birinden güzel komik sözler. resimli olmaları da daha da akılda kolay canlanıyo :) (Aşk Espirileri) Dj beyaz melek: Yaşamak güzel olsaydı doğarken ağlamazdık (Yürek Yakan Sözler) Gül: seni seviyorüm mevlül (Karşılıksız Aşk Sözleri) Amine: Sizinkisi aşk mı be sizinkisi asksa benim ki ne o zaman ben onu 6seneden beri seviyorum o hiç bir zaman anlamadı benim tek dostum gecelerdi ama olsun onun için döktüğüm her göz yaşı onu ne kadar çok sevdiğimi anlatsın seni seviyorum serseri ,hayelim (Sinir Sözler) Yusuf: sana adam dicem senide zor durumda bırakmak istemiorum!!!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
çapkınlık sözleri mafya sözleri deli sözler laf sokucu sözler
espirili sözler uyuz sözler araba yazıları almanca aşk sözleri galatasaray sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen