MUSTFA: DÜN AKŞAM YAĞMURLA YARIŞTIM O YAGDI BEN AĞLADIM O GÜNEŞİ BEN SENİ ÖZLEDİM bİTaNéM

Anlamlı Sözler ok MUSTFA demiş ki:
DÜN AKŞAM YAĞMURLA YARIŞTIM
O YAGDI BEN AĞLADIM
O GÜNEŞİ
BEN SENİ ÖZLEDİM
bİTaNéM
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
rap sözleri platonik sözler bulgar atasözleri neşeli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Korkunç Sözler ok Her insanın içinde hayallerini öldürecek bir katil bulunur ve her insan kendi hayalini kendi eliyle öldürür.
Oturtan Laflar ok Hayatta 2 Güvencim Vardir ;1 ? Aynanın karşısına geçtiğimde Gördüğüm karakter 2 ? Yukarıya Ellerimi Açtığımda Dua Edip Göremediğim Huzur.
Sponsorlu Bağlantılar
hakkımı helal etmiyorum diye dilini yorma. helali, haramı bilsen zaten hakkımı yemezdin!Hakkımı helal etmiyorum diye dilini yorma. Helali, haramı bilsen zaten hakkımı yemezdin!
susan yüreğinin, sessiz sözcüsüdür harfler ve gönül gözü açık olanlar bilir sadece gözleriyle duymayı.Susan yüreğinin, sessiz sözcüsüdür harfler ve gönül gözü açık olanlar bilir sadece gözleriyle duymayı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kocasıyla ağız kavgası yapan kadın şöyle bağırıyordu: -unutma ki, bu eve eşyaları, çamaşırları, mutfak takımlarını, her şeyi getiren benim. ben gelmeden önce senin neyin vardı ki? adam içini çekti. -huzurum vardı! dedi.Kocasıyla ağız kavgası yapan kadın şöyle bağırıyordu: -Unutma ki, bu eve eşyaları, çamaşırları, mutfak takımlarını, her şeyi getiren benim. Ben gelmeden önce senin neyin vardı ki? Adam içini çekti. -Huzurum vardı! dedi.
ısviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye sürekli araştrma yapmayn.adınz çıktı dedim.şimdi neden adlarının çıktığını araştryolarİsviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye 'Sürekli araştrma yapmayn.Adınz çıktı'' dedim.Şimdi neden adlarının çıktığını araştryolar
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kıymetli Sözler) mine yıldırım: insanogIu degImyz kaybetmeden kymet biIemiyoruz rabbim biIdirsn inş (Sizden Gelenler) mervenur: arkamdan konuşup yüzüme gülenler yok mu, işte onlar yüzsüzlerin ta kendileri (Havalı Sözler) Devrim: Ben hayyata s****tir çektim sanami cekemicem (Resimli Güzel Sözler) Kadir: Aynen özge kardeşimize katılıyorum. . (Sizden Gelenler) ruken: Gülüşüne kurşun sıksalar da, unutma ki umuda kurşun işlemez
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
alman atasözleri aşık edici sözler anneler günü mesajları spor sözleri
korkunç sözler tasavvufi sözler özenli sözler polis sözleri çapkınlık sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen